Dzień Dobry Misiaki

Kleomenes I

Łucznik
Wynik reakcji
567
To, że typo był lojalny wobec Was to nic innego jak przyznanie się, że grał pod Was xd

Założyciel powinien być lojalny wobec swojego plemienia, a nie sojusznika w pierwszej kolejności.

Nie rozumiem po co tańczyć zamiast nazwać rzecz po imieniu, wystawił do wiatru swoich i pokazał, że prostytutki bywają lojalniejsze od niego i tyle xd

Świetlik w końcu jak człowiek piszesz
 

Death of Darkness

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.043
Czy Srajemnica jest dumna ze swojego wodza? Wielki człowiek. W minutę spuścił w kiblu to na co inni mu pracowali 2 lata.

Dałeś się zwieść kumplu, kosą w Jutro. Nie mam Ci tego za złe, miałeś prawo, w końcu długo wyczekiwałeś na ten moment. Przy okazji dało to Ci złudny obraz tAJEMNICY i przykryło wady jakie to plemię ze sobą posiada.
 

Deleted User - 849095943

Guest
ALE PEDALSTWO JEBANE O FUJ

FORUM PLEMION A JEDEN Z DRUGIM TYLKO O JAKICHŚ SPUSTACH MĘSKO MĘSKICH ALE ZRYTE ŁBY JA CIĘ KRĘCĘ


NORMALNA RODZINA TO GDZIE MAMA O TATA A NIE ŻEBY TATA TACIE DO DUPY WKŁADAŁ

PLUJE NA WAS MIREK I TEN DRUGI ZJEB , MOŻECIE ZLIZAĆ PEWNIE TO LUBICIE
 

Kleomenes I

Łucznik
Wynik reakcji
567
Ale to będzie śmieszne jak 2 kurewskie plemiona kosujace co świat będą prześcigać się w przejmowaniu darm a potem kto pierwszy komu kosę wpierdoli

Zastanawiam się czy większym gównem jest Mańka czy te pizdy z tajemnicy xd

Że też ludzie jeszcze nie mają do siebie szacunku ugadujac się z tymi plemionami

Biczu kurewskie plemiona, manka gówno ale to wasz wódz chciał się z Fine podpisać xd
 
Wynik reakcji
59.447
Ciekawe co zrobi Ekipa Miśka bo teraz doskonale wiedzą, jaka jest tajemnica.
Jak dla mnie są dwa wyjścia, wypowiadają sojusz i stają na straży uczciwości i praworządności albo nie robią nic bo albo:
a) są po prostu ukrytym członem tajemnicy i o wszystkim decyduje paka
b) odpowiadają im takie zagrywki

czekamy..
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Ciekawe co zrobi Ekipa Miśka bo teraz doskonale wiedzą, jaka jest tajemnica.
Jak dla mnie są dwa wyjścia, wypowiadają sojusz i stają na straży uczciwości i praworządności albo nie robią nic bo albo:
a) są po prostu ukrytym członem tajemnicy i o wszystkim decyduje paka
b) odpowiadają im takie zagrywki

czekamy..
Przypomnijmy ze tu również jest blokada składów wiec fakt faktem tAJEMNICA wsadzi kose miskom .
Na 176 co było XDD
 
Do góry