Dyskusja o sytuacji na świecie 185

ARTH12345

Chłop
Wynik reakcji
1
Siemka :)
Jestem prowadzącym 3 członu pl. IMPERIUM+ i serdecznie zapraszam Wszystich do nas, tu miła atmosfera i gra na poziomie a najważniejsza farma i rozbudowa, bo zawsze można liczyć na zaproszenie do 2 członu Imperium+ tam dosłownie można skrzydła rozwinąć :) Tam trafiasz i zostajesz w kapsule czasowej z punktami w ilości '0'.

Tak się dąży po blachę LOL



Sporo grałem od s43 ale takiego chamstwa nie widziałem... Teraz zapewne na mnie ataków będzie jak mrówków, nie nadżę słać próśćb o wsparcia :)
 
Wynik reakcji
2.088
Siemka :)
Jestem prowadzącym 3 członu pl. IMPERIUM+ i serdecznie zapraszam Wszystich do nas, tu miła atmosfera i gra na poziomie a najważniejsza farma i rozbudowa, bo zawsze można liczyć na zaproszenie do 2 członu Imperium+ tam dosłownie można skrzydła rozwinąć :) Tam trafiasz i zostajesz w kapsule czasowej z punktami w ilości '0'.

Tak się dąży po blachę LOL



Sporo grałem od s43 ale takiego chamstwa nie widziałem... Teraz zapewne na mnie ataków będzie jak mrówków, nie nadżę słać próśćb o wsparcia :)

Dzięki już zaczynam od nowa i pędzę grać w plemieniu co na każdym świecie, którym grało padało. Zawsze chciałem tracić czas, wiedząc, że przegram i nic nie osiągnę to moje motto życiowe.
 

M4ss1ve

Miecznik
Wynik reakcji
152
Ja to co od wczoraj 50 wiosek wam przejęliśmy :) A off nie obejrzysz się a już postawiony będzie.
 

Xxx Filip xxX

Chłop
Wynik reakcji
44
Na pewno nie takie jak na 173 gdzie tygodnia nie wytrzymali :D

Nie ważne jak zaczynasz - ważne jak kończysz;
Nie będę wymagał od znajomych walenia się do ostatniej wsi w pierwszym tygodniu gry chwile po tym jak skaczą między ich wsie 2 000 pkt gracze suprise z pałacami i pół ofami. Szczególnie jak skład zebrany dla kontaktu w celu dołączenia gdzieś pózniej bez szarpania się w dowodzenie. Normalne, że lepiej było tym co jakieś ppki włożyli polecić pójscie do SKI, bo przecież wielkie Suprise odpaliło więlką rekrutacje co ładnie CBA podsumował z dowodami na końcówce dyskusji s173.

Nigdy takiego startu jak tam nie widziałem gdzie wpada ok 50ciu ludzi bez limitów pp pompują się na obrzeżach i skaczą obok - powodzenia wszystkim w rywalizacji na etapie tygodnia gry wtedy;)
 
Wynik reakcji
2.088
Śmieszną hipokryzje tu widzę u filipa jak on słynie z robienia niszczycieli na 8 członów co świat, a po jednej akcji się składa ten kolos na glinianych nogach. Przypomnieć 150,159 świat Ci filipku?
 

Legkanisko

Chłop
Wynik reakcji
27
Zrozum jest dopiero tydzień po naszym restarcie, a wy już akcje dostajecie na 50 wiosek w plecy ( liczę was wszystkich razem ), i najbliższe dni nie będą zakładam dla was kolorowe.
nie neguje, na kogo walczycie? Ja spodziewałbym się przejazdu bez zatrzymania, jestem pełen podziwu, że napotkaliście jakikolwiek opór.
 

M4ss1ve

Miecznik
Wynik reakcji
152
Nie ważne jak zaczynasz - ważne jak kończysz;
Nie będę wymagał od znajomych walenia się do ostatniej wsi w pierwszym tygodniu gry chwile po tym jak skaczą między ich wsie 2 000 pkt gracze suprise z pałacami i pół ofami. Szczególnie jak skład zebrany dla kontaktu w celu dołączenia gdzieś pózniej bez szarpania się w dowodzenie. Normalne, że lepiej było tym co jakieś ppki włożyli polecić pójscie do SKI, bo przecież wielkie Suprise odpaliło więlką rekrutacje co ładnie CBA podsumował z dowodami na końcówce dyskusji s173.

Nigdy takiego startu jak tam nie widziałem gdzie wpada ok 50ciu ludzi bez limitów pp pompują się na obrzeżach i skaczą obok - powodzenia wszystkim w rywalizacji na etapie tygodnia gry wtedy;)
153 skaczecie nam na plecy ( my tam dopiero tworzymy Surprise, nikt się nie zna),tak samo na łep dostajecie. Więc to nie tylko pierwszy tydzień.Teraz tylko miałeś swoje 5 minut bo uratowała cię Delma.
 
Do góry