Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
859
Podawali fałszywe statystyki ? xD
Nie, blackowi sie znowu odkleilo a informacje podaje z dupy, jak większość które pisze na tym forum.
Po tym jak go wyjaśniłem zamknął na chwilę ryj jak chodzi o FINE ale znowu mu sie pomyliła odwaga z głupotą i znowu szczeka - jak to na siebie przystało - w sposób manipulacyjny i zakłamany.
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
A to akurat proste. To wariaci.
Ci ludzie w życiu słowa prawdy nie napisali.
Dzięki, już kiedyś pisaliśmy o wrzucaniu wszystkich do jednego wora ;) nie mam zamiaru znowu o tym samym dyskutować. Ktoś pewnie wrzuci staty, ja nigdy się w to nie bawiłem i nie zamierzam. Klikam swoje. Po za tym skoro kłamiemy to czemu nie udowodnisz wrzucając tutaj stat od początku by pokazać jak to FINE zakłamane i dostaje wpieprz od wielkiego fjutra
 
Wynik reakcji
356
„…Po za tym skoro kłamiemy to czemu nie udowodnisz wrzucając tutaj stat od początku by pokazać jak to FINE zakłamane…”
Szkoda czasu na obłudników, czego nie kumasz? Te podbicia to nasze darmy w szeregach jUTRA. Tym samym spełnia się analiza Blacka, że robimy fuzje. Wojna jest tylko przykrywką, żeby to dobrze wyglądało.
 

DeletedUser209423

Guest
Nie, blackowi sie znowu odkleilo a informacje podaje z dupy, jak większość które pisze na tym forum.
Po tym jak go wyjaśniłem zamknął na chwilę ryj jak chodzi o FINE ale znowu mu sie pomyliła odwaga z głupotą i znowu szczeka - jak to na siebie przystało - w sposób manipulacyjny i zakłamany.

Wyjaśniłes mnie? Pewnie jak @JoteSKa swego czasu. Ok, nie dyskutuje.
Ale wiesz
Jeśli mówisz, że ja zamknąłem ryj, to trochę z siebie robisz głupka, bo każdy widzi kto z naszej dwójki zniknął.
Wiele o mnie można powiedzieć, ale na pewno nie, że zamknąłem ryj he he

--

Dzięki, już kiedyś pisaliśmy o wrzucaniu wszystkich do jednego wora ;) nie mam zamiaru znowu o tym samym dyskutować. Ktoś pewnie wrzuci staty, ja nigdy się w to nie bawiłem i nie zamierzam. Klikam swoje. Po za tym skoro kłamiemy to czemu nie udowodnisz wrzucając tutaj stat od początku by pokazać jak to FINE zakłamane i dostaje wpieprz od wielkiego fjutra

Bo mi się nie chce.
Spojrzałem na szybko w TW stats i łgarstwem jest, że Jutro zabrało wam tylko jedną wioskę. Trochę się machnęliście. To znaczy celowo wrzuciliście takie staty
I pokaż mi gdzie napisałem zakłamany dziadu, że Fine dostaje od Jutra. Pokaż, tu i teraz.
Pokonujecie ich, ale nie w takim stosunku jak prezentujecie.


--

Miało to być we wtorek xD

Ty z osłem na mózgi się zamieniłeś?
A myślisz, że skasowanie to jest koncert życzeń i kiedy Ty masz ochotę?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser209423

Guest
Przyjdzie parówa @MARCINEK...33 jakiś totalny noł nejm i mądrości swoje szerzy. A sam ni cholery nie rozumie.
Dla niego 'na ten moment' to synonim słowa 'dzisiaj'.

No parówa i to taka, że nie wiem jak toto z klasy do klasy przebijało się. Chyba ojciec mięsny prowadził i pół szkoły zaopatrywał
 

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.523
Przyjdzie parówa @MARCINEK...33 jakiś totalny noł nejm i mądrości swoje szerzy. A sam ni cholery nie rozumie.
Dla niego 'na ten moment' to synonim słowa 'dzisiaj'.

No parówa i to taka, że nie wiem jak toto z klasy do klasy przebijało się. Chyba ojciec mięsny prowadził i pół szkoły zaopatrywał
ejj ale nie obrażaj innych zawodów
lubię mięso
 
Wynik reakcji
859
Wyjaśniłes mnie? Pewnie jak @JoteSKa swego czasu. Ok, nie dyskutuje.
Ale wiesz
Jeśli mówisz, że ja zamknąłem ryj, to trochę z siebie robisz głupka, bo każdy widzi kto z naszej dwójki zniknął.
Wiele o mnie można powiedzieć, ale na pewno nie, że zamknąłem ryj he he

--



Bo mi się nie chce.
Spojrzałem na szybko w TW stats i łgarstwem jest, że Jutro zabrało wam tylko jedną wioskę. Trochę się machnęliście. To znaczy celowo wrzuciliście takie staty
I pokaż mi gdzie napisałem zakłamany dziadu, że Fine dostaje od Jutra. Pokaż, tu i teraz.
Pokonujecie ich, ale nie w takim stosunku jak prezentujecie.


--



Ty z osłem na mózgi się zamieniłeś?
A myślisz, że skasowanie to jest koncert życzeń i kiedy Ty masz ochotę?

A ty jak zwykle ;) Doczytaj ponownie; zamknales ryj NA TEMAT FINE.
Lub przynajmniej nie zauważyłem od tamtego czasu (do dziś) abyś się na nasz temat wypowiadał nie licząc pyskówek z pojedynczymi graczami, gdzie wcześniej zaczepki szły wielokrotnie z twojej strony. Czemu jak zwykle odpowiadasz wybiórczo na tematy poruszone w jednym poście?

Eh, blacku, ty bez zmian w swoim świecie...
 

DeletedUser209423

Guest
Żadna praca nie hańbi, chyba, że bycie radnym Bellumy.

Panu Baranowi niestety nie
Do czasu
Krowa nie zdąży wydać 5 litrów mleka, nim Pan Baran wyprze się czegokolwiek wspólnego z Bellum.
Tak będzie


--

A ty jak zwykle ;) Doczytaj ponownie; zamknales ryj NA TEMAT FINE.
Lub przynajmniej nie zauważyłem od tamtego czasu (do dziś) abyś się na nasz temat wypowiadał nie licząc pyskówek z pojedynczymi graczami, gdzie wcześniej zaczepki szły wielokrotnie z twojej strony. Czemu jak zwykle odpowiadasz wybiórczo na tematy poruszone w jednym poście?

Eh, blacku, ty bez zmian w swoim świecie...

Nie pochlebiaj sobie, to że mniej pisałem o zakłamanym Fine, to żadna Twoja zasługa.
Po prostu nie wiem czy ogarniasz jeszcze, halo ziemia, ale dzieją się ciekawsze rzeczy jak np kosy Bellum we własnych graczy
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Bo mi się nie chce.
Spojrzałem na szybko w TW stats i łgarstwem jest, że Jutro zabrało wam tylko jedną wioskę. Trochę się machnęliście. To znaczy celowo wrzuciliście takie staty
I pokaż mi gdzie napisałem zakłamany dziadu, że Fine dostaje od Jutra. Pokaż, tu i teraz.
Pokonujecie ich, ale nie w takim stosunku jak prezentujecie.
fakt, nie dopisał kolega, że to staty z dzisiaj, a mi nie chodziło, że TY napisałeś, tylko, że zaraz taki tekst padnie :) no ale moja wina tego niedopowiedzenia.
 
Do góry