Dzień Dobry Misiaki

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
A chociażby nie klika kasacji jak przegrywa na świecie, gdzie jest blokada na przejmowanie barb

Jej szczekanie jest zdecydowanie niewspółmierne z poziomem reprezentowanym w gierce. POTWIERDZONE INFO,WALCZYŁEM Z NIĄ TU I TU I CO? NIGDZIE ALE TO KURWA NIGDZIE NIE MIAŁA ZE MNĄ NAJMNIEJSZYCH SZANS!!!! LEW JEST GROŹNY.
 
Wynik reakcji
859
Zastanawiałem się, czemu Cię nie zaorać.
Niby ze mną nie chcesz gadać (choć gadasz) ale mi w zasadzie to nie przeszkadza, bo mogę gadać i sam ze sobą. Zero problem.
A więc wziąłem pług i jestem.

Zacznijmy od tego, że cały Twój wywód obrzucania mnie inwektywami podkolorowany jest perfekcyjną składnią i stylistyką.
Mówiąc prościej - dużo pucu, zero treści.
Ubrałeś wszystko w piękne słowa, ale nie potrafiłeś znaleźć jednego sensownego zarzutu wobec mojej osoby.
Wszystko oparłeś na jednym zarzucie, czyli na moim blefie dotyczącym waszego cichego sojuszu.
Nie masz żadnych innych argumentów, ale nie przeszkodziło Ci to nazwać mnie farmazonem, kłamcą i draniem. I przedstawić mnie jako zło wcielone.
Nieźle.

Ja z kolei mam koło dupy waszą dyplomację. Powtarzam to co powtarzałem na świecie 174 - jesteście hańbą tej gry.
Nie ma drugiego tak nieudolnego plemienia (zaraz po Bellum).
Jesteście patologicznym tworem, niszczącym rozgrywkę.
Nie rozumiecie idei gry i nie potraficie w nią grać. Dotarliście do finałowego momentu świata 174, po drodze nie pokonując walką żadnego rywala!!
Ludzie kochani, toć to paranoja. Wszystko co robiliście, to każdego wroga po kolei rekrutowaliście tworząc pierdylion członów.
Na końcu front z wielkimi Witaj zweryfikował was brutalnie. Zostaliście upokorzeni.

Nie przeszkadza wam to jednak dalej kreować się na top plemię tej gry. Choć każdym ruchem temu zaprzeczacie. Czemu nie startujecie pod oryginalną nazwą? Bo wiecie doskonale, że to nazwa hańby.

Pierwszym krokiem jaki na każdym świecie robi support, powinno być zdelegalizowanie waszego plemienia. Wbijacie, natychmiast was zmazać z mapy.
Dlaczego?
Działacie na szkodę gry.
Inne plemiona nawet jak chcą walczyć, to muszą zmieniać taktykę, bo zmuszacie je do takich ruchów. W pół roku potraficie zarekrutować pół świata. Paranoja

Dlatego dalej będę was piętnował. Jesteście jak wspominałem plemieniem hańby i nie pozwolę by nazwa waszego tworu jakkolwiek była osławiana.

Dziękuję za uwagę

--

Ale mu pojechałem, przetrzepałem skórę zdrowo

No i widzisz kolego, znowu lecisz w manipulację i Twoje "zaoranie" to powtórzenie tych samych populizmów które piszesz od kilku światów, bez większego sensu i argumentu.
Tak, oparłem się na jednym argumencie jakim jest Twoje kłamanie i Twoje farmazony, bo nie ma po co się więcej rozpisywać, chciałem obnażyć Twoją prawdziwą naturę czyli totalny brak godności i mi się to udało.
Nie potrafisz tego odeprzeć i nic na ten temat nie odpowiedziałeś tylko znowu przechodzisz do ataku pisząc długą wiadomość na którą nawet Twoje przydupasy Ci już nie przyklaskują.

Użyłbyś mózgu to byś widział, że w składzie już prawie nie ma pewniaczków, więc może to być powodem zmiany nazwy. Ale nie, w sumie gwiazda FO Black Snow wie lepiej co się u anas dzieje.

Na pozostałe wypociny głupoty nawet nie ma sensy odpisywać bo tyle razy temat przerabiany, że ani Tobie ani mi ani nikomu tu obecnemu się już tego nie chce czytać.

No, to tak mi "pojechałeś", że skompromitowałeś sam siebie. Oby więcej takich "wyjaśnień" z Twojej strony.
 

Ruda tańczy

#FRONT69
Wynik reakcji
1.492
Tylko dostaje bana za multi z kasacją na takim co jest możliowść podbijania barb xD
A na świecie z blokadą przejmowania barb spływa na 1 akcji Witam xD
Także co robi?
Ty jako ostatni powinieneś się odzywać jeśli chodzi o kasacje <rotfl> Owszem dostałam permbana na 182 także nie miałam wpływu ze skasowali mi konto, aktualnie gram u Blue, mieliśmy okazje przyjąć już akcje wroga dość duża i większość potencjału w nasze konto, broniłam, nie spłynęłam, także utkaj dziurę bo Ty piszący o czyjejś kasacji to hit hitów XDDD
 
Do góry