Dzień Dobry Misiaki

Sir ThornWar

#FRONT69
Wynik reakcji
517
Zastanawiałem się, czemu Cię nie zaorać.
Niby ze mną nie chcesz gadać (choć gadasz) ale mi w zasadzie to nie przeszkadza, bo mogę gadać i sam ze sobą. Zero problem.
A więc wziąłem pług i jestem.

Zacznijmy od tego, że cały Twój wywód obrzucania mnie inwektywami podkolorowany jest perfekcyjną składnią i stylistyką.
Mówiąc prościej - dużo pucu, zero treści.
Ubrałeś wszystko w piękne słowa, ale nie potrafiłeś znaleźć jednego sensownego zarzutu wobec mojej osoby.
Wszystko oparłeś na jednym zarzucie, czyli na moim blefie dotyczącym waszego cichego sojuszu.
Nie masz żadnych innych argumentów, ale nie przeszkodziło Ci to nazwać mnie farmazonem, kłamcą i draniem. I przedstawić mnie jako zło wcielone.
Nieźle.

Ja z kolei mam koło dupy waszą dyplomację. Powtarzam to co powtarzałem na świecie 174 - jesteście hańbą tej gry.
Nie ma drugiego tak nieudolnego plemienia (zaraz po Bellum).
Jesteście patologicznym tworem, niszczącym rozgrywkę.
Nie rozumiecie idei gry i nie potraficie w nią grać. Dotarliście do finałowego momentu świata 174, po drodze nie pokonując walką żadnego rywala!!
Ludzie kochani, toć to paranoja. Wszystko co robiliście, to każdego wroga po kolei rekrutowaliście tworząc pierdylion członów.
Na końcu front z wielkimi Witaj zweryfikował was brutalnie. Zostaliście upokorzeni.

Nie przeszkadza wam to jednak dalej kreować się na top plemię tej gry. Choć każdym ruchem temu zaprzeczacie. Czemu nie startujecie pod oryginalną nazwą? Bo wiecie doskonale, że to nazwa hańby.

Pierwszym krokiem jaki na każdym świecie robi support, powinno być zdelegalizowanie waszego plemienia. Wbijacie, natychmiast was zmazać z mapy.
Dlaczego?
Działacie na szkodę gry.
Inne plemiona nawet jak chcą walczyć, to muszą zmieniać taktykę, bo zmuszacie je do takich ruchów. W pół roku potraficie zarekrutować pół świata. Paranoja

Dlatego dalej będę was piętnował. Jesteście jak wspominałem plemieniem hańby i nie pozwolę by nazwa waszego tworu jakkolwiek była osławiana.

Dziękuję za uwagę

--

Ale mu pojechałem, przetrzepałem skórę zdrowo
Black sory że się wtrącam, ale jeśli mam być obiektywny, to wiele razy pisałeś o Nim to samo "Nie masz żadnych innych argumentów, ale nie przeszkodziło Ci to nazwać mnie farmazonem, kłamcą".

A z tym że siałeś farmazon od początku wątku na tym forum, to całkowicie prawda. Nie miej do mnie urazy, po prostu taka moja opinia.
 

DeletedUser209423

Guest
Black sory że się wtrącam, ale jeśli mam być obiektywny, to wiele razy pisałeś o Nim to samo "Nie masz żadnych innych argumentów, ale nie przeszkodziło Ci to nazwać mnie farmazonem, kłamcą".

A z tym że siałeś farmazon od początku wątku na tym forum, to całkowicie prawda. Nie miej do mnie urazy, po prostu taka moja opinia.

Ale Twoją opinię mam naprawdę koło tyłka. Tracisz czas.
Ktoś kto ma w opisie słowo 'Pewniaczek' na pewno nie będzie ni cholery obiektywny.
A jeszcze przyjaciel @Ruda tańczy największego kłamczucha tej gry.
Ze swoją koleżanką też podzieliłeś się swoją obiektywną oceną?
Nie? Niemożliwe. Ty taki porządny i prawilny pleban.
Złaź z ambony przebierańcu
 

Sir ThornWar

#FRONT69
Wynik reakcji
517
Ale Twoją opinię mam naprawdę koło tyłka. Tracisz czas.
Ktoś kto ma w opisie słowo 'Pewniaczek' na pewno nie będzie ni cholery obiektywny.
A jeszcze przyjaciel @Ruda tańczy największego kłamczucha tej gry.
Ze swoją koleżanką też podzieliłeś się swoją obiektywną oceną?
Nie? Niemożliwe. Ty taki porządny i prawilny pleban.
Złaź z ambony przebierańcu
Po prostu nie jestem Twoim tutejszym oportunistą jak Pietrek czy Mefisto :p
 

DeletedUser209423

Guest
Nie podzieliłem się z koleżanką, bo koleżanka ma dziś zabieg i myślę, że średnio ją to interesuje ;/

Ta a Ty jej wierzysz. Zapewne, zabieg. Przeszczep mózgu?
Znowu nakłamała jak pinokio.

To w ciągu 5 lat nie zdążyłeś się podzielić informacjami co o niej sądzisz? Ty? Taki prawilniak?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sir ThornWar

#FRONT69
Wynik reakcji
517
Ta a Ty jej wierzysz. Zapewne, zabieg. Przeszczep mózgu?
Znowu nakłamała jak pinokio.

To w ciągu 5 lat nie zdążyłeś się podzielić informacjami co o niej sądzisz? Ty? Taki prawilniak?
Znamy się już 3 lata, i nawet raz nie mogę jej zarzucić, że mnie okłamała. Aż czasami się dziwię, że mówi Mi takie ciężkie sekrety, widzieliśmy się zaledwie raz w życiu.
 

DeletedUser209423

Guest
Znamy się już 3 lata, i nawet raz nie mogę jej zarzucić, że mnie okłamała. Aż czasami się dziwię, że mówi Mi takie ciężkie sekrety, widzieliśmy się zaledwie raz w życiu.

Dobra skończ, to nie portal matrymonialny, guzik mnie interesuje wasze życie intymne.
Swoją drogą naiwniaku, jak zwykle w połowie Ci kit wciska

No ja Ciebie też nie oklamalem a mimo to nie przeszkadzało Ci to wleźć i wydawać swoją kija wartą opinie.
To co, jednak masz karłowatą moralność, tak jak można było się spodziewać?
 
Do góry