Dzień Dobry Misiaki

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.227
Cieszę się,że Vejder gra z nami na tym serwerze. Jego styl wypowiedzi jest bardzo oryginalny. Za tymi zwięzłymi komunikatami musi się kryć piękny umysł. A do tego jak sprawie umie podbić pustą wieś. Vejder nie ugnij się przed hejterami i nigdy się nie zmieniaj.
Ja z nim mam się spotkać pod koniec lutego :D Odkryje co to za piękny umysł
 

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
291
Ja z nim mam się spotkać pod koniec lutego :D Odkryje co to za piękny umysł
Ale na solo nie chcesz iść xd
Weź pierdołą kacapoly
Wykorzystałem moment i zjadłem typa jak miał wojska poza wioska tyle .
Przejmowanie na 2 grube i 35 min w jedną stronę pizdeusze.

Najpierw wielkie error płakało jaki to hujowy jestem na 184 a kosiłem ich jak zborze tam starczy w statystyki wejść
Nigdy nie brałem darm bo dla mnie to obrzydliwe a że trafiło mi się jak ślepiej kurze ziarno to widzę zawiść
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
Ale na solo nie chcesz iść xd
Weź pierdołą kacapoly
Wykorzystałem moment i zjadłem typa jak miał wojska poza wioska tyle .
Przejmowanie na 2 grube i 35 min w jedną stronę pizdeusze.

Najpierw wielkie error płakało jaki to hujowy jestem na 184 a kosiłem ich jak zborze tam starczy w statystyki wejść
Nigdy nie brałem darm bo dla mnie to obrzydliwe a że trafiło mi się jak ślepiej kurze ziarno to widzę zawiść
Dawaj solo na szybkich xD Zobaczymy czy tylko szczekasz czy coś grasz
 

KoDeX@2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.043
Ale na solo nie chcesz iść xd
Weź pierdołą kacapoly
Wykorzystałem moment i zjadłem typa jak miał wojska poza wioska tyle .
Przejmowanie na 2 grube i 35 min w jedną stronę pizdeusze.

Najpierw wielkie error płakało jaki to hujowy jestem na 184 a kosiłem ich jak zborze tam starczy w statystyki wejść
Nigdy nie brałem darm bo dla mnie to obrzydliwe a że trafiło mi się jak ślepiej kurze ziarno to widzę zawiść
A to nie tak, że po pokonaniu NIC i CHAOS ( tego samego chaosu któremu mało loda nie zrobiliście, żeby się z Wami podpisał, bo 8 członów ( tak pożeraczy też liczę) na dwa to za mało) miała być fuzja z obozem i dlatego planowaliscie szybką redukcję z 250 do 100 osób? Obóz chociaż jasno powiedział, że ma człon darm, Ty chciałeś wypiąć się na ludzi z rekrutacji i robisz to teraz, gdy tylko któryś straci wojo xd Robisz to co na 176, tam też wszyscy na ciebie się wysrali i poszli gdzie indziej. Super karierę byś zrobił jakimś Dubaju czy gdzieś tam, skoro tak lubisz gówno na klacie;)


Pamiętaj, żeby dociągnąć deffa więcej do swoich wiosek xd
 

DeletedUser209423

Guest
Przepraszam, że się wtrącę, maskotka plemienia lajkuje wszystkie posty żeby wiedzieć na czym zakończyła czytanie FO?

No brawo! Wreszcie trafiłeś w lotka!
Czekałem na ten moment. 27 wpisów i pierwszy nie na mój temat.
Zlewam Cię z równą regularnością i doczekałem się, aż napisałeś nie o mnie.
Doceń ten moment, bo to pierwszy i ostatni raz.

Przedstawiam państwu @Chef Slowik, który założył konto tylko po to, by obrzucać mnie gównem. 27 wpisów, 26 o mnie.
Różne, od skrajnie obrażających przez zwykłe śmieszne.
Skomle regularnie, zadaje pytania, ale jest z równą regularnością przez wszystkich olewany. Jak ciężko komuś nowemu przebić się na FO...

Otóż ten pan tworzy posty i memy na mój temat, ale jest takim looserem, że zawsze po kilku godzinach usuwa te za które nie dostanie żadnego lajka.

Generalnie miałem wyjaśnić Cię wcześniej, ale zobaczyłem jak biednym obsranym chłopkiem jesteś.
Nie wiem czy państwo zauważyli, ale była tu mega ciekawa sytuacja.
Otóż ten pan w swoim memie wykorzystał wizerunek tragicznie zmarłej osoby.
Dostał sporo lajków, ale biedactwo po chwili się chyba kapnęło, że przesadzilo, musiał usunąć i poprawić.
Taka podpowiedź na przyszłość - prawdopodobieństwo, że gra tu ktoś z najbliższej rodziny tego pana i Cię ścignie za szarganie wizerunku, jest raczej zerowe. Także, nie musiałeś tak panikować. Więcej stanowczości, a zaoszczędzisz na zmianie pampersów.


A teraz bohaterze dalej twórz płomienne memy, czekam z wypiekami

Buźka
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Ale na solo nie chcesz iść xd
Weź pierdołą kacapoly
Wykorzystałem moment i zjadłem typa jak miał wojska poza wioska tyle .
Przejmowanie na 2 grube i 35 min w jedną stronę pizdeusze.

Najpierw wielkie error płakało jaki to hujowy jestem na 184 a kosiłem ich jak zborze tam starczy w statystyki wejść
Nigdy nie brałem darm bo dla mnie to obrzydliwe a że trafiło mi się jak ślepiej kurze ziarno to widzę zawiść
Niesamowity skill tego zawodnika, serio.
 
Do góry