Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Jeśli miałbyś podstawe nazwać mnie kłamczuchą - okej, przyszłabym jeszcze napisać "tak, skłamałam z tym, więc rzeczywiście to określenie pasuje" ale Ty nie masz najmniejszej podstawy, mało tego wszystko obkręcasz na swoją korzyść często wplątując w to swoje gierki i kłamstwa, chłopie mam lepsze rzeczy do roboty niż reagowanie na każde Twoje oznaczenie i głupie zaczepki xD

Kłamiesz w sprawie świata 145
Kłamiesz podszywając się pod innych graczy
Kłamiesz na każdym możliwym kroku

Gdybysmy nadawali sobie indiańskie imiona, to od urodzenia miałabyś Ruda Kłamczucha

Poza tym nie zaracaj mi już dupy, pasuje Ci jak pogromca jedzie po Tobie jak po nieheblowanej desce, to czytaj dalej i ślij mu jeszcze deffa.
Skończysz jak na każdym świecie, wywalona na łeb.
 

Ruda tańczy

#FRONT69
Wynik reakcji
1.492
Kłamiesz w sprawie świata 145
Kłamiesz podszywając się pod innych graczy
Kłamiesz na każdym możliwym kroku

Gdybysmy nadawali sobie indiańskie imiona, to od urodzenia miałabyś Ruda Kłamczucha

Poza tym nie zaracaj mi już dupy, pasuje Ci jak pogromca jedzie po Tobie jak po nieheblowanej desce, to czytaj dalej i ślij mu jeszcze deffa.
Skończysz jak na każdym świecie, wywalona na łeb.
to jak na kazdym swiecie czy wywalona na łeb? bo na razie na zadnym mnie nie wywalili xD
 

DeletedUser209423

Guest
No ta nie masz racji to Ci nagle dupe zawracam tylko to ty mnie minimum 2 x dziennie gdzieś oznaczasz gościu xD

Tiaa nawet z tym kłamiesz. Już nie dodawaj sobie, nie jesteś tu żadną osobistością, żebym miał zwracać na Ciebie uwagę. Mimo, że dzień dnia jak kameleon zmieniasz się w kogoś innego.

Nie mam racji heh
Wyjaśniłem dziewuchę na każdym możliwym świecie, obnażyłem kłamstwa i podszywanie się pod innych, ale nie mam racji.

Tak tak, żyj w urojeniach

Jutro kim będziesz? Baba jagą?
 

Ruda tańczy

#FRONT69
Wynik reakcji
1.492
Tiaa nawet z tym kłamiesz. Już nie dodawaj sobie, nie jesteś tu żadną osobistością, żebym miał zwracać na Ciebie uwagę. Mimo, że dzień dnia jak kameleon zmieniasz się w kogoś innego.

Nie mam racji heh
Wyjaśniłem dziewuchę na każdym możliwym świecie, obnażyłem kłamstwa i podszywanie się pod innych, ale nie mam racji.

Tak tak, żyj w urojeniach

Jutro kim będziesz? Baba jagą?
Przedstawiłam Ci wyżej jak bardzo kłamiesz w moim temacie jak po raz drugi piszesz ze jestem z każdego plemienia wywalana a nawet z jednego nie zostałam wiec po prostu odwróć się na pięcie z łaski swej i daj żyć :)
 

DeletedUser209423

Guest
Przedstawiłam Ci wyżej jak bardzo kłamiesz w moim temacie jak po raz drugi piszesz ze jestem z każdego plemienia wywalana a nawet z jednego nie zostałam wiec po prostu odwróć się na pięcie z łaski swej i daj żyć :)

No tak przedstawiłas, masz rację. Zamiast 'każdego' plemienia, wyleciałaś z jednego. To wiele zmienia. Chylę czoła przed Twą wielkością.
 

DeletedUser209423

Guest
Nie wyleciałam z zadnego* a to zmienia wiele

Jak myślisz, kto w to uwierzy? W te Twoje kłamstwo?
Przecież Twoja wiarygodność wynosi na tym forum 0.
Słownie - zero

Udowodniłem wielokrotnie jak kłamałaś i podszywałaś się pod inne loginy.
Mój przyjaciel @mefisto75 udowodnił jak kłamałaś nawet w kwestii swojej rodziny. Obłęd.

Powiesz - 'wy mnie nie lubicie i celowo wymyślacie'

Ok, w takim razie zobaczmy co sądzą o Tobie koledzy z plemienia.

Screenshot_20230118-223838~2.png


Ojej, też uważają Cię za kłamczuchę?

To chyba ten moment, co?
Zasiane, zebrane, kłamczuchy zaorane
 

Ruda tańczy

#FRONT69
Wynik reakcji
1.492
Jak myślisz, kto w to uwierzy? W te Twoje kłamstwo?
Przecież Twoja wiarygodność wynosi na tym forum 0.
Słownie - zero

Udowodniłem wielokrotnie jak kłamałaś i podszywałaś się pod inne loginy.
Mój przyjaciel @mefisto75 udowodnił jak kłamałaś nawet w kwestii swojej rodziny. Obłęd.

Powiesz - 'wy mnie nie lubicie i celowo wymyślacie'

Ok, w takim razie zobaczmy co sądzą o Tobie koledzy z plemienia.



Ojej, też uważają Cię za kłamczuchę?

To chyba ten moment, co?
Zasiane, zebrane, kłamczuchy zaorane
I znalazłbyś tu o wiele więcej starych sytuacji ale z duża częścią osób od dawna żyje w dobrych relacjach np z kleosiem tez miałam przeboje finalnie pogadalismy i kumple, daj coś świeższego to możemy konfrontować na razie to nie ma co xD widzisz wynosi tyle widocznie co i Twoja także piątka!
 

DeletedUser209423

Guest
I znalazłbyś tu o wiele więcej starych sytuacji ale z duża częścią osób od dawna żyje w dobrych relacjach np z kleosiem tez miałam przeboje finalnie pogadalismy i kumple, daj coś świeższego to możemy konfrontować na razie to nie ma co xD widzisz wynosi tyle widocznie co i Twoja także piątka!

Okok teraz już jesteście kumple, rozumiem. Ze mną też byłaś jeszcze 2 miesiące temu. Podobno. A dziś już nie.

Ty udajesz czy serio? W tej sytuacji nie ma kompletnie znaczenia jakie miałaś z kimś relacje. Chodzi o fakt, gdy kolejny raz udowodniono Ci kłamstwo.
Nie ma żadnej wartości to w jakich relacjach byłaś w danym momencie z tą osobą.
Gdybyś żyła w przyjaźni, to kłamstwa by nie było?
Boże, co za nieogar

Okres się zaczął czy jesteś walnięta z natury?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry