Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Jeszcze w p byłam *
Oczywiście, każde miałam okazje poobserwować od środka i wyciągnąć wnioski <cfaniak>

Aha, to kiepsko wyciągasz, bo wszędzie dostałaś finalnie wylot na łeb.

Najlepszy był ś145, to Twoja historyczna lekcja i wnioski.
Otóż Ruda była na froncie zadefowana przez swoje plemię i plemię sojusznika, po same uszy.
Ale marzenia nie kosztują, więc zamarzyła być wodzem swojego plemienia.
Rozumiecie? Ta dziewucha z przerostem ambicji wodzem? Chyba wozem, bo każdy się na niej przejechał.
A ponieważ każdy wiedział, że na wodza się nie nadaje i dostała w odpowiedzi środkowy palec, to wbiła kosę i poszła do Jutra.
A Jutro ją wykorzystało i pojechało.
Poezja po prostu
 

Ruda tańczy

#FRONT69
Wynik reakcji
1.492
Aha, to kiepsko wyciągasz, bo wszędzie dostałaś finalnie wylot na łeb.

Najlepszy był ś145, to Twoja historyczna lekcja i wnioski.
Otóż Ruda była na froncie zadefowana przez swoje plemię i plemię sojusznika, po same uszy.
Ale marzenia nie kosztują, więc zamarzyła być wodzem swojego plemienia.
Rozumiecie? Ta dziewucha z przerostem ambicji wodzem? Chyba wozem, bo każdy się na niej przejechał.
A ponieważ każdy wiedział, że na wodza się nie nadaje i dostała w odpowiedzi środkowy palec, to wbiła kosę i poszła do Jutra.
A Jutro ją wykorzystało i pojechało.
Poezja po prostu
z żadnego plemienia mnie nie wyrzucili nigdy XDD KŁAMSTWO I OBŁUDA

Gówno prawda oczywiście bajki piszesz ale nie dam ci psiej karmy i nie będę ciągnąć wątku 145 świata xd

A Ty co zaliczyłeś poza FO przez ostatnie 5 lat?
pewnie kilka wizyt u psychiatry xd
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
@Chef Slowik
@Tissan

Co łączy tych panów?
Jeden założył konto dziś, drugi 3 dni temu.
Jeden broni kreta Sylwana, choć go nie zna. Drugi również.

Ale @Sylwan23 musi czuć, że się okopał po same uszy, skoro multi latają xD
Jakie multi, skoro to są gracze pod nickami, którzy graja na tym swiecie. Możesz ich zgłaszac zobaczymy, czy dostane bana albo oni. Nie mam żadnego multikonta ani darmy, zgłaszaj do woli jak chcesz sprawdzić.
 

DeletedUser209423

Guest
z żadnego plemienia mnie nie wyrzucili nigdy XDD KŁAMSTWO I OBŁUDA

Gówno prawda oczywiście bajki piszesz ale nie dam ci psiej karmy i nie będę ciągnąć wątku 145 świata xd


pewnie kilka wizyt u psychiatry xd

W którym momencie okłamałem jeśli chodzi o świat 145?
@Fabcio and Maciuś
@makaoq6

Pamiętacie może?
Powiedzcie w którym miejscu skłamałem na temat akcji Rudej na 145
 

DeletedUser209423

Guest
Jakie multi, skoro to są gracze pod nickami, którzy graja na tym swiecie. Możesz ich zgłaszac zobaczymy, czy dostane bana albo oni. Nie mam żadnego multikonta ani darmy, zgłaszaj do woli jak chcesz sprawdzić.

Aha mają inne loginy, więc to nie Twoje konta.
Nie dość, że niedorozwinięty kret, to jeszcze geniusz informatyki
 

Ruda tańczy

#FRONT69
Wynik reakcji
1.492
W którym momencie okłamałem jeśli chodzi o świat 145?
@Fabcio and Maciuś
@makaoq6

Pamiętacie może?
Powiedzcie w którym miejscu skłamałem na temat akcji Rudej na 145
Nikt mnie nie deffował bo miałam wioski w 2 linii to raz, nie zamarzyło mi się wodzowanie bo z dupy dostałam prawa na 5 min xD ale co ja moge oczekiwać po takim klaunie, ze przyjdzie i napisze prawde?

Bo połowie wbiłaś kose XDDDDDDD
kolejne KŁAMSTWO I OBŁUDA w pewniaczkach nie gram z wyboru, w jutrze gralam na 182 do końca, w p oddałam wioski, coś jeszcze ? XDD
 

DeletedUser209423

Guest
Nikt mnie nie deffował bo miałam wioski w 2 linii to raz, nie zamarzyło mi się wodzowanie bo z dupy dostałam prawa na 5 min xD ale co ja moge oczekiwać po takim klaunie, ze przyjdzie i napisze prawde?


kolejne KŁAMSTWO I OBŁUDA w pewniaczkach nie gram z wyboru, w jutrze gralam na 182 do końca, w p oddałam wioski, coś jeszcze ? XDD

Zajrzałem do notatek.
Tak, prawa Ci włączono ale nie, nie przez przypadek. Świadomie.
Tak prułaś dupsko o wodzowanie mając ze sobą czworo kumpli, że wódz Lodzikow zmiękł.
I dał Ci wodza, po czym po 5 minutach zrozumiał, że możesz jedynie pchać karuzele. I Ci zabrał.
I postanowił, że pójdą pod dowództwo @Fabcio and Maciuś bo to był mega wódz.
A Ty strzeliłas focha i wbiłaś kosę.
 
Do góry