Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Dzień dobry
Chciałbym tylko poinformować nieudaczników z Jutra, że nie ukryjecie się pod fałszywą nazwą Dalton.
Ciąży na was jarzmo Jutra i go nie zdejmiecie.

Pozdrawiam serdecznie

Przy okazji informuję, że każde plemię wchodzące w pokojowe stosunki z tym haniebnym tworem, zostanie napiętnowane a teczki otwarte. Z całą surowością.
Nie ma zgody na promocję patologii.
 
Wynik reakcji
474
Dzień dobry
Chciałbym tylko poinformować nieudaczników z Jutra, że nie ukryjecie się pod fałszywą nazwą Dalton.
Ciąży na was jarzmo Jutra i go nie zdejmiecie.

Pozdrawiam serdecznie

Przy okazji informuję, że każde plemię wchodzące w pokojowe stosunki z tym haniebnym tworem, zostanie napiętnowane a teczki otwarte. Z całą surowością.
Nie ma zgody na promocję patologii.
Zapomniałeś jeszcze po paciku pojechać przyjacielu :)
 

Sir ThornWar

#FRONT69
Wynik reakcji
517
Dzień dobry
Chciałbym tylko poinformować nieudaczników z Jutra, że nie ukryjecie się pod fałszywą nazwą Dalton.
Ciąży na was jarzmo Jutra i go nie zdejmiecie.

Pozdrawiam serdecznie

Przy okazji informuję, że każde plemię wchodzące w pokojowe stosunki z tym haniebnym tworem, zostanie napiętnowane a teczki otwarte. Z całą surowością.
Nie ma zgody na promocję patologii.
Grunt to przyjazne przywitanie :D
 

DeletedUser209423

Guest
Widzę kilka pierwszych postów i wszyscy piszą 'Witam'

Słusznie te plemię jest na waszych ustach.
Zanim wszyscy zaczną ich błagać o sojka, można do mnie na priv, wstępny odsiew zrobię, żeby @Pietrek z Sosnowca nie musiał wszystkim po kolei odmawiać.

To zrozumiałe, że każdy chce z nimi żyć w zgodzie, ale nie każdy może. Obyście dostąpili tego zaszczytu.
I piszę serio, to jedno z najlepszych plemion tej gry i tego świata
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.307
Widzę kilka pierwszych postów i wszyscy piszą 'Witam'

Słusznie te plemię jest na waszych ustach.
Zanim wszyscy zaczną ich błagać o sojka, można do mnie na priv, wstępny odsiew zrobię, żeby @Pietrek z Sosnowca nie musiał wszystkim po kolei odmawiać.

To zrozumiałe, że każdy chce z nimi żyć w zgodzie, ale nie każdy może. Obyście dostąpili tego zaszczytu.
I piszę serio, to jedno z najlepszych plemion tej gry i tego świata
Wiedziałem, że nie mogę być pewny wielu rzeczy wracając by pograć znowu, ale na szczęście na FO jest jeden pewnik - nieustannie napędzasz dyskusje i walczysz o sprawiedliwość, prawdę i inne takie pierdoły xD
Czołem
 
Do góry