rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser209395

Guest
Nie przypominam sobie, zeby jakis kludiusz na SP gral... hehe te Wasze teksty, boze. Strasznie tanie i popularne... Nie wiem, jakis notes masz tych sentencji schematycznych do ponizania? To jest kurwa juz korona tak samo jak te skrypty wyggoglowane... No coz...
A co masz teraz powiedzieć no jasne, że nie pamiętasz bo do porażki się nie Przyznasz zero honoru u niektórych
 

-Mr.President

Miecznik
Wynik reakcji
713
sspedzioxxxxx.png
Kondolado przed chwila kolejny raz pojechany ,nawet z kupionymi botami klinowac nie umie <lol><boks><cisza>.
Porazka, on nigdy sie nie nauczy grac <lol> <cisza><cisza>

Kondonlado dalej pojechany po ochronce <cisza> <lol>
Jego rozwoj to porazka ,nigdy grac sie nie nauczy <hahaha>
Na priv przeprasza i prosi o soja i zebym go grac nauczyl <help><lol>

żenujące i zalosne to jest <sciana>
xxxxxxxkolo.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser207976

Guest
Jak narazie to ty nic nie pokazujesz i nic mądrego nie piszesz.
Wczoraj zostałeś pojechany gorzej niż ten śmieszny kondolado dlatego się splakales tym postem. Xddd nauczcie się grać a mniej szczekac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Paawcio

Miecznik
Wynik reakcji
80
hmmm ?
Gość wstawia w opisie że ma duży respect na serwie po czym wrzuca raport z innego konta czyżby multikonto ?
12312321.png
 
Wynik reakcji
19
Znasz jakąś aplikację jak discord, która pozwala graczowi podzielić się z Tobą powiadomieniem? Jak inaczej chcesz się podzielić tym, że cały serwer Cię atakuje, a my gramy na dwóch graczy i nie ma jak tego bronić? :-D
Osoba, która nie ma pieniędzy na premium jak ty nigdy nie zrozumie, kup premium i spróbuj walczyć z taką ilością graczy jak ja, a potem wróć.

Ale nie będę już odpowiadał na twoje głupie wiadomości, bo nigdy nie zostałem zablokowany za multikonto i nikt nie ma na to dowodów, także nie mówię, że lubisz facetów, skoro nie mam na to dowodów.

Nie potrafisz nawet grać na jedno konto a co dopiero na dwa konta jednocześnie, spróbuj kiedyś i w końcu się zamkniesz bo absolutnie nie będziesz wiedział który bije którego bo nie potrafisz grać na dwa konta jednocześnie i ich bronić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Paawcio

Miecznik
Wynik reakcji
80
Znasz jakąś aplikację jak discord, która pozwala graczowi podzielić się z Tobą powiadomieniem? Jak inaczej chcesz się podzielić tym, że cały serwer Cię atakuje, a my gramy na dwóch graczy i nie ma jak tego bronić? :-D
Osoba, która nie ma pieniędzy na premium jak ty nigdy nie zrozumie, kup premium i spróbuj walczyć z taką ilością graczy jak ja, a potem wróć.

Ale nie będę już odpowiadał na twoje głupie wiadomości, bo nigdy nie zostałem zablokowany za multikonto i nikt nie ma na to dowodów, także nie mówię, że lubisz facetów, skoro nie mam na to dowodów.

Nie potrafisz nawet grać na jedno konto a co dopiero na dwa konta jednocześnie, spróbuj kiedyś i w końcu się zamkniesz bo absolutnie nie będziesz wiedział który bije którego bo nie potrafisz grać na dwa konta jednocześnie i ich bronić.

Ale po co te nerwy ? Czy ja Cię wyzywam ?
Ja prawie na każdej rundzie walczę 2na1 albo 4na1 i jakoś nie płacze zbytnio :D
Skoro potrafię grać bez premium to po co mam kupować ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry