Mistrzowska analiza Black Snow

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209074
  • Data rozpoczęcia

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Postawienie w jednej linii takiego prosa jak BNK i lamusa jak mefisto, to jak postawienie jUTRO i Wielkie P, niby to samo, ale jednak spora różnica.
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
873
Zacznijmy od serca tego okręgu, Jutra, tu mamy jazdę bez trzymanki. Pon z plemieniem 1337, pon z UWU, sojusz z SRR i pon z GIT (tu w ogóle hit)
Do tego pełno własnych członów.
Ludzie kochani, takiej dyplomacji nie widziałem dawno.
Przypadkiem trafiłem na ten temat, ale hipokryzja bije od Ciebie na kilometr Black nadal, nowe konta stare gadki.

Na 178 przyklaskiwałeś Elicie, która zrobiła dokładnie to samo, że ograli dyplomatycznie, a tez mieli podpisaną połowe swiata, i jeszcze na koniec podpisali 80% świata - wiec dosc krotka masz pamięć skoro mowisz, ze takiej dyplomacji nie widziałeś dawno.

Nie mam większego pojecia o plemieniu jutro (odejmując tylko twoje X postow jak to ich nienawidzisz), ale to nie jest analiza tylko w pocie czoła liczysz, że ktoś ich jak najszybciej będzie bił bo przeczyta twoja analize.

Masz szanse nawet odpisać merytorycznie bo jeszcze nie wrzucam Cię spowrotem na blokade.
 

DeletedUser209074

Guest
Przypadkiem trafiłem na ten temat, ale hipokryzja bije od Ciebie na kilometr Black nadal, nowe konta stare gadki.

Na 178 przyklaskiwałeś Elicie, która zrobiła dokładnie to samo, że ograli dyplomatycznie, a tez mieli podpisaną połowe swiata, i jeszcze na koniec podpisali 80% świata - wiec dosc krotka masz pamięć skoro mowisz, ze takiej dyplomacji nie widziałeś dawno.

Nie mam większego pojecia o plemieniu jutro (odejmując tylko twoje X postow jak to ich nienawidzisz), ale to nie jest analiza tylko w pocie czoła liczysz, że ktoś ich jak najszybciej będzie bił bo przeczyta twoja analize.

Masz szanse nawet odpisać merytorycznie bo jeszcze nie wrzucam Cię spowrotem na blokade.

Ojej dziękuję za szansę. To jak nie masz ochoty mnie słuchać i nie jesteś gotowy na argumenty, to wrzuć od razu i nie truj mi dupy.

W Elite krytykowałem rekrutację. Nie dyplomację. To taka mała różnica.
Poza tym, ciężko się doczepić do nich o dyplomację. Co złego zrobili? Bo podpisali się z drugim kolosem? No człowieku, mają jeden sojusz a Ty przylatujesz i pierdo lamento uprawiasz? Bo zbyt duży jest sojusznik?
No jak można mieć, aż 1 sojusz.
Tajin tego nie ogarnia, przerasta to go

Obaj wiemy, że zchrzaniliście wy, Erebor dyplomację i teraz latasz wszędzie płaczesz szukając winnych
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
873
Ojej dziękuję za szansę. To jak nie masz ochoty mnie słuchać i nie jesteś gotowy na argumenty, to wrzuć od razu i nie truj mi dupy.

W Elite krytykowałem rekrutację. Nie dyplomację. To taka mała różnica.
Poza tym, ciężko się doczepić do nich o dyplomację. Co złego zrobili? Bo podpisali się z drugim kolosem? No człowieku, mają jeden sojusz a Ty przylatujesz i pierdo lamento uprawiasz? Bo zbyt duży jest sojusznik?
No jak można mieć, aż 1 sojusz.
Tajin tego nie ogarnia, przerasta to go

Obaj wiemy, że zchrzaniliście wy, Erebor dyplomację i teraz latasz wszędzie płaczesz szukając winnych
Sam napisałem do graczy, że my dyplo moglismy lepiej rozegrac, ale co ma jedno do drugiego?

Ja nie mowie o końcowej fazie, to tylko dodałem, a o ilości PONów gdzie nawet obrzeza ze wszystkich stron mieli 'zaponowane' + sojusz z psami + sojusz z BR - jak dla mnie to troche wiecej niz jeden, nie?
 

DeletedUser209074

Guest
Sam napisałem do graczy, że my dyplo moglismy lepiej rozegrac, ale co ma jedno do drugiego?

Ja nie mowie o końcowej fazie, to tylko dodałem, a o ilości PONów gdzie nawet obrzeza ze wszystkich stron mieli 'zaponowane' + sojusz z psami + sojusz z BR - jak dla mnie to troche wiecej niz jeden, nie?

No i co wtedy pisałem? @Forgiven Des weź temu nieudacznikowi wytłumacz, bo mnie szlag trafi.
Był taki okres w grze Elite, że Forgiven uznawał mnie za jednego z największych wrogów Elite. Bo czepiałem się ich na każdym kroku.
I Ty mi teraz bredzisz, że ja wszystko popierałem?
Potem mieli jeden sojusz i dlatego im za to biłem brawo. Zwłaszcza, że zjechali Pieski i was. Bo wy zasłużyliście jak mało kto.
 

DeletedUser209074

Guest
Ty @Tajijin nic się nie zmieniłeś. Przyłazi i na siłę się próbuje dochrzanić sam nie wie o co.
A Twoim problemem jest to, że jestem niezwykle konsekwentny. I nie zmieniam zdania jak chorągiewa, czyli np @kangurek mao
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
873
No i co wtedy pisałem?
Otóż to. Czepiałes ich się na każdym kroku bo podpisywali sie ze wszystkimi, rekrutowali wszystko co popadnie.

Ja nie trąbie do tamtego świata, bo to jest forum innego i nikogo stąd nie interesuje co było na 178.

Ja wytknąłem Ci tylko, że napisałeś 'Nigdy na plemionach nie widzialem takiej dyplomacji' - a tu cyk, nawet niecałe 3 miesiace temu :)

Tyle ode mnie, narka!
 

DeletedUser209074

Guest
Otóż to. Czepiałes ich się na każdym kroku bo podpisywali sie ze wszystkimi, rekrutowali wszystko co popadnie.

Ja nie trąbie do tamtego świata, bo to jest forum innego i nikogo stąd nie interesuje co było na 178.

Ja wytknąłem Ci tylko, że napisałeś 'Nigdy na plemionach nie widzialem takiej dyplomacji' - a tu cyk, nawet niecałe 3 miesiace temu :)

Tyle ode mnie, narka!

O boże, serio mordowałeś mnie te kilka minut, by dowalić się do jednego zdania?
No w zasadzie nie powinienem być zaskoczony, cały Tajin

Ale znowu ślepak
Potwierdzam - nigdy nie widziałem takiej dyplomacji. Elite przy Jutrze, to amatorka polityki miłości
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Sam mnie BLAGALES abym zagrał w magach ale mówię nie chce się kasować na etapie 2 wsi bo jestem jednak graczem większego kalibru, dlatego teraz szkalujesz judaszu
Ty dalej na dragach, że takie glupoty piszesz.
Pluje na Ciebie i na twoje aOS i nawet zapki nie dawałem Ci na ten swiat.
W ogóle to tak tragicznie wygląda jak bulwa i upośledzony kangurek coś wzajmenie lajkują xDDDD
 
Do góry