Dyskusja o sytuacji na świecie 182

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
W porządku z0rd w tym momencie ukazanym na mapce faktycznie mieliście sajgon z naprawdę sporą przewagą przeciwnika a wy i tak trzymaliście się twardo, jednakże przełamywanie frontów na obrzeża zaczynaliście od rekrutacji i w efekcie ta przewaga wroga zaczęła szybko niknąć a oprócz tego morale techów się posypały.
Ktoś tutaj napisał, że jest to również część gry i ja się z tym zgadzam tyle, że jest to też chodzenie na łatwiznę.
Wiesz...
Na dobrą sprawę to ja nawet nie wykluczam tego, że przypadkiem mogę od was w końcu dostać manto bo tak się składa, że jestem w tej koalicji przeciwko wam a wy bardzo dobrych graczy macie chyba trochę więcej i jesteście solidną ekipą ale na pewno się postaram postawić opór a być może uda się nawet osiągnąć jakiś sukces.
Jest to trochę niesprawiedliwe, że odpowiadasz na moje posty kierowane stricte do Bulwy i próbujesz ze mnie zrobić kogoś ograniczonego.
Zauważ, że z tobą prowadzę zupełnie inną rozmowę czyli spokojną i merytoryczną.
W sumie to skoro z Bulwą sobie już wszystko wyjaśniłem to z tobą ewentualnie mogę czasami tutaj popisać bo wcale nie zamierzam się unosić na tym FO a z tobą dyskutuje się - okay
Ale...
W pierwszej kolejności to ja sił nabiorę po ciężkim dniu dlatego życzę wszystkim użytkownikom forum dobrej nocy i pozdrawiam.
owszem, zrekrutowaliśmy korytarz na obrzeża, teren podziurawiony jak ser szwajcarski i otoczony wrogiem. organizowałem przerzuty frontowców ktorzy latali na mobilu bo defa oczywiscie było jak na lekarstwo. znacząco wydłużyliśmy sobie i tak cholernie długi front.

w czasie z którego pochodzi mapka ofensywnie nie znaczyliśmy nic, pojedyńczy człon Techów miał dużo większy potencjał. pewnie z połowa ofa jaki mieliśmy to był off frontowy który w kółko latał i był wykorzystywany defensywnie.

co ja ci poradzę że morale Techów się posypały? mieli wszystko - trzy człony, całe obrzeża dla siebie, sojuszników wokół i jeden jedyny front z P! otoczonym w środku. zanim zaczęliśmy robić użytek z terenu na który wbiliśmy rekrutacją to co najmniej miesiąc trwało ogarnianie go, a zanim zaczęliśmy być z tamtej strony zagrożeniem dla Tech kolejne tygodnie.

nie próbuję z ciebie zrobić nikogo ograniczonego ani nie robię nic niesprawiedliwego. niesprawiedliwe to jest sugerowanie, że 137 zostało rekrutacją wygrane, bo to brzmi jakbyśmy wysłali Techom zapki, zjedli to co zostało pomiędzy, podzielili blaszki i elo :D tymczasem wato tutaj wspomnieć, że oprócz P! w opłakanej sytuacji była również Piska, stosunkowo najłatwiej miało SSS ale oni też walczyli przeciwko przewadze wroga w początkowej fazie gry.
 

DeletedUser209074

Guest
@boh12prawdziwy specjalnie dla Ciebie w hutę

Tak kończą gracze, dający się wysługiwać Jutrasom. Wczoraj Jutro poprosiło kilka osób o skanowanie i fejkowanie mnie. Nie omieszkam się rewanżować, biorąc pod uwagę, że na tamtym koncie już nie będę grał i chcę jedynie to rozbić

Screenshot_20220922-145842~2.png
 
Do góry