Special 26!

Wynik reakcji
59.447
Noo, sporo narzekam. Na messengerze to kręcę taki Hollywood jak widzę pary typu homo, że przy rodzicach lepiej nie oglądać.

Musimy się złapać na jakiejś grupce to odrazu będziesz miał lepszy humor.



Po części wina napewno leży po stronie graczy, i nie mówię że nie masz racji - bo ją masz. No, ale znajdź mi grę w której gracze nie szukają obejścia systemu, glitchy, bugów.

Tak długo jak ustawienia świata, w jakiejkolwiek grze competetive, będą na to pozwalały - tak gracze będą próbowali wykorzystać przewagę nad przeciwnikiem.

Różnica jest taka, że światy bez giełdy - mogą, choć nie są, być fair. No, a te drugie niestety nigdy takimi nie będą. Zgadza się?
Imo 0 różnicy xD
Wielkie konta zbudowane za pp czy masa kont które budują ci wioski/wojsko za ciebie
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.641
Myślę (MOJE ZDANIE), że wraz z upadkiem non-Premium - wartość blaszek całkowicie upadnie, za czym pójdzie spadek w ilości graczy.

(Przynajmniej tych którzy lubili element rywalizacji na równych zasadach)

Tak samo było w innych krajach, gdzie gracze zamiast klikać rodowity P2W migrowali na fair-play internationala.

(Oczywiście w tych samych ekipach, które przez lata tworzyli przeciwko np. Szwedom, którzy tam obecnie dominują)
XDDD grałes na tych serwerach mieszanych? Kto grał to sie w cyrku nie śmieje <glaszcze>
 
Wynik reakcji
2.804
A ty nie masz tej samej giełdy co moja ? XD
230k surki stoi na gieldzie a idz pan z tymi kupującymi inne kontynenty na pewno maja lepszych graczy :(
Nie, giełdy są dzielone. Niby współpracują miedzy sobą i wymieniają się surkami no ale kumpel po drugiej stronie swiata kupuje po 220 a ja po 100.. xD
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
ale latwe pp za surke xD wchodze raz dziennie i bede mial premki na rok do przodu xDDD
 
Wynik reakcji
2.804
Tasak z .H. zmieszały się kolorkami jak coś. Mapka TOP 25 (no generalnie jest tu z 65 plemion oznaczonych w tym samego lasu 12 XD)
297419110_1694145317614140_3562709917459864420_n.png
 
Do góry