Światy 179 i 180 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Drodzy Gracze!

Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 179 i 180 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 
Wynik reakcji
40
Szkoda że plujecie na graczy analizując wpisy pod postem gdzie ludzie mogli się wypowiedzieć na temat parametrów widzę że mało ludzi chce technologię 10 pzm
 
Wynik reakcji
59.447
Szkoda że plujecie na graczy analizując wpisy pod postem gdzie ludzie mogli się wypowiedzieć na temat parametrów widzę że mało ludzi chce technologię 10 pzm
No bo sprawdzają kto to pisze. 20 graczy co nigdy nie doładowało pp pisze A a jeden gracz co regularnie kupuje pp napisze B to sugerują się jego wpisem, co w tym dziwnego?
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
I takie sugestie graczy to ja rozumiem, a nie jakieś tam "bla bla, ja chcę łuczników"... Dziękujemy za cenny feedback!
To jaki problem postawić na próbę jeden taki serwer? Z ustawieniami dla ludzi, bez blaszek, wielki jak jeszcze bywało to 10-12 lat temu? Mogłoby się zlecieć trochę ludzi z wywieszonymi jęzorami, chętnych przypomnieć sobie stare, dobre czasy. Dać bardzo duże odległości między graczami i mnóstwo barbar. I powiedzmy przez miesiąc po starcie po staremu, potem oprócz menedżera konta abonament. Takie ustawienia może by wkręciły nowych, nieznających Plemion graczy. Teraz starzy gracze mają dosyć wścieklizny po blaszki i siedzenia po nocach, nowi odbijają się od gry.
 
Wynik reakcji
45.734
To jaki problem postawić na próbę jeden taki serwer? Z ustawieniami dla ludzi, bez blaszek, wielki jak jeszcze bywało to 10-12 lat temu? Mogłoby się zlecieć trochę ludzi z wywieszonymi jęzorami, chętnych przypomnieć sobie stare, dobre czasy. Dać bardzo duże odległości między graczami i mnóstwo barbar. I powiedzmy przez miesiąc po starcie po staremu, potem oprócz menedżera konta abonament. Takie ustawienia może by wkręciły nowych, nieznających Plemion graczy. Teraz starzy gracze mają dosyć wścieklizny po blaszki i siedzenia po nocach, nowi odbijają się od gry.

No na pewno by tak było. Debilu.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
8.864
To jaki problem postawić na próbę jeden taki serwer? Z ustawieniami dla ludzi, bez blaszek, wielki jak jeszcze bywało to 10-12 lat temu? Mogłoby się zlecieć trochę ludzi z wywieszonymi jęzorami, chętnych przypomnieć sobie stare, dobre czasy. Dać bardzo duże odległości między graczami i mnóstwo barbar. I powiedzmy przez miesiąc po starcie po staremu, potem oprócz menedżera konta abonament. Takie ustawienia może by wkręciły nowych, nieznających Plemion graczy. Teraz starzy gracze mają dosyć wścieklizny po blaszki i siedzenia po nocach, nowi odbijają się od gry.
Wielki to chyba twoja stara by musiała wejść bo ja nie wiem jak inaczej byś chciał zapełnić taki serwer
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
@kmic dawaj te wstepne, to kupie 200pp, oferta wazna 6 minut

// spozniles sie 4 minuty :/
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry