Poradniki taktyki etc.

Netherland

Chłop
Wynik reakcji
1
Witam dlaczego od dłuższego czasu nikt na forum nie dodaje żadnego typu poradników co do taktyki jak zacząć jak grać itp? Jestem nowy w świecie plemion i zauważyłem że kilka lat temu powstawały poradniki ale ciężko mi z nich korzystać bo teraz w grze są jakieś misję i w ogóle.
Znajdzie się ktoś kto mógłby podrzucić jakiś aktualny poradnik lub napisać w skrócie jaką taktyką grać?
 

Rok Szczura

Zwiadowca
Wynik reakcji
2.049
Może to jest właśnie ten problem że nowych osób nie przybywa z racji tego że nie mają kompletnie pojęcia jak grać
na poziomie zwykłego gracza starczą ci poradniki nawet takie sprzed 5-7 lat i więcej na prawdę nie potrzeba, żeby rozpocząć grę, dopiero później coś bardziej aktualnego się przydaje, ale chyba z 3/4 plemiona ma praktycznie te same poradniki powklejane na swoich forach w grze
 

Netherland

Chłop
Wynik reakcji
1
na poziomie zwykłego gracza starczą ci poradniki nawet takie sprzed 5-7 lat i więcej na prawdę nie potrzeba, żeby rozpocząć grę, dopiero później coś bardziej aktualnego się przydaje, ale chyba z 3/4 plemiona ma praktycznie te same poradniki powklejane na swoich forach w grze
A jak np takie plemię znaleźć aby miało wklejony poradnik w grze? Pytam bo chcę podejść do gry na poważnie i od początku uczyć się od najlepszych
 
Do góry