Grafiki

  • Rozpoczynający wątek Hinteriex
  • Data rozpoczęcia

Czy chiałbyś by wprowadzić nowe grafiki?

  • Tak

    Głosy: 222 89,5%
  • Nie

    Głosy: 26 10,5%

  • W sumie głosujących
    248
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Się dziś rozkręciłem z pomysłami i mam jeszcze jeden :p. Otóż jak wiecie ogólnie jedną z ważniejszych cech gry jest grafika i w plemionach mi się podobało, że w odróznieniu od np. ogame czy imperia online, widzisz dość dobrze swoją wioche i jak się tam ludzią żyje i tu rodzi się mój pomysł.Tak jak zależnie od poziomu są 2-3 wyglądy każdego budynku to rozszerzyć je do ok.5.Szczególnie tyczy się to pośredniego wyglądu
muru - drewno,drewno,drewno i nagle piękny kamienny mur
rynku - na np. 30 poziomie jakiś bogatszy ten zamek
jeszcze przydałby sie spichlerz i koszary jakoś rozbudować. W sumie nie wiele to pracy, serwery nie przeciąża jak zimowy wygląd nie przeciążał a jakoś urozmaica gre.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grafiki

dajesz calkiem dobra propozyje. tzn. bylaby dobra jakbys pokazal o co Ci chodzi. myslisz ze graficy pracuja z "bog zaplac"??? zrob projekty budynkow i dopiero wklejaj na forum. ja rownie dobrz moge walnac prop zeby sie budynki zmienialy co poziom. i co z tego wyjdzie?? nic. posiedz na fotoszopie, popracuj i pokaz co bys chcial widziec bo taki propozyje to sobie mozesz wsadzic w ucho
 

DeletedUser16572

Guest
Odp: Grafiki

Hinteriex, daj jakieś przykładowe grafiki, a wtedy się zastanowimy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grafiki

Bardzo dobry pomysł, ale tak jak poprzednicy, stwórz własne projekty albo chociaż szkice.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grafiki

Nie siedzie na swoim kompie, a tu mam tylko painta, może się pobawie ja wróci moj komp tak w połowie stycznia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grafiki

dobry pomysł ale jak by budynki wyglondały
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grafiki

a właściwie czemu to piszemy jak i tak oni nic nie zmienio to jest prawda
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grafiki

No narazie wszyscy na tak więc pomysł się chyba podoba :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grafiki

Pewnie, że się podoba ;) Zawsze jakieś urozmaicenie. Ot tak dla przyjemności. Ale myślę, że będzie to traktowane jak nowe budyni/jednostki - nie będzie możliwości wprowadzenia do gry.
 

DeletedUser21389

Guest
Odp: Grafiki

Tak, to dobry pomysł, jakby tak trochę inaczej te budynki wyglądały..... a tak w ogóle to czemu nie na 20 poziomie muru nie ma fosy? :( A tak by to fajnie wyglądało :p. Grafa w plemionach jest bardzo dobra ale jakby było jeszcze więcej urozmaiceń to by było miodzio.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grafiki

a kto wie a moze lepiej by bylo jakby gracze bez konta premium by tez mogli miec funkje zmieniania wygladu dla siebie plemiona to bylo by niezle.
 

DeletedUser22105

Guest
Odp: Grafiki

Się dziś rozkręciłem z pomysłami i mam jeszcze jeden :p. Otóż jak wiecie ogólnie jedną z ważniejszych cech gry jest grafika i w plemionach mi się podobało, że w odróznieniu od np. ogame czy imperia online, widzisz dość dobrze swoją wioche i jak się tam ludzią żyje i tu rodzi się mój pomysł.Tak jak zależnie od poziomu są 2-3 wyglądy każdego budynku to rozszerzyć je do ok.5.Szczególnie tyczy się to pośredniego wyglądu
muru - drewno,drewno,drewno i nagle piękny kamienny mur
rynku - na np. 30 poziomie jakiś bogatszy ten zamek
jeszcze przydałby sie spichlerz i koszary jakoś rozbudować. W sumie nie wiele to pracy, serwery nie przeciąża jak zimowy wygląd nie przeciążał a jakoś urozmaica gre.

Zaprojektuj coś, wklej rysunki itp.
Tak na sucho nie ma co oceniać.
 

DeletedUser16005

Guest
Odp: Grafiki

pomysl dobry^^ale jak juz by sie chcialo cos takiego wprowadzic to mozna by odrazu jakies wieksze zmieny np. inne animacje gdy tworza sie budynki, wojska. mozna by dodac chociaz mala animacje gdy ktos nas atakuje(np. gdy ida tarany to jak uderzaja w mur) takie animacje sa male ale naprawde ciesza.
 

DeletedUser11583

Guest
Odp: Grafiki

Pomysł bardzo dobry. Ale jak znając życie nie wporwadzą. Bo najpierw Niemcy muszą się zgodzić i zobaczyć czy sie uda coś takiego zrobić.:|

ps. Na Tak.
 

DeletedUser13429

Guest
Odp: Grafiki

Pomysł średni, bo jeśli będzie to zamulać serwer jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grafiki

A czytałeś mój post do końca, te serwery są z waty czy co??!! Działanie zależy od obecnego transferu, a co to zaróżnica czy ktoś widzi budynek tak czy innaczej wyglądający. Takie obrazki są malutki skrypt też nie duży, równie dobrze można usunąć wojsko będzie "odciążony serwer".
 
Status
Zamknięty.
Do góry