Światy 171 i 172 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

PacikW x Cuna

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.384
Aż nie dowierzam, że tylko dwie zorganizowane ekipy wbijają.
Obecnie jest na s172 mniej graczy niż na Specjalu <lol> .
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
172 świat. W configu brak morali. W ustawieniach świata są. Jak to w końcu będzie..
Jednak będą morale. Niestety siła wyższa, bo finalnie okazało się, że na regularnych światach nie mamy już takiej opcji. Zakosili nam.
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
To Wy cokolwiek możecie?
Bo co chwila czytam, że nie macie w coś ingerencji, nie możecie czegoś zrobić. Dziwne, że jedynie to co utrudnia życie graczom jednak potraficie.
Ktoś musi. To działa w dwie strony. Właśnie dlatego tak się "kochamy".

Ech a to był z jeden powodów które skusiły na grę tutaj :p w ramach rekompensaty zmienicie ten bonus dla piekarzy na 7 chociaż ;p
Bonus dla piekarzy zostanie. Uważacie, że światy non premium są skillowe. Voilà!
Teraz możecie pokazać na co Was stać.
 

To Ten Nowy

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.343
Na 172 prócz speedów ktoś startuje?

@To Ten Nowy ruszacie czy odpuszczacie przez ustawienia?

Jak ludzie zobaczyli świat bez ms w komplecie z nieograniczonym przesyłaniem deffa to jednogłośnie się "xDDDDDDD" pojawiło. Szkoda że support po raz kolejny sabotuje światy z farmą ale widocznie po cudownym 168 który rozwiązał się w 2 miesiące i miał rekordowo małe rozmiary przez ich jakże wykwintne ustawienia, które zdecydowanie każdy gracz pokochał, nie potrafili wyciągnąć wniosków. Ewentualnie jest to celowy sabotaż żeby wypierdzielić każdego, kto lubi farmić i nie ograniczać pierwszych 2 miesięcy gry do klikania budynków, do grania na światach z giełdami. Dzięki temu łebki wydające kupę kasy nie odczują tak szybko światów rozmiaru 4-6k graczy i będą sypać z portfela.;)
Smutne że drugi świat z farmą z rzędu musi być gównem. Na 176 wyczuwam jakieś cudowne ustawienia w zestawie z szybkością świata 0,6-0,8. <tanczy>
 

witek7787 to przyjaciel

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
967
Nie wiem czemu się łudzicie, że oni coś mogą. Niemiec napisał jak ma być, oni przekazali info na forum i tyle, teraz będą udawać że to ich pomysł i że chcą sprawdzić jakiego macie skilla bla bla bla. Centrala kazała to tak będzie, oni tu mogą sobie co najwyżej pobanować.
 

.MartinS

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.223
Na zagranicznych plemionach nie wychodzą już tak często światy non-premium. U nas też jak widać się do tego dąży, wrzucając jakieś ustawienia z czapy.
Inaczej się chyba nie da wytłumaczyć tego, że ustawienia typu kombo brak ms i swobodnego wsparcia, brak wyboru kierunku i przedmiotu do przenosin dotyczą tylko światów bez nowych funkcji premium.

No chyba, że ktoś odpowiedzialny za przygotowanie ustawień rzeczywiście myśli, że udziwnianie rozgrywki i zabieranie mechanik przyciągnie graczy, na światy gdzie stała społeczność stanowi pewnie 80-90% wszystkich grających dłużej niż tydzień. Jeśli tak jest to winszuję pomysłów.
 

Deleted User - 848951860

Guest
Nie rozumiem takiego przekonania, że światy na których startuje dużo ekip reprezentują od razu wysoki poziom i takie zwycięstwo jest więcej warte. Na świecie z mniej znanymi plemionami (jak to nazwałeś "ogórkami") możesz grać w małym gronie, ograniczać dyplomację i wtedy zwycięstwo wcale nie przychodzi samo. Nie wiem czemu taka gra jest przez społeczność plemion doceniania mniej, niż wygranie napakowanewgo "dobrymi ekipami" świata poprzez podpisanie 5 sojków (w tym 2 przed startem świata), zrobienia 4 fuzji po drodze, wbicia 3 kos i zgłaszania do supportu wszystkiego co się da xD

Gosciu no ty sie z choinki urwales czy co. Oczywiscie ze swiaty gdzie jest wiecej ekip i bardziej ogarnietych to sa duzo lepiej postrzegane i interesujace. Przeciez nawet nie ma jak porownac np 150, 152, 158 z swiatami takimi jak 166 czy 168 xddd przeciez na 147 nie bylo poziomu co nawet ktorys z graczy speed na fo wporst napisal, a na 172 zdaje sie ze bedzie jeszcze gorzej
nie wiem gdzie ty chcesz dyplo ograniczac jak tylko glody wbijaja xddd co sa juz powoli synonimem kartonow
tylko nie pisz ze po 2 tyg zmeczysz sie wojna bo do tego dąży twoje rozumowanie xd znowu zamkniecie swiat ze 150 dni wczesniej bo nikogo tam nie bedzie do bitki



gramy głównie dla podtrzymania plemienia , znajomości i zlotow :)

tylko taki argument jestem w stanie zrozumiec
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Nie wiem czemu się łudzicie, że oni coś mogą. Niemiec napisał jak ma być, oni przekazali info na forum i tyle, teraz będą udawać że to ich pomysł i że chcą sprawdzić jakiego macie skilla bla bla bla. Centrala kazała to tak będzie, oni tu mogą sobie co najwyżej pobanować.

Uwielbiam posty z gatunku "nie mam pojęcia o danej sprawie, więc się wypowiem jako ekspert w temacie" :)
 

.MartinS

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.223
Gosciu no ty sie z choinki urwales czy co. Oczywiscie ze swiaty gdzie jest wiecej ekip i bardziej ogarnietych to sa duzo lepiej postrzegane i interesujace. Przeciez nawet nie ma jak porownac np 150, 152, 158 z swiatami takimi jak 166 czy 168 xddd przeciez na 147 nie bylo poziomu co nawet ktorys z graczy speed na fo wporst napisal, a na 172 zdaje sie ze bedzie jeszcze gorzej
nie wiem gdzie ty chcesz dyplo ograniczac jak tylko glody wbijaja xddd co sa juz powoli synonimem kartonow
tylko nie pisz ze po 2 tyg zmeczysz sie wojna bo do tego dąży twoje rozumowanie xd znowu zamkniecie swiat ze 150 dni wczesniej bo nikogo tam nie bedzie do bitki





tylko taki argument jestem w stanie zrozumiec

Nie porównuję tego z pesudoświatami typu 168, to jest wina ustawień, jak one wyglądają. Tutaj przez brak ms może również pojawić się mniej graczy. Nie napisałem też nigdzie, że świat 147 był dla Speedów ciężki. Nie grałem w speed. Nie męczę się dwutugodniową wojną.
Chodzi zupełnie o coś innego, mówisz że na świecie będą tylko Głody i Speed. A co z pozostałymi tysiącami graczy? Każde plemię kiedyś zaczynało, nie musisz być dobrze znaną marką, żeby umieć wysłać przeciętną akcję, czy zabunkrować front grając w przewadze. Wystarczy kilka ogarniętych zarządzających i już możesz coś zamieszać. Przecież może mieć przykładowo miejsce taka sytuacja, że plemię X olewa dyplomację i pokonuje koalicję złóżoną z przykładowo dwukrotnie większych sił, Twoim zadaniem to jest wtedy łatwe zwycięstwo?
Czy rzeczywiście wielkie marki tak podchodzą do słabo obsadzonych światów i nie idą na łatwiznę? To już inna dyskusja i pewnie odmienna kwestia dla każdego z rozegranych światów
 

witek7787 to przyjaciel

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
967
Uwielbiam posty z gatunku "nie mam pojęcia o danej sprawie, więc się wypowiem jako ekspert w temacie" :)

No nie mów mi człowieku, że tak nie jest xD INNOGAMES ma wiele gier, z których wszystkie dążą do jak największego uzależnienia gracza i wyciągnięcia hajsu. W plemionach trzeba tak urobić ludzi, by chcieli tylko światów z premium (wtedy geldy zgadzać się będą). Zatem Pan Niemiec mówi: takie ustawienia dajecie na świecie bez premium i koniecznie wieżę strażniczą, bo trzeba powolutku wprowadzać nowości. Pan Niemiec napisał, Wy to wstawiacie na forum i udajecie, że tak ma być i że fajnie jest. No jest fajnie, dla Pana Niemca i dojcze-teamu. Was tu wyzywać będą, ale co to kogo obchodzi ;D

PS. Ustawienia bez milisekund to nie przypadek, gdybyście mieli jakiekolwiek uprawnienia i odrobinę rozsądku to byście to zmienili widząc jak reaguje społeczność. Nie zrobicie tego jednak bo:
A) nie macie rozsądku
B) nie macie uprawnień.

Jedno i drugie świadczy o Was źle, także grajmy sobie dalej w gierkę pt. ,,bla bla bla zobaczmy jak zagracie tutaj bla bla".
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Zatem Pan Niemiec mówi: takie ustawienia dajecie na świecie bez premium i koniecznie wieżę strażniczą, bo trzeba powolutku wprowadzać nowości. Pan Niemiec napisał, Wy to wstawiacie na forum i udajecie, że tak ma być i że fajnie jest. No jest fajnie, dla Pana Niemca i dojcze-teamu. Was tu wyzywać będą, ale co to kogo obchodzi ;D

Ekspert :) zapomniałeś dodać że naraz wychodzi ponad 20 światów w 20 krajach, więc Pan Niemiec mógłby sam tego nie ogarnąć, dlatego zbiera się zespół Panów Niemców, którzy dokładnie analizuje "aha, w Brazylii nie lubią tego więc oczywiście im to damy, w Rosji tak samo, a na Węgrzech to już w ogóle im pociśniemy, o!"

PS. Ustawienia bez milisekund to nie przypadek, gdybyście mieli jakiekolwiek uprawnienia i odrobinę rozsądku to byście to zmienili widząc jak reaguje społeczność. Nie zrobicie tego jednak bo:
A) nie macie rozsądku
B) nie macie uprawnień.

C) Nie jest naszą ambicją, aby każdy świat miał takie same jedynie słuszne "populistyczne" ustawienia i aby każdy każdemu odpowiadał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry