Special 25- dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
Drodzy Gracze!

Zapraszamy do dyskusji przedstartowej dotyczącej Special 25 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

Szaqa.

Miecznik
Wynik reakcji
144
Wnioskuje o podniesienie huty żelaza na 30 poziom. Proszę o pozytywne rozpatrzenie
 

YaqbC

Rycerz
Wynik reakcji
2.649
Jeśli chodzi o moją osobę to świat odpychać będzie lub dyskwalifikować:

Kościół - odpycha
Brak zastępstwa - dyskwalifikuje
Noc - za krótka, odpycha


Dodałbym to co na Classicu - jak najwięcej barb, żeby świat był większy
 

ToCiSięPrzyda

Łucznik
Wynik reakcji
556
dlaczego support decyduje się na oficjalne info z ustawieniami dotyczącymi speciala 3 tygodnie przed jego rozpoczęciem, a na podobny ruch nie zdecydował się w przypadku świata jubileuszowego (150) jak i classica?
 

YaqbC

Rycerz
Wynik reakcji
2.649
dlaczego support decyduje się na oficjalne info z ustawieniami dotyczącymi speciala 3 tygodnie przed jego rozpoczęciem, a na podobny ruch nie zdecydował się w przypadku świata jubileuszowego (150) jak i classica?
Co do Classica to były chyba podobne dyskusje przed startem



Z tą różnicą że wtedy było mnóstwo chętnych, pomysłów i żywa rozmowa, propozycje
Teraz mam wrażenie że wszyscy mają w ekhm pupie ten serwer
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.207
Moduł snu ktoś mi przetłumaczy na chłopski rozum jak to działa?
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
Jeśli chodzi o moją osobę to świat odpychać będzie lub dyskwalifikować:

Kościół - odpycha
Brak zastępstwa - dyskwalifikuje
Noc - za krótka, odpycha


Dodałbym to co na Classicu - jak najwięcej barb, żeby świat był większy

Tak jak wspominałam, co do ustawień jesteśmy plastyczni i na ich temat możemy porozmawiać. Nikt nie będzie się upierał, że ten kościół koniecznie musi stać, że bonus nocny musi być w zaproponowanych przez nas godzinach. Wszystko jest do dyskusji.


dlaczego support decyduje się na oficjalne info z ustawieniami dotyczącymi speciala 3 tygodnie przed jego rozpoczęciem, a na podobny ruch nie zdecydował się w przypadku świata jubileuszowego (150) jak i classica?

Mój Drogi, oficjalnie 150 nie był światem jubileuszowym. Nasi Gracze tak go postrzegali i postaraliśmy się, by go chociaż odrobinę takim uczynić, ale tylko "okrągłe" światy są jubileuszowymi. Jak świat setny i w przyszłości dwusetny.

Moduł snu ktoś mi przetłumaczy na chłopski rozum jak to działa?

Gdy tryb śpiący jest włączony, ataki wysłane na wioski danego Gracza uznawane są jako odwiedziny. W czasie jego trwania wstrzymane są wszystkie działania w wiosce: produkcja surowców i jednostek wojskowych. Wioska stoi zamrożona.
Po 36 godzinach od startu serwera, moduł snu zostaje włączony automatycznie. Należy wiec pilnować, by uruchomić go w wyznaczonym przez nas czasie, kiedy tego potrzebujemy. Inaczej odpali się automatyczne. Ta opcja pozwala na zbalansowanie gry i wyrównanie szans między Graczami.
 

DeletedUser206595

Guest
@Lateralis czy okrąglenie jubileuszowych światów oznacza, że s200 będzie większym światem niż standardowe?
 

ToCiSięPrzyda

Łucznik
Wynik reakcji
556
@Lateralis Ja się nie znam, ale wydaje mi się, że terminologia nie ma tutaj żadnego znaczenia. Możecie w supporcie uważać tego speciala za ważnego, ale nic to nie da, jeżeli społeczność nie uzna, że warto na nim grać. Taki właśnie z wami jest problem, w sytuacji gdy możecie coś na tym zyskać (w przypadku szybszego poinformowania o ustawieniach świata 150 w podobny sposób jaki ma to na tym serwerze mogliście przyciągnąć na świat jeszcze więcej wracających plemiennych emerytów, serwer byłby większy i mogliście jeszcze bardziej spieniężyć to zainteresowanie) to tego nie robicie, a teraz gdy wychodzi jakiś serwer którego nikt nie oczekiwał, to traktujecie go jako ważny :D
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
@AdwokatDiabla, @ToCiSięPrzyda- zapraszam Was na priv. Chętnie podejmę z Wami dyskusję.
Ten dział przeznaczony jest do rozmów o ustawieniach Special, a nie lamusowym 150 <oczy>

Nigdzie nie napisałam, że ten świat jest mega ważny. Z pewnością wymaga czasu, finezji i jest ograniczony czasowo.
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.207
Tak jak wspominałam, co do ustawień jesteśmy plastyczni i na ich temat możemy porozmawiać. Nikt nie będzie się upierał, że ten kościół koniecznie musi stać, że bonus nocny musi być w zaproponowanych przez nas godzinach. Wszystko jest do dyskusji.




Mój Drogi, oficjalnie 150 nie był światem jubileuszowym. Nasi Gracze tak go postrzegali i postaraliśmy się, by go chociaż odrobinę takim uczynić, ale tylko "okrągłe" światy są jubileuszowymi. Jak świat setny i w przyszłości dwusetny.



Gdy tryb śpiący jest włączony, ataki wysłane na wioski danego Gracza uznawane są jako odwiedziny. W czasie jego trwania wstrzymane są wszystkie działania w wiosce: produkcja surowców i jednostek wojskowych. Wioska stoi zamrożona.
Po 36 godzinach od startu serwera, moduł snu zostaje włączony automatycznie. Należy wiec pilnować, by uruchomić go w wyznaczonym przez nas czasie, kiedy tego potrzebujemy. Inaczej odpali się automatyczne. Ta opcja pozwala na zbalansowanie gry i wyrównanie szans między Graczami.

Czyli w przypadku powiedzmy kiedy leci na mnie kareta włączam sobie minutę przed karetą moduł snu i kareta tylko mnie odwiedzi, a potem mogę ten moduł snu wyłączyć od razu po atakach i wioska obroniona? Dobrze rozumiem?
 

DeletedUser206595

Guest
Czyli w przypadku powiedzmy kiedy leci na mnie kareta włączam sobie minutę przed karetą moduł snu i kareta tylko mnie odwiedzi, a potem mogę ten moduł snu wyłączyć od razu po atakach i wioska obroniona? Dobrze rozumiem?

Nie.
 
Wynik reakcji
103
Po 1 na tak szybki świecie po cholere ten kosciół xD Wywalcie to...

A druga kwestia, blaszki. Myślę ze bedzie mega zacięta walka i więcej osób wbije ;) A dodanie blaszki to chyba zerowy problem dla was ^^ Nic was to nie kosztuje, nazwijcie ją jakoś Special 25 i git xD
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser206595

Guest
Nie dawajcie rakowych blaszek, bo przyciągniecie tych nobów powyżej i kto bd z nimi wytrzymał sie pytam?
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
Czyli w przypadku powiedzmy kiedy leci na mnie kareta włączam sobie minutę przed karetą moduł snu i kareta tylko mnie odwiedzi, a potem mogę ten moduł snu wyłączyć od razu po atakach i wioska obroniona? Dobrze rozumiem?

To tak nie funkcjonuje. Moduł snu ustawia się z odpowiednim wyprzedzeniem, planuje się mrożenie wioski na określony czas i odbywa się to regularnie. To alternatywa dla zastępstwa przy tej prędkości świata.

Po 1 na tak szybki świecie po cholere ten kosciół xD Wywalcie to...

A druga kwestia, blaszki. Myślę ze bedzie mega zacięta walka i więcej osób wbije ;) A dodanie blaszki to chyba zerowy problem dla was ^^ Nic was to nie kosztuje, nazwijcie ją jakoś Special 25 i git xD

Brak kościoła i odznaczenia za wygrany świat. Zmienione w propozycji ustawień.
 
Status
Zamknięty.
Do góry