lateralis (alter ego -Mad-)

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
Support xDD śmiechu warte xDD
Szykujcie wazelinę bo jak wjedziemy to grubo xDD
Elo i pozdrawiam xD
 

Dooooonek

Dostojny Obywatel Forum
Wynik reakcji
879
Powróciłem do gry, w związku z zaistniałą sytuacją chciałbym pozdrowić Magdę, Kodiego i Cesarza :D
 
Ostatnia edycja:

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
Siemka! Właśnie odkryłem ten temat i jestem w szoku że takowe istnieją :D nie sądziłem że kiedyś internet doprowadzi mnie do takich zakamarków :D

Oj Kubuś! Chyba Ci się mocno nudziło, że tutaj trafiłeś :p Powrót do gry? ;>

Powróciłem do gry, w związku z zaistniałą sytuacją chciałbym pozdrowić Magdę, Kodiego i Cesarza :D
Dziękujemy <tanczy> Mój kot nadal nazywa się BIMBER, nawet jeśli zachowuje się jak Cesarz :p

@Kins <3 Nie przejmuj się Grześkiem, ja Cię pozdrawiam w jego imieniu!

@dziewczyna z biblioteki , @Sh4Me - dziękuję Wam Panowie za miłe słowa <przytul>
 

Dorten

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.124
I ja cie pozdrawiam Magdaleno :)
Co prawda z plemkami skończyłam ale...
ale czasem z nostalgii zaglądam na fo.
I nadal czekam na wspólną kawę :)
 

Dorten

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.124
Trzeba być konsekwentnym :)
Za dużo życia zabiera i prawdę mówiąc nie ma już w tej grze tego co kiedyś ją określało jako super rozrywkę :)
Powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:

YaqbC

Rycerz
Wynik reakcji
2.649
Oj Kubuś! Chyba Ci się mocno nudziło, że tutaj trafiłeś :p Powrót do gry? ;>

Właśnie wgl się nie nudziło ale łajzy z SSS nie potrafią żyć beze mnie, nie radzą sobie z prozą codzienności.. a ja, jak taki dobry ojciec nie umiem ich zostawić :/

Ciągle się łudzę że wbiłem na 170.for fun i za chwilę wrócę do życia ;)

A jak Tobie leci?
 

DeletedUser206595

Guest
Czemu jesteś OpiekunkaModTeamu? czy Twoi podopieczni rozrabiają niczym dzieci i ciągle trzeba po nich sprzątać?
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
Nikt nie rozrabia! Jestem Opiekunem ModTeamu, bo znam FO, Użytkowników i ogólną strukturę.
 

kantiskonti

Chłop
Wynik reakcji
0
Moderacja jest ważna, ponieważ pomaga utrzymać porządek i zapewnić bezpieczeństwo w różnych społecznościach online i offline. Może to obejmować moderowanie treści umieszczanych w internecie, takich jak komentarze na forum lub wiadomości na grupach dyskusyjnych, a także moderowanie zachowania użytkowników w grach komputerowych czy na konwencjach. Moderatorzy mogą usuwać nieodpowiednie treści lub zachowania, takie jak wulgaryzmy, nieodpowiednie obrazki czy nieodpowiednie komentarze, które mogą być szkodliwe dla innych użytkowników lub niezgodne z regulaminem danej społeczności. Moderatorzy mogą również pomagać rozwiązywać konflikty i nieporozumienia pomiędzy użytkownikami, co może pomóc utrzymać pozytywne i przyjazne środowisko dla wszystkich. Moderacja jest również ważna ze względu na bezpieczeństwo danych osobowych użytkowników. Moderatorzy mogą wyłapywać i blokować nieodpowiednie lub nielegalne działania, takie jak oszustwa czy próby wyłudzenia danych osobowych od innych użytkowników. Podsumowując, moderacja jest ważna, ponieważ pomaga utrzymać porządek i bezpieczeństwo w różnych społecznościach online i offline, co przyczynia się do tworzenia pozytywnych i przyjaznych środowisk dla wszystkich użytkowników.


_______________________________________
http://otomedi.pl/chrzastnica-kedzierzawa/
 
Do góry