Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.409
Witam wszystkich kumpli, a sporo ich tu <3

Kto tam na ś170 startuje ciekawy ?
Ktoś podsumuje jakie ekipki gdzie startują?

No to może podsumuję co na ten moment widzimy na wstępnym 170-tego. Oczywiście nie są to wszystkie ekipy, bo wiem jeszcze o conajmniej dwóch - Shadow / Ekipa Overlord’a.

Na datę 03.08, 2:00 am mamy tak.

Projekty ze wcześniejszymi sukcesami:
- KARTONY (@Ciulusek and Bułsoon98 @poxop )
- GŁODY (@PacikW. )
- STEFANY (@ANIMOWANA DZIEWCZYNKA )
- FORZA (@Patryk Mediolańczyk )
- JUTRO (@Lord Rajmund z Tuluzy )
- GG-WP (@Kaj Ta Szama )
- MISIE (@boguś987 )
- PUKI (@Mavelin x BialyDran )
- KLASA (@Armixs )

Kilka nowych projektów:
- Ekipa BBoy’a (@bboymichas)
- Ekipa OldBear’a (@OldBear )
- Ekipa Croll’a


Szczerze? Obsada już z tymi ekipami byłaby stabilna i świat byłby ciekawy. Samo pojawienie się tej trójki: GŁODY / FORZA / JUTRO generować będzie dymy. (145)

Aczkolwiek brakuje mi tu kilku ekip:

- BELLUM + BRQŁY (@markopolo19 )
- SSS (@YaqbC )
- DELMA + ZIEMIA (@To Ten Nowy ) - Zamiast na 152 to zaczęliście na 154. Nie idźcie na łatwiznę…
- TRD (@tita5 @Anonimowy12 )
- SABAT + ART + JAZDA (@Sir Braga @Mad World)
- NUPPKI + SARIN (@nüPPo @tiktakmiszczunio )
- NBNW + SZALE (@Szari. @MilekxD )
- ROHAN (@john456 )

No i kilka takich niemożliwych:
- LEGEND (@zbychu72 )
- SPEED (@Pabaa @Keymil LoveOrHate )
- PLAYERBOY / TW (@BulwaZaglady @Kanarinios. )
- APK (@KRZYSZTOF III OSTRY )

Wydaje mi się, że uda się wam zebrać po 40 osób nawet łącząc ekipy. Będzie to chyba jedyny świat non-premium bez farmy obecnie.

Pozdro chłopaki, będę śledził!
 
Ostatnia edycja:

Zimny Boguś

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
863
Ej my to skromne HARIBO xd

Ekipa mavelina to puki, wygrali 160. A ekipa Armixa to KLASA, która wygrała classica z sss i oj.
 

Wretched Egg

Łucznik
Wynik reakcji
17.824
Witam wszystkich kumpli, a sporo ich tu <3




No to może podsumuję co na ten moment widzimy na wstępnym 170-tego. Oczywiście nie są to wszystkie ekipy, bo wiem jeszcze o conajmniej dwóch - Shadow / Ekipa Overlord’a.

Na datę 03.08, 2:00 am mamy tak.

Projekty ze wcześniejszymi sukcesami:
- KARTONY (@Ciulusek and Bułsoon98 @poxop )
- GŁODY (@PacikW. )
- STEFANY (@ANIMOWANA DZIEWCZYNKA )
- FORZA (@Patryk Mediolańczyk )
- JUTRO (@Lord Rajmund z Tuluzy )
- GG-WP (@Kaj Ta Szama )
- MISIE (@boguś987 )
- PUKI (@Mavelin x BialyDran )
- KLASA (@Armixs )

Kilka nowych projektów:
- Ekipa BBoy’a (@bboymichas)
- Ekipa OldBear’a (@OldBear )
- Ekipa Croll’a


Szczerze? Obsada już z tymi ekipami byłaby stabilna i świat byłby ciekawy. Samo pojawienie się tej trójki: GŁODY / FORZA / JUTRO generować będzie dymy. (145)

Aczkolwiek brakuje mi tu kilku ekip:

- BELLUM + BRQŁY (@markopolo19 )
- SSS (@YaqbC )
- DELMA + ZIEMIA (@To Ten Nowy ) - Zamiast na 152 to zaczęliście na 154. Nie idźcie na łatwiznę…
- TRD (@tita5 @Anonimowy12 )
- SABAT + ART + JAZDA (@Sir Braga @Mad World)
- NUPPKI + SARIN (@nüPPo @tiktakmiszczunio )
- NBNW + SZALE (@Szari. @MilekxD )
- ROHAN (@john456 )

No i kilka takich niemożliwych:
- LEGEND (@zbychu72 )
- SPEED (@Pabaa @Keymil LoveOrHate )
- PLAYERBOY / TW (@BulwaZaglady @Kanarinios. )
- APK (@KRZYSZTOF III OSTRY )

Wydaje mi się, że uda się wam zebrać po 40 osób nawet łącząc ekipy. Będzie to chyba jedyny świat non-premium bez farmy obecnie.

Pozdro chłopaki, będę śledził!


Patryk Mediolańczyk tworzy Flotę którą na początku zrobił na 166, do Forzy to plemię na razie nie ma nic wspólnego, choć możliwe że paru grajków stamtąd ruszy z nim :D Ale tak to się zgadza ;)
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.409
FLOTA (166) wzbogacona o graczy FORZY (145) [adi012, Black Lucky, Patryk Mediolańczyk tip.]. Tak wiem, tez slyszalem juz ze FORZA nie wystartuje dopoki nie dopnie 158, i bez Kuosa to oczywiscie nie to samo. No, ale z tym "nie ma nic wspólnego" to bym nie przesadzal, wiesz jak jest - Ci gracze to w koncu nie jakies tam randomy z obrzezy :D
 

To Ten Nowy

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.343
@FabcioZiomekPL Nie ruszymy nie dlatego, że jest "ciężki" bo nie uważam żeby większość z tych ekip była jakimś giga wyzwaniem. Po prostu większą przyjemność z gry mam na świecie z farmą plus szybkość 2.5 oznacza piwniczny styl życia. Będą latać 2 akcje/tydzień także bez przerwy trzeba siedzieć i rozpisywać akcję/obronę a mi się nie chce aż tak angażować i raczej nie jestem jedyny u mnie który tak sądzi. <shrug> Gdyby to był świat 1.2-1.6 z farmą to możliwe, że byśmy się odpalili. Nie mam parcia na wbijanie na zapchane światy i udowadnianie czegokolwiek. Będę z boku obserwować bo będzie młyn ale przy tylu ekipach nie zdziwię się jak się skończy podziałem świata po 2 miesiącach i oby nie było powtóreczki z classica. <cisza>
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.956
@FabcioZiomekPL Nie ruszymy nie dlatego, że jest "ciężki" bo nie uważam żeby większość z tych ekip była jakimś giga wyzwaniem. Po prostu większą przyjemność z gry mam na świecie z farmą plus szybkość 2.5 oznacza piwniczny styl życia. Będą latać 2 akcje/tydzień także bez przerwy trzeba siedzieć i rozpisywać akcję/obronę a mi się nie chce aż tak angażować i raczej nie jestem jedyny u mnie który tak sądzi. <shrug> Gdyby to był świat 1.2-1.6 z farmą to możliwe, że byśmy się odpalili. Nie mam parcia na wbijanie na zapchane światy i udowadnianie czegokolwiek. Będę z boku obserwować bo będzie młyn ale przy tylu ekipach nie zdziwię się jak się skończy podziałem świata po 2 miesiącach i oby nie było powtóreczki z classica. <cisza>
Albo modne już koalicje przed startem
 

.MartinS

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.258
No ja obstawiam niestety dużo dyplomacji na takim świecie. Skoro off się będzie robił 5-6 dni to można latać z kolejną akcją tak naprawdę, jak tylko wrócą offy. Wyczuwam, że mało ekip będzie chciało grać na 2 fronty, o 3 nie wspominając.
 
Status
Zamknięty.
Do góry