Światy 167 i 168 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.080
Banan z początku s166 bardzo ładnie pokazywał jak "sprawdza się" losowy start
 

PaSkUdNy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
389
Banan z początku s166 bardzo ładnie pokazywał jak "sprawdza się" losowy start

Można grać ze swoimi wystarczy trochę pomyśleć 2 plemiona które tak zrobiły teraz walczą o win'a. To jest właśnie siła ekip. Okej położenie tez dało swoję ale to nie wszystko.
 

To Ten Nowy

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.343
Banan z początku s166 bardzo ładnie pokazywał jak "sprawdza się" losowy start

166 ma 15k wiosek to nie ciężko grać obok siebie xD

Wyczywam 168 rekordzik pod względem najmniejszej ilości graczy, o ile początkowe ustawienia zrobiły nadzieję to wieża + brak milisekund + wielu rycerzy + brak możliwości startu razem sprawiły, że odechciewa się grać xD Obejść się to da ofc, tylko nie każdemu chce się walić 5 kont z vpna żeby trafić na dobry kontynent xD


PS. później ktoś z supportu stwierdzi że lachę kładą na światy z ograniczoną farmą bo zrobili w końcu po roku i jest 12k graczy i więcej nie będzie xd
 
Ostatnia edycja:

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Tak sobie myślę, że szkoda że nie umiem w memy, bo to aż się prosi o skomentowanie odpowiednią grafiką...
Kiedyś: znajomi mogli wybrać przy starcie kierunek świata, więc wybierali np. północno-zachodni i cieszyli się "hura, ty jesteś na k23, ja na k42, to tylko 200 pól od siebie, fajnie, wygramy to!"
Teraz: gracze są rozmieszczani losowo wokół środka mapy przy czym w pierwszych tygodniach są to max 4 kontynenty, więc panika: "masakra, jest ryzyko że nas wywali 30 a może i 50 pól od siebie, tak się nie da grać!"
Ot, taka refleksja...
A tak btw to ruszyło wstępne logowanie na 167 i może dopowiem - bo nie zostało to zaakcentowane w ogłoszeniu - będzie to pierwszy świat na Plemionach z nowym system zadań. Zapraszam do sprawdzenia!
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Tak sobie myślę, że szkoda że nie umiem w memy, bo to aż się prosi o skomentowanie odpowiednią grafiką...
Kiedyś: znajomi mogli wybrać przy starcie kierunek świata, więc wybierali np. północno-zachodni i cieszyli się "hura, ty jesteś na k23, ja na k42, to tylko 200 pól od siebie, fajnie, wygramy to!"
Teraz: gracze są rozmieszczani losowo wokół środka mapy przy czym w pierwszych tygodniach są to max 4 kontynenty, więc panika: "masakra, jest ryzyko że nas wywali 30 a może i 50 pól od siebie, tak się nie da grać!"
Ot, taka refleksja...
A tak btw to ruszyło wstępne logowanie na 167 i może dopowiem - bo nie zostało to zaakcentowane w ogłoszeniu - będzie to pierwszy świat na Plemionach z nowym system zadań. Zapraszam do sprawdzenia!
No widzisz królu złoty? Nie dość, że mają świat bez giełdy to jeszcze narzekają
Najlepiej będzie jak całkowicie się je usunie i skończy się płacz ;D
 

ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

ALFONS STEFANÓW
Wynik reakcji
4.361
Kiedyś: znajomi mogli wybrać przy starcie kierunek świata, więc wybierali np. północno-zachodni i cieszyli się "hura, ty jesteś na k23, ja na k42, to tylko 200 pól od siebie, fajnie, wygramy to!"
Teraz: gracze są rozmieszczani losowo wokół środka mapy przy czym w pierwszych tygodniach są to max 4 kontynenty, więc panika: "masakra, jest ryzyko że nas wywali 30 a może i 50 pól od siebie, tak się nie da grać!"
Ot, taka refleksja...

W pełni się zgadzam.

Kiedyś: ludzie umierali na gruzlicę i mieszkali w lesie
Teraz: ludzie sie szczepią i mieszkają w cieplych domach

Lamusy straszne, boją się prawdziwego życia i śmierci w męczarniach, tylko do komfortu gną.

Lecz całe szczęscie mamy przynajmniej w tej grze prawdziwych wojowników, co wiedzą , że polepszanie swojego życia czy coraz przyjemniejsze spędzanie czasu to iluzja, a ból uszlachetnia!
 

Vermira

Miecznik
Wynik reakcji
279
JESTEM W SZOKU

Ktoś w supporcie pomyślał, że da się ogłosić start świata wczesniej niż 2 dni przed :eek: chyba po to było to zebranie i burza mózgów XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

DeletedUser206115

Guest
Tak sobie myślę, że szkoda że nie umiem w memy, bo to aż się prosi o skomentowanie odpowiednią grafiką...
Kiedyś: znajomi mogli wybrać przy starcie kierunek świata, więc wybierali np. północno-zachodni i cieszyli się "hura, ty jesteś na k23, ja na k42, to tylko 200 pól od siebie, fajnie, wygramy to!"
Teraz: gracze są rozmieszczani losowo wokół środka mapy przy czym w pierwszych tygodniach są to max 4 kontynenty, więc panika: "masakra, jest ryzyko że nas wywali 30 a może i 50 pól od siebie, tak się nie da grać!"
Ot, taka refleksja...
A tak btw to ruszyło wstępne logowanie na 167 i może dopowiem - bo nie zostało to zaakcentowane w ogłoszeniu - będzie to pierwszy świat na Plemionach z nowym system zadań. Zapraszam do sprawdzenia!

Kiedyś poziom gry był na tyle niższy, a dostęp do plemion był na tyle ograniczony, że można się było cieszyć takimi bohomazami. Opiekunowi tego projektu chyba nie muszę mówić, że czasy się zmieniły i to już nie jest ta sama gra, co "kiedyś" xD Skoro gra toczy się tylko w koło wygranej serwera, to się nie dziwcie, że każdy chce wykorzystać wszystkie możliwe środki żeby odnieść zwycięstwo i wam wytykają te prymitywne ustawienia.
 

filcok

Miecznik
Wynik reakcji
99
Tak sobie myślę, że szkoda że nie umiem w memy, bo to aż się prosi o skomentowanie odpowiednią grafiką...
Kiedyś: znajomi mogli wybrać przy starcie kierunek świata, więc wybierali np. północno-zachodni i cieszyli się "hura, ty jesteś na k23, ja na k42, to tylko 200 pól od siebie, fajnie, wygramy to!"
Teraz: gracze są rozmieszczani losowo wokół środka mapy przy czym w pierwszych tygodniach są to max 4 kontynenty, więc panika: "masakra, jest ryzyko że nas wywali 30 a może i 50 pól od siebie, tak się nie da grać!"
Ot, taka refleksja...
A tak btw to ruszyło wstępne logowanie na 167 i może dopowiem - bo nie zostało to zaakcentowane w ogłoszeniu - będzie to pierwszy świat na Plemionach z nowym system zadań. Zapraszam do sprawdzenia!
Ale Ty nie rozumiesz tego że graczom nie chce się grać gdy na 60 członków po 15 jest na innym kontynencie? i nie jesteś w stanie tego utrzymać? byle randomowe plemię z masą prędzej czy później tych graczy zjedzie :) więc jaki jest sens gry? tak wiem zaglądniesz do kieszeni z dyplomacją która się zmienia 5x dziennie:) grałem na poprzednim takim świecie 30 proc graczy grała reszta randomy które nawet nie ogarniały ustawień świata i jak myślisz czy to wzbudzi pozytywne nastawienie graczy tworząc plemię randomów czy odpuszczą? ja zdecydowanie odpuszczę jak i wielu innych graczy bo nie po to grałem w tą grę tyle lat aby ktoś teraz mi mówił jak i z kim mam grać... bezsens totalny ciekawe jak długo ten cyrk będzie dalej hulał :)
 

DawwwwwwwidQ

Pikinier
Wynik reakcji
66
Rzadko mi się zdarza chwalić support, zazwyczaj należę do hejterów, ale ustawienia świata 168 wyglądają na prawdę innowacyjnie.
Udanego weekendu ludziska
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
8.802
Szukam coop'a co ma wszystkie flagi, i duzo Punktow Premium na:

Handlarz na rynkuTak
Bonus produkcjiTak
Skracanie czasu budowyTak
Obniżka kosztów budowyTak

Chcialbym se w tydzien przejac frajera zanim ten w ogole zczai sie, ze jest nowy system zadan!
Sam na swoim koncie nie mam obu, takze nie chce byc takim frajerem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry