rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Kliczko i Kami

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
955
Już myślałem że głupszym od losera się nie da być ale jego ziomki nawet jego przebijają xD
Ostatnie kilka stron to totalna porażka XD bardziej się nie cofam bo już mi się w głowie styki poprzepalały od ich "wypowiedzi". Powodzonka widać że umiecie się bawić na tych sp :D
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Już myślałem że głupszym od losera się nie da być ale jego ziomki nawet jego przebijają xD
Ostatnie kilka stron to totalna porażka XD bardziej się nie cofam bo już mi się w głowie styki poprzepalały od ich "wypowiedzi". Powodzonka widać że umiecie się bawić na tych sp :D
Uuu, a kim Ty jesteś ze masz takie zdanie?
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Hahah erwinek chyba wziął od czeskiego bociarza skrypty i też widzę banicja zjadają go już cameron nie powinien być wpuszczany na serwer powinien mieć perm bana na sp. Każdy wie że oszukuje ale jednak admini nic z tym nie robią dopiero musi być dłuższą rundka by poszli po rozum do głowy i wlepili bany. To samo się tyczy freedomka. No i erwis wszedł cameronowoi w pupala i dostał nielegalne skrypty No i masz czarno na białym :) typowy lamus zawiera soję z połowa serwa bo nie umiał by pokonać w walce a tfuuu na ciebie teknik geodeta
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Masakra. Erwin pojechały, Cameron pojechały zresztą jak zawsze czy oni kiedykolwiek nauczą Się grać legalnie może jakiś poziom w końcu pokażą bez skryptów eh.. dno
 
Do góry