rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

erwin3532

Miecznik
Wynik reakcji
38
Ja pisze dobrze lecz nie cofam nigdy i stąd czasem błędy czep się mamusi i jej brochy i powijaj malolacik
Czego się więcej spodziewać po detoxie <shrug><cisza><cisza> Inni kiedyś dostawali bany na mieaiace, za obrażanie graczy, detox który to robi systematycznie, jeszcze na forum publicznym, nie wspomnę o prywatnych wiadomościach :D<foch><3<3

ona to neich zaczyan robci rudnki o roznych godzianch a nei wg schematu trragicznego

Chyba pan detox chce gwiazdkę wygryźć <lol><beczy>;D<lol>
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Czego się więcej spodziewać po detoxie <shrug><cisza><cisza> Inni kiedyś dostawali bany na mieaiace, za obrażanie graczy, detox który to robi systematycznie, jeszcze na forum publicznym, nie wspomnę o prywatnych wiadomościach :D<foch><3<3

nawet na forum umiesz sie rozpruc jak siemasz. dostalem ostrzezonko i tyle w temacie. a ty dalej z ucha stzrelal malenka

zapomniałas napisac ze cie jade razem z witaj plemiona team 10 vs 1 płaczek a ja z nikim na rundzie ani slowa nie zamienilem hahaha. tak bedzie za kazdym razem. jeydne co mozesz to ukrywac sie gdzies tam albo lepiej jak nick juz zmienisz na nim jak widac nie tylko ja mam na nieg uczulenie
 

haevyCavalry

Chłop
Wynik reakcji
10
Erwin chciałem Cię przeprosić że Cię zjechalem jak psa
Wybacz mi to był ostatni raz gdyż sądziłem że jakiś poziom sobą prezentujesz

A wyszło że Ty powinieneś bic się z Marcelkiem jedynie

Wybaczysz mi ?? Nawet porządnie nie umiesz skatrowac
 

Sollor

Miecznik
Wynik reakcji
47
nie ma to jak klepac piki i lk i mowic ze kogs sie zjechalo zjechanei to of na of i pozbawienei 2 gracza ofa proste a nie
sorry ale atakując z dwóch kont, na etapie 30-40 min, to dla mnie zjechanie jednak jest xD

nie ma to jak klepac piki i lk i mowic ze kogs sie zjechalo zjechanei to of na of i pozbawienei 2 gracza ofa proste a nie
zrwszta ciebie Erwin pojechał a atakowałeś z jakimś pionem twojego pokroju go, więc XD
 

DeletedUser204864

Guest
Mam pytanie dlaczego Marcelek* jest taki ograniczony umysłowo ??
Gra z 5 kont i z 4 mnie atakuje pikami :)

Wytłumaczy mu ktoś na czym ta gra polega ze tu się nie robi 1500 zwiadu i raporty rozsyła jak ulotki pod Tesco


Ja mam 5 kont. ? Haha człowieku jesteś żałosny nie gram już od dawna bo siedzę za granicą i nie mam czasu grac. Czasami tylko wbijam zobaczyć jak cie jadą.
Jesteś zerem i nikt cie nie lubi, więc co się dziwisz ze cie jadą jak dziecko.
Ale musisz faktycznie się mnie bać skoro na każdym nicku widzisz Marcelka ;)
Ładnie ci na bani siedzi ;)

A co do Niemców to nie masz podlotu. Zwykle pionki Cie jadą a co dopiero oni ;)

Myślisz że jak z dwóch kont wbijesz to coś zrobisz ??
Haha dziecko drogie weź się za naukę a nie granie ci w głowie.
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
zrwszta ciebie Erwin pojechał a atakowałeś z jakimś pionem twojego pokroju go, więc XD
Z kim go atakowałem? Bo znów zarzucacie mi że potrzebuję wspólników żeby erwinka atakować hahaha kiedy to nie trzeba do tego sięgać bo on jest mierny, na pionach to ja potrąciłem z kwadratu i już miałem resztki woja więc wywaliłem sobie poprostu w niego więc skomcz. A co do mieczyka to raczej nie grał na dwóch kontach skąd ten pomysł myślisz że to drugi Cameron jest?
 
Do góry