Światy 163 i 164 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Kliczko i Kami

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
955
Czyli że można wysłać i jeśli będziecie w dwóch różnych plemionach to po prostu wsparcie się zawróci w momencie dotarcia
 

wojtek xDx

Miecznik
Wynik reakcji
56
Na taki świat jak 164 czekałem od 147 <szampan>

Może tym razem dobiję 150 blaszek zbieractwa <tuptup>
 
Ostatnia edycja:

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.291
laczenie idealny swiat i pp obok siebie powinno byc karalne

Światy z PP to rozrywka dla tych którym znudziło się zwykłe wolne klikanie i mają trochę pieniędzy w portfelu, polecam spróbować kiedyś.

i wcale nie trzeba kupować samemu, 2-3 światy zarabiasz pp na giełdzie i potem na jakimś ostro lecisz z rozwojem
 

Drokim

Chłop
Wynik reakcji
26
Kto będzie tworzył światową karczmę na 163? Czy ja mogę wyjść z inicjatywą? :D
 

hyzio12

Zastępca Witacza
Wynik reakcji
749
Witam graczy !!! <piwo><piwo><piwo><piwo><piwo>
Mega fajne wszystko szkoda tylko,że nie ma limitu na farmienie było by ciekawiej ale i tak powodzenia wszystkim :)
A z tym wstępnym to trochę różnie bywało szczególnie,że jest możliwość manipulacji rozmieszczeniem plemienia ale nie ma o czym się rozpisywać. Ciekawe ile powstanie nowych kont by być w miare blisko ze znajomymi i stworzyć coś nowego <jupi><jupi><jupi> Ale i tak najbardziej czekam na świat połączony dla całego świata gdzie będzie funkcja tłumacza będzie automatycznie tłumaczyć tekst na dany region może by to pozwoliło wrócić na pamiętne światy gdzie rywalizacja trwała kilka dobrych lat <tuptup><tuptup><tuptup> No nic powodzonka wszystkim mam nadzieję,że znajdę czas ale pewnie nikt nie będzie klikał odrazu i serwery nie będa lagowować są plusy tego wszystkiego <tanczy><tanczy><tanczy>
 
Wynik reakcji
228
Jeżeli na s164 będzie wybór kierunku, to i tak ludzie darm naklepia, ale wielkie brawa, że w końcu Support zajął się tym klepaniem wiosek, które ma już taką skalę, że "ekipy" wchodzące na świat robią dla nich osobne człony :) odbije się to oczywiście na ilości graczy, co będzie zauważalne, ale przynajmniej pro elo gejmerzy nie wystartują ze stadami darm obok siebie ^^ Piękna sprawa, nos utarty, aż żal, że brak czasu na farmienie ;)
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.467
W centrum będą mocne ekipy bo każdy wbije na świat od razu i da go w miarę blisko siebie
 

Góralesko

Chłop
Wynik reakcji
1
Tak jak mówicie w końcu świat bez plemion z pięcioma członami z czego trzy to dramy , będzie można jakoś normalnie rozpocząć rozgrywkę a nie wkupiać się w łaski takich kolosów,
 

ToCiSięPrzyda

Łucznik
Wynik reakcji
563
164 to będzie raj dla oszustów. Ekipy, jeżeli będą chciały to i tak znajdą sposób na to, aby znajdować się blisko siebie. A zwykli gracze, będą żyć w niewiedzy, myśląc, że grają na bandę randomów :D
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
Jaki to sposób?
Banalny. Gracze zaczynają tam gdzie ich wyrzuci los i umawiają się, że dążą w ustalony punkt mapy, np. 500|500. I każdy rysuje sobie linię łączącą jego wioskę z tym punktem X i przejmuje wszystko co jest po drodze, a finalnie wszyscy trafiają w tę samą okolicę. Tylko nie mów, że wiesz to ode mnie, to ściśle tajne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry