lateralis (alter ego -Mad-)

DeletedUser192125

Guest
Ja nie miałem jeszcze ferii, ale podobno zamiast kolejnego ostrzeżenia będę już miał urlop hehe
 

Oski

Człowiek demolka
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
137
Oczywiście, jeśli wakacjami all inclusive można nazwać odpoczynek od konta
Znowu poszła fama o smokach i czarodziejach <sciana>
Informuję, że nie posiadamy takich jednostek, a nasza gra opiera się na realiach średniowiecza- nie science fiction.

Jak to nie mamy? :oops: Całe życie w błędzie :(
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
Jak to nie mamy? :oops: Całe życie w błędzie :(

hmc.gif
 

Dorten

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.124
<3 Wszystkiego Najlepszego Madzik w dniu urodzin
Spełnienia wszystkich marzeń! <3

Buziak słońce ;*

65142ab5550b710ce55f006dd28dfbd2.jpg
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
A ja chciałem ci dać oficjalna pochwałę ponieważ jako nieliczna potrafisz bawić się tym forum tak samo jak nieliczni gracze i "żyjesz" tym forum przy kawie z rana i wieczornym winie.
Pomimo mojego wieku i stażu w tej grze jako nieliczna z teamu będziesz mi się kojarzyć bardzo pozytywnie z plemionami zaraz po @OlciQ która swego czasu mnie namawiała na stołek i która tez jest bardzo pozytywnie zakręcona oraz po @*Gwiazdeczka* która bardzo lubi mnie warnować a z którą grałem gdzieś kiedyś w czymś.
I gdyby była taka możliwość to chętnie bym waszą trojkę zabrał na najlepszą kawę w mieście i razem byśmy przeglądali forum bo niektóre dyskusje są na tyle ciekawe że te warny i utraty stron - choć zgodne z regulaminem - ucinają dyskusje

Wasze zdrowie dziewczyny - macie jaja
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
A ja chciałem ci dać oficjalna pochwałę ponieważ jako nieliczna potrafisz bawić się tym forum tak samo jak nieliczni gracze i "żyjesz" tym forum przy kawie z rana i wieczornym winie.
Pomimo mojego wieku i stażu w tej grze jako nieliczna z teamu będziesz mi się kojarzyć bardzo pozytywnie z plemionami zaraz po @OlciQ która swego czasu mnie namawiała na stołek i która tez jest bardzo pozytywnie zakręcona oraz po @*Gwiazdeczka* która bardzo lubi mnie warnować a z którą grałem gdzieś kiedyś w czymś.
I gdyby była taka możliwość to chętnie bym waszą trojkę zabrał na najlepszą kawę w mieście i razem byśmy przeglądali forum bo niektóre dyskusje są na tyle ciekawe że te warny i utraty stron - choć zgodne z regulaminem - ucinają dyskusje

Wasze zdrowie dziewczyny - macie jaja

Oh, ah, zarumieniłam się ;) Dziękuję za ciepłe słowa :)

Olki niestety już z nami nie ma, ale zajmuje się innym projektem Inno. Sabina z kolei jest osobą, która mnie do Temu zwerbowała. To ona mnie nauczyła podejścia do FOntowiczów.
Wiem, że to kasowanie stron jest trudne do przełknięcia, bo to jednak część historii danego świata, ale zadaniem Moderatora- między innymi- jest wypośrodkowanie tematyczne. Mamy Graczy, którzy nastawieni są na totalny spam, nie ważne o czym, byleby coś się działo i mamy takich, którzy są zmęczeni czytaniem kolejny raz o tym samym. Wszystkim nie dogodzimy i wierz mi, że staramy się podejść do każdego świata indywidualnie.

Summa summarum FO jest dla Ludzi, dla Was i dlatego coraz częściej przymykam oko na to czy tamto, im dalej jest świat tym bardziej :p Może dlatego, że dyskusje są bardziej merytoryczne?

Kawa? Zawsze chętnie, ale obawiam się, że w takim układzie będzie to dość problematyczne :p
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Kawa? Zawsze chętnie, ale obawiam się, że w takim układzie będzie to dość problematyczne
Nie lubisz koleżanek ?
no trudno - jakoś to pogodzimy z winem

A tak poważnie przed kolejną wizyta w lodówce ... masz całkowitą racje co do kasowania stron i wiem na czym polega moderowanie forum - sam czasem z przymusu czytam niektóre posty bo sa na poziomie fusów z kawy ale czasem wnoszą coś do dyskusji ale ze jako moderator musisz je kasować bo maja gwiazdki lub wulgaryzmy.
Ale z drugiej strony - ostatnie tygodnie nauczyły nas - Polaków że często aby cos przekazać merytorycznego do dyskusji trzeba jednak przeklnąć.
Przykłady są wszędzie - a zaczęło sie niewinnie od "spieprzaj dziadu" a teraz mamy "osiem gwiazdek" legalnie pokazywane w telewizji.

Może czas na zmiane niektórych punktów regulaminie ?
ok, Całe przekleństwo - warn, ale już kropki ?
Skoro politycy mogą to czemu my nie możemy ?
Każdemu sie zdarza napisać cos wulgarnego - czasem wulgaryzm jest podkreśleniem myśli wypowiedzi - no takie juz czasy mamy - może i czas żeby i tutaj takie cos wprowadzić?
a warnować za inne przewinienia bardziej ?
Zresztą sam profesor Miodek swego czasu omówił pojęcie pewnego przekleństwa - a jest/był on przecież ikoną polskiej wymowy.
Nie popieram oczywiście że zaraz by sie posypały zdania które trzeba by było wypikować ale ... linki do YT, memy, obrazki - wszystko co wklejamy z neta a dają obraz danego świata lub wypowiedzi ? - może od tego odejdziemy ?
Plemiona to co miały nas nauczyc juz nauczyły - nas graczy - ale niech nas nie wychowują. Bo to nie ma sensu. Staliśmy sie częścią hejtu i trolingu - musimy to razem przejść , nic na to nie poradzimy.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..

dziekuje za range na FOrum - bede ją z dumą nosił
 

Dorten

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.124
Coś w tym jest o czym pisze Joteska, bluzg jeśli jest wyrazem emocjonalnym jest w sumie do przyjęcia-gorzej z wyzwiskami ad personal, tymi patologicznymi.
Memy czy gify-to powinno zostawać na FO. Rzadko są takie naprawdę do usunięcia. A już kawałki muzyczne to jak dla mnie zupełne nieporozumienie usuwania ich :(

Magda ja również zapraszam na kawę-zwłaszcza o poranku :)
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
Kochani :) Ja Was doskonale rozumiem, ale Forum Ogólne to jedna z platform Inno, gdzie obowiązują Ogólne Warunki Handlowe (OWH). To nie jest tak, że mamy kija w zadku, prywatnie nie zdarza nam się zaakcentować wypowiedzi czy, że Was nie lubimy. Pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. Pamiętajcie, że ta gra jest dla osób od 16 roku życia, które niekoniecznie muszą być narażone na kontakt z wulgarnymi treściami, a niestety prawo niemieckie kładzie ogromny nacisk na ochronę młodzieży.
Regulamin pod tym względem nie ulegnie zmianie, przykro mi.
Specjalnie z myślą o Was został opracowany inny system warnowania, bo kiedyś było jedno ostrzeżenie i drugie oznaczało już bana i tygodniowy urlop. Teraz jest system punktowy, gdzie widać różnicę między wulgaryzmem w formie przecinka, a obrazą Użytkownika FO. Jeśli ktoś notorycznie obraża innych, pójdzie na urlop szybciej niż osoba, która podkreśli treść wypowiedzi. Mamy też zasadę, że warnujemy Użytkownika tylko raz podczas moderacji, nawet jeśli znaleźliśmy 10 postów z wulgaryzmami tego samego autora. W gruncie rzeczy ciężko teraz wyłapać blokadę i trzeba się o nią postarać.
Memy, gify, linki do yt są jak najbardziej dozwolone- jeśli nie łamią Regulaminu Forum, nie zawierają wulgaryzmów czy innych zakazanych treści.

Nie lubisz koleżanek ?
Tutaj nie chodzi o sympatię, a o lokalizację ;)

Skoro politycy mogą to czemu my nie możemy ?
Wybacz, ale nie będziemy się zniżać do takiego poziomu <oczy>
 

YaqbC

Rycerz
Wynik reakcji
2.649
Siemka! Właśnie odkryłem ten temat i jestem w szoku że takowe istnieją :D nie sądziłem że kiedyś internet doprowadzi mnie do takich zakamarków :D
 
Do góry