lateralis (alter ego -Mad-)

WhizzKid

Chłop
Wynik reakcji
1
Wątpię, miałam sporą przerwę w grze między światem 61, a światami powyżej setki. Dokładniej rzecz ujmując- na 61 grałam po raz ostatni aktywnie.

Przypadkiem nie pod nickiem -Mad- tak jak ktoś wcześniej napisał? Pod tym nickiem też kobieta grała i ten sam avatar... ;)
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
@Lateralis jak oceniasz obecne plemiona do tych sprzed 10 lat?

Plemiona 15 lat temu uczyły. Uczyły zasad, kierowały się honorem i jednoczyły. Plemię było niczym Rodzina, a wróg był szanowany. Nie było mowy o kosach, zdradach, zmianach barw czy kilku członach. Dorastałam w przekonaniu, że plemię nie jest inkubatorem dla "śliskich". Plemiona kierowały się ideą, że jeden za wszystkich i wszyscy za jednego. Były sytuacje, że wrogie plemiona rozmawiały ze sobą nocami na skype, gdzie trwała akcja na danego Gracza i jednoczesna obrona.
Oczywiście, były tez śmieszne sytuacje, gdzie na zasadzie fuzji do plemienia otrzymywało się prawa i demolowało forum plemienne zmieniając tytuły zakładek w całościowy tekst, ale nic poza tym.


Hmm. Wiele razy czytam, że my jako Support niszczymy grę. Bardzo często myślę sobie, że kogoś trzeba obarczyć winą, by się odciążyć...
Skoda, że Gracze nie dostrzegają tego jak bardzo sami zmienili grę, jak niewiele tamtejszych wartości pozostało, jak często kosa jest ważniejsza niż układ na dobre i złe, jaki jest pęd po blaszki. Jak ważne jest sprowadzanie darm na świat, bo bez tego to się przecież żyć nie da. Kiedyś w grze liczyło sie RA- teraz kto pierwszy przejmie darme.
 
Wynik reakcji
30
Aż dam lajka Madziu... Sami Sobie jesteśmy winni, że plemiona stały się bagnem.
Myśle, że w dużej zasłudze to winna tych "nowszych" graczy, bo ci co grają w to od początkowych światów, pamiętają i potrafią grać z honorem.
Może nie wszyscy, rzecz jasna, ale Ci co pamiętają jak fajnie było na plemionach, raczej nie chcą ich psuć. Gram w to od 8 świata, nigdy nie kretowałem, nigdy nie miałem darm już na dzień przed startem świata, nigdy nikomu nie wbiłem kosy, nawet prowadząc plemię. Szkoda, że zarówno gracze jak i ludzie obecnie na świecie zapominają o prawdziwych życiowych wartościach. Liczą się tylko korzyści...
 

b20-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
606
Czy zamierzacie jeszcze jakoś reklamować gierkę?
U friza kupcie reklame:D
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
Czy zamierzacie jeszcze jakoś reklamować gierkę?
U friza kupcie reklame:D

Youtuberowi życzymy dalszych sukcesów, ale InnoGames ma swój kanał :) Zarówno oficjalny, jak i przeznaczony dla naszego projektu: >>KLIK<<
Mamy również fanpage: >>KLIK<< oraz od czasu do czasu wspominają o nas na stronach gier MMOG.
 

Psychopata5002

Pikinier
Wynik reakcji
10
Hmm. Wiele razy czytam, że my jako Support niszczymy grę. Bardzo często myślę sobie, że kogoś trzeba obarczyć winą, by się odciążyć...
Skoda, że Gracze nie dostrzegają tego jak bardzo sami zmienili grę, jak niewiele tamtejszych wartości pozostało, jak często kosa jest ważniejsza niż układ na dobre i złe, jaki jest pęd po blaszki. Jak ważne jest sprowadzanie darm na świat, bo bez tego to się przecież żyć nie da. Kiedyś w grze liczyło sie RA- teraz kto pierwszy przejmie darme.

"wiele razy czytam, że my jako support niszczymy grę" i trudno się z tym nie zgodzić. bo jak pochwalić bezpośrednie relacje pomiędzy graczami a członkami supportu, rozmowy na skype ect.

Przymykanie oczu na ewidentne łamanie regulaminu jak m.in.:
-włamywanie na konta innych graczy...wyrzucanie wojska z wioski i dogrywanie szlachty... no ewidentnie nikt nie wiedział o tym procederze i nie odniósł korzyści z takich działań. Czy jest nie jest złamaniem jednego z punktów regulaminu ? Szczególnie że wszystko poparte screenami z rozmówz wrogiem.
- Wykorzystywanie botów do wysyłania ataków, no chyba że support zdradzi mi metodę na dogrywanie wojsk w jedną tysięczną sekundy ? rozumiem 5g i te sprawy... ale ktoś musi te rączki mięć dobrze wytrenowane... oczywiście wszystko poparte screenami .

Rączki składają się do oklasków. Muszę pochwalić wszystkie wartości i idee propagowane przez zarządzających Tym światem.
Chciałbym poznać tylko odpowiedź na jedno, ale zajebiście ważne pytanie... jaki wpływ na postrzeganie poszczególnych graczy ma ilość wykupionych pp-ków ?

ps. z jednym się zgodzę, świat się zmienia przez graczy... tylko ktoś im okruszki ku tej drodze rzuca..

pozdrowienia z patoswiata 151
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
"wiele razy czytam, że my jako support niszczymy grę" i trudno się z tym nie zgodzić. bo jak pochwalić bezpośrednie relacje pomiędzy graczami a członkami supportu, rozmowy na skype ect.

Mamy zabronić członkom Teamu uczestnictwa w grze?
 

Obywatel Leszcz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.514
Tu już chyba nie chodzi o samą grę a po podejście
Trudno zauważyć pelna stronniczość w każdym przypadku
Plemiona nie powstały wczoraj. Ludzie znają się wzajemnie a graczy coraz mniej co daje pole do wielu insynuacji i incydentów z graczami i nie tylko
 
Do góry