Światy 161 i 162 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DawwwwwwwidQ

Pikinier
Wynik reakcji
71
Dobry wieczór,
zobaczyć mój post na FO to jak zobaczyć częściowe zaćmienie słońca, ale totalnie nie mogę zrozumieć możliwości przenosin do znajomych. Po tym co zrobiło pewne plemię na 152 robiąc sobie ziemniaka z zagęszczeniem kratkę w kratkę na 5000 wiosek i to na serwerze, którym opiekuje się CM polskiej wersji @Lateralis nic już nie przestraszy kilkuset osób, które już zaplanowały budowanie darm/zagęszczanie na vpnach.
@kmic Macie tysiące uczciwych graczy i znowu pozwolicie zniszczyć im zabawę przez kilkuset nieuczciwych?
PS: Nie zmieniłem zdania, nie zagram więcej w plemiona
wwwwwwwq
 
Ostatnia edycja:

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Dobry wieczór,
zobaczyć mój post na FO to jak zobaczyć częściowe zaćmienie słońca, ale totalnie nie mogę zrozumieć możliwości przenosin do znajomych. Po tym co zrobiło pewne plemię na 152 robiąc sobie ziemniaka z zagęszczeniem kratkę w kratkę na 5000 wiosek i to na serwerze, którym opiekuje się CM polskiej wersji @Lateralis nic już nie przestraszy kilkuset osób, które już zaplanowały budowanie darm/zagęszczanie na vpnach.
@kmic Macie tysiące uczciwych graczy i znowu pozwolicie zniszczyć im zabawę przez kilkuset nieuczciwych?
PS: Nie zmieniłem zdania, nie zagram więcej w plemiona
wwwwwwwq


papatki
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Dobry wieczór,
zobaczyć mój post na FO to jak zobaczyć częściowe zaćmienie słońca, ale totalnie nie mogę zrozumieć możliwości przenosin do znajomych. Po tym co zrobiło pewne plemię na 152 robiąc sobie ziemniaka z zagęszczeniem kratkę w kratkę na 5000 wiosek i to na serwerze, którym opiekuje się CM polskiej wersji @Lateralis nic już nie przestraszy kilkuset osób, które już zaplanowały budowanie darm/zagęszczanie na vpnach.
@kmic Macie tysiące uczciwych graczy i znowu pozwolicie zniszczyć im zabawę przez kilkuset nieuczciwych?
PS: Nie zmieniłem zdania, nie zagram więcej w plemiona
wwwwwwwq
Ojej jak przykro
Ps
Kto to jest?
 

scott.ca

Szlachcic
Wynik reakcji
4.596
Jeśli na 162 nie wystartuje najlepsze plemię w Polsce czyli Po Co? Z Legrossem na czele to znaczy ze ten świat będzie z tak słabym poziomem jak Np 135
 

JaTuGram

Chłop
Wynik reakcji
0
Z tej strony Orzeru/Był.sobie.człowiek.

Pozdrawiam przyjaciół i wrogów:-D kontakt priv


No to startujemy:)

Ave MaCabr
 
Status
Zamknięty.
Do góry