rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Ezryljusz

Chłop
Wynik reakcji
1
To że nie dostałeś bana to nie świadczy o tym, że nie używałeś botów, bo za nie bana nikt nie dostał a większość używała.
Nie raz złamałem sojusz ?
Ciekawe ciekawe
A z tymi oskarżeniami to nie pusałeś do ego, że masz do niego kilkadziesiąt minut drogi?
Nie pytałeś o nr telefonu do niego ?
Nie wyzywałeś go pisząc na messengerze do innych graczy?
Nie wymagaj poziomu od innych jeśli twój jest znikomy.
A jeśli chodzi o sojusze to jak mi ktoś napisał że nie podpisuje sojusze tylko na konkretne rundy to mi potem nie pisz że to zdrada jak Cie na następnej rundzie atakuje.
 

DeletedUser178225

Guest
Loser, prawda jest taka że nie masz jaj i nie potrafisz się przyznac. Tak ja używałem i nie ukrywam tego, grałem rundę normalnie ale jeśli Ty używając bota po odpowiedzi administracji nie dostałeś bana więc i ja zacząłem.

A druga sprawa to że jeśli używasz czegoś nie oczekuj czystej gry od innych, a Twoje wywyody i wypisywanie na kogoś kto jest taki i owaki jest śmieszne... Powiem Ci tyle że jeśli wam by się udało mnie zjechać a prawie mieliście do tego świetna okazję jak atakowaliście z Niemcami i angolami botami na mnie, to i Ty byś sojusz złamał... Czyste działanie sojuszy na longu, komus idzie lepiej to ktoś postanowi złamać sojusz bo on tak chce :)


Szkoda w tej rundzie tylko mi tych osób które nie mają dostępu do skryptów i grali jak przystało nie tak jak my... Oni poświęcili swój czas aby robić wszystko ręcznie, w porównaniu do nas gdzie offfy wysyłaliśmy skryptami...


Tak ode mnie w skrócie :)
Loser pomysł czasami nad tym co robisz i to że karma wraca :D
 
Wynik reakcji
6.752
"Szkoda w tej rundzie tylko mi tych osób które nie mają dostępu do skryptów i grali jak przystało nie tak jak my... Oni poświęcili swój czas aby robić wszystko ręcznie, w porównaniu do nas gdzie offfy wysyłaliśmy skryptami... "

Jakim Ty jestes hipokryta...Jak ja z Yuuukim graliśmy longa a Ty jako jedyny wbiles z tym scierwem to bylo dobrze?XD Nie badz smieszny ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
Ceiter, ten skrypt co ja atakowalem was nim, przy tym to jest nic...
Tamten zwykły był i ilość kliknięć się zgadzała z zwykłym tyle o szybciej było ze Ci kordy wklejało w placu i szybko słać
 

DeletedUser175543

Guest
Kurde zagrałem sobie rundkę tydzień temu chyba po dobrych 3 latach a tu jak były afery na forum tak są dalej, jeszcze jakieś skrypty powymyślali, chyba się nie opłaca wracać;p
 
Wynik reakcji
6.752
Nom na tamtym longu gralisny nienormalnie i zaczales atakowac ze skryptu xDD zalosne

Niestety musiales ogladac plecy to i skrypcik wjechal :(
 

DeletedUser178225

Guest
Tak popisales sie 3vs1 i top2 mam buhagha zera z was
Jednak każdy kto śledził rundę widział że ja przy 1k wioskach miałem 300KK obrońcy a Ty w tym czasie przy 1,5k wiosek 20kk :)))
Dopiero przy 3k wioskach skoczyło Ci ro do równego mojego więc wtedy gdy już dostałeś kilka razy offami ode mnie, dostałeś to co sam robiłeś :)

No akurat ja jestem za stary na to by sojusz zrywac. Szanujmy sie.
XDDDDDDDDD
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Zgadza sie. Poniewaz ty byles obstawiony caly od oszusta keinna zreszta widac jego wspeirajacego. Zjechalem cie do 200kk i poszedles plakac do keina

Zgadza sie. Poniewaz ty byles obstawiony caly od oszusta keinna zreszta widac jego wspeirajacego. Zjechalem cie do 200kk i poszedles plakac do keina
no 3 vs 1 było, widać po ra i ro :D
Człowieku ro to sobie nabiles sam na sobie. To nie ja wyslalem 20 offfow tylko ty. Ja mialem ich 8. Ciezko nabic 8 offami 10kk... Eh pocwicz bo marny jestem z pisaniem do osob obok mnie zeby mnie atakowali. Nastepnym razem bede screenshoty robil
 

DeletedUser178225

Guest
Ogólnie mogę powiedzieć że skrypty od masowego ataku zgłosiłem i będę dążył do tego by zostały one zablokowane.
Będę pomagał suportowi by je zablokował i nie było tego na rundach, będzie można normalnie grać ;D
 
Do góry