Konto na forum -> zmiana samego nicku z pozostawieniem historii konta

Status
Zamknięty.

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Witam :)
Mam pytanie teoretyczne.
Jeżeli gracz posiada dwa konta w grze (oczywiście nie jest to gra multi bo to uczciwy gracz tylko czasami grywa na jednym a czasami na drugim nicku z sentymentu) oraz posiada jedno konto na forum (dwóch nie może posiadać z tego co mi wiadomo) i chciałby aby jego konto na forum było teraz pod tym drugim nickiem z gry (bardziej rozpoznawalnym ;)). Problemem jest fakt, że to drugie konto zostało przez przypadek zbanowane (było to dawno temu, chyba wtedy jak się kamieniami w dinozaury rzucało) a to konto którym się obecnie posługuje posiada pewną swoją historię, rangę itd. itp.).

Pytanie (nadal teoretyczne) brzmi:

Czy istnieje możliwość zmiany/zamiany samego nicku na FO plemion z pozostawieniem historii konta na ten drugi?
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Napisz Ticketa. Tutaj dłużej możesz czekać na odpowiedź odpowiedniej osoby.
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
Owszem, istnieje możliwość ujednolicenia nicków- jeśli ten na FO różni się od tego w grze.
Cała historia konta na FO pozostanie bez zmian, drobną zmianą kosmetyczną będzie inna nazwa Użytkownika.
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Napisz Ticketa. Tutaj dłużej możesz czekać na odpowiedź odpowiedniej osoby.

Wybacz Marseusz ale jesteś jedną z niewielu osób na plemionach na których odpowiedź nie czekałem :) Bardziej zależało mi na tym aby odpisał ktoś kompetentny i wiarygodny ;)

/ciach/

Owszem, istnieje możliwość ujednolicenia nicków- jeśli ten na FO różni się od tego w grze.
Cała historia konta na FO pozostanie bez zmian, drobną zmianą kosmetyczną będzie inna nazwa Użytkownika.

Dziękuję za odpowiedź :) Przemyślę sprawę ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Napisałem post by Ci pomóc a Ty od razu musisz ze swoimi dziecinnymi zaczepkami. Widzisz jaki z ciebie mały człowiek?
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Bardziej zależało mi na tym aby odpisał ktoś kompetentny i wiarygodny ;)
A ja mogę tylko potwierdzić jego słowa. Zgodnie z nie tak dawno wysyłaną automatyczną wiadomością z systemu, na którym stoi forum, właściwą drogą jest zapytanie w tickecie.
Następne podważanie prawidłowych wypowiedzi obsługi gry z powodów personalnych spotka się z odpowiednimi, przewidzianymi regulaminem forum konsekwencjami - a ten temat z racji wyczerpania zamykam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry