rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser153746

Guest
Świeta świeta i po świetach :) dawno nie grałem ale nawet przyjemnie sie gra jak nie jest 5 na 1 :p Ale cóz pewnie jak bym wiecej grał to bym był dalej jednym z lepszych graczy. Poziom dalej ten sam i rundy w tym samym stylu także do 1 cos tam pogram i do zobaczenia kiedys jak nie zapomne hasła :p
 

DeletedUser199063

Guest
Propozycje rund !!!!

13/01 19h --> 13/01 20h
14/01 19h --> 14/01 20h
15/01 19h --> 15/01 20h

Szybkie classic


Start:13.01. 19:00
Koniec:13.01. 20:00
Opis:
  • Ochrona trwa: 15 minut
  • Wioska startowa: Poziom 2
  • Produkcja surowców: x1
  • Wioski barbarzyńskie na gracza: 7
  • Chłopi: Nie
  • Łucznicy: Tak
  • Rycerz: Nie
  • Kościół: Nie
  • Ilość Graczy w plemieniu: 1
  • Możliwość opuszczenia plemienia: Nie.
  • Ataki na sojusznika traktowane jako odwiedziny: Tak
  • Technologia: proste
  • Zwiadowcy: Widzą wszystko.
  • Fake limit: 1%
  • Maksymalny zasięg szlachcica: 30.
  • Szlachcic zbija poparcie :20-35
  • Reguła zagrody: brak
  • Podbijanie wiosek barbarzyńskich : Nie
  • Przesyłanie wsparcia tylko w ramach plemienia: Tak.
  • Szlachta: Monety
Limit graczy:100
Warunki zwycięstwa:Dla gracza top 1: 70ppDla gracza top 2: 50ppDla gracza top 3: 30ppDla gracza top 4-6: 20ppInformacje dotyczące nagrodyWidoczność w rankingu top 50 wymagana do odebrania nagrody.
Prędkość380
Prędkość jednostek:1
Tryb śpiący:Nie
Zastępstwo:Nie
Morale:Nie
Rankingi» Rankingi graczy
» Rankingi plemion
» Pokonani przeciwnicy
» Pokonani przeciwnicy (plemiona)

 
Wynik reakcji
6.752
Ktoś może chce zagrać na poważnie pojedynek?:D runda do ogarnięcia jest :p tylko większa stawka pp z racji 1 terminu rundy :D
 

ShowMeFlow

Zwiadowca
Wynik reakcji
31
Tak sobie mówię, a zagram rundę po tylu latach. W sumie SP to nie moja bajka, ale chciałem spróbować. Pierwsza "współpraca" okazała się nożem w plecy. Przy okazji wymienię, jego nick, choć pewnie nic on nikomu nie powie: SirMejsterr - typek pisze do mnie, że jak będzie kończył to odda mi wieś trele morele. Tak więc zamiast go przejąć to mu odpuściłem, bo czemu nie. Na koniec rundy, wali we mnie tym co ma, przejmuje mi wioski na "zapleczu". Jeszcze był z tego dumny :) To się porobiło ;)
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Showmeflow, każdy z nas miał nie raz takie sytuacje dlatego ja i pewnie większość graczy nie podpisuje sojuszy z kimś kogo nawet nie kojarzy
 

DeletedUser199633

Guest
No i kolejny extreme 6v1. Gwiazdeczka ustaw kiedyś prędkość na jakieś 100 lub 200 bo ciężko klinowac 60 ataków w 2 minuty :]
 

DeletedUser199633

Guest
nie, dadam i cameron to ten sam gracz czech i gra z drugim czechem preatorianem. A wotan to niemiec
 
Do góry