Światy 147 i 148 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.279
Z tym, że do końcowej fazy zawsze dogrywa te 70-100 osób, zazwyczaj dużo więcej i każdy chce blaszkę a tu myk i raptem 40 osób.
 
Wynik reakcji
228
szkoda, że farmienie nieograniczone... no ale wszystkim nie dogodzisz - co do s148 - porządna ekipa zdominowałaby go bez użycia premium...)
 

Deleted User - 8829555

Guest
siemka szukam ludzi na 148 świat chciałbym zrobić ogromne plemię lub plemiona które razem podbiją świat zapraszam na mojego fejsa https://www.facebook.com/profile.php?id=100003508313322 gdzie mam specjalną grupę ze wszystkimi chętnymi do wspólnej gry zapewniam przyjemną atmosferę i możliwości rozwoju zapraszam również do mojej grupy gdzie również zbieram osoby do gry
 

DeletedUser186679

Guest
Ooo miał być limit :p

Kmic no nie róbcie sobie jaj z tymi 40 blaszkami... Wszystko mogę przeżyć ale chyba nie ma nikogo kogo by cieszyło że są takie małe plemiona... Trochę przesadzacie z tym zmniejszaniem 50 to powinno być minimum

Mylisz się, 40 osób to dużo. Może za jakiś czas skończą się te masóweczki.... a nawet jeśli nie to bardzo fajnie, że w końcu będą miały pod górkę i zamiast 5 członów będą zakładać 7+..
Czekam na limicik 20-30 :)
 

Deleted User - 699763317

Guest
Kmic no nie róbcie sobie jaj z tymi 40 blaszkami... Wszystko mogę przeżyć ale chyba nie ma nikogo kogo by cieszyło że są takie małe plemiona... Trochę przesadzacie z tym zmniejszaniem 50 to powinno być minimum
O NIE JAK TY TERAZ POMIEŚCISZ SWOICH 400 GRACZY W TAK MAŁYM SKŁADZIE ZWYCIENSKIM.....
CO ZA TRAGEDIA
 

Deleted User - 699763317

Guest
wolę dostawać baty niż robić sobie samemu loda na forume tak jak wy
 

DeletedUser192125

Guest
Dwa światy bez nowych funkcji premium? :eek:
200 IQ zagranie.
brak giełdy premium przed s150, przez co sporo osób nie dofarmi sobie PP i będą musieli kupić owe punkty na s150.
To jest inwestycja długofalowa.
Fakty są też takie, że przez pryzmat zbliżającego się s150, mniej osób porwie się na s147/148 więc zarobki z takich światów nawet z giełdą premium, byłyby stosunkowo niższe.
 

Shanti Bella

Pikinier
Wynik reakcji
28
148św na plus: speed 2.0, brak kościoła, monety a nie paczki, farmienie, proste techy, na minus: odstęp 200ms, flagi i rycerz.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
6.753
Ooo miał być limit :p

Kmic no nie róbcie sobie jaj z tymi 40 blaszkami... Wszystko mogę przeżyć ale chyba nie ma nikogo kogo by cieszyło że są takie małe plemiona... Trochę przesadzacie z tym zmniejszaniem 50 to powinno być minimum

Więcej członów bedzie Kamil xD to i więcej wrogow sklepiecie :D
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
brak giełdy premium przed s150, przez co sporo osób nie dofarmi sobie PP i będą musieli kupić owe punkty na s150.
To jest inwestycja długofalowa.

Zanim się rozpędzisz z tymi teoriami spiskowymi, to sprawdź może jednak, że na 148 JEST Giełda Premium :) Tak jak na każdym parzystym od wielu lat.
 

DeletedUser192125

Guest
Zanim się rozpędzisz z tymi teoriami spiskowymi, to sprawdź może jednak, że na 148 JEST Giełda Premium :) Tak jak na każdym parzystym od wielu lat.

Komentarz był raczej żartobliwy.
Ustawień nie sprawdzałem bo nie zamierzałem zawitać na tych światach, a zasugerowałem się jedynie treścią catywanego przeze mnie komentarza.
Proszę się nie złościć na mnie Panie Kmic :confused:
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.641
Gdyby nie taki beznadziejny limit członków plemienia i giełda to 148 cudo :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry