"Ambitniejsze" światy bez farmienia

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 699782454
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś kiedyś zagrać na takim innym świecie bez farmienia?


  • W sumie głosujących
    64

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Akurat jeśli chodzi o światy z pp to nie biorę ich pod uwagę.
Ale nie musisz klikać AF'a ,ja farmię tylko na początku i potem jak na monety nie mam.
Na światach bez farmy naprawdę musi być wysoki poziom skoro ludzie ściągają miliony darm
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
Mowisz tak jakby na farmieniu nie sciagali.
A jesli wyskoczysz z jakims "ale mniej" to poprosze jakies badania na ten temat "or didnt happen" ;) twoja interpretacja mapy sie nie liczy bo mowisz "miliony" a nawet tylu graczy nie ma :)
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
Nie mam zadnej. Plus jest taki ze nie musze dowodzic ze moja interpretacja jest sluszna bo to nie na mnie tkwi ciezar dowodu

Ba, jak probowalem kilka rad sprzedac @Usman z Diny to on twierdzil ze obecnie to na farmieniu jest 3x wiecej graczy i startuje na parzystych bo wiecej osob gra xD
 
Ostatnia edycja:

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
@stiv.ens mam dla Ciebie wyzwanie,wystartuje pod nowym nickiem na świecie bez farmienia i na świecie z farmieniem i zobaczyszna którym lepiej się gra,tylko bez oszukiwania i pisania do swoich ziomków ;)
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
@nulia Na takim 101 kliknalem losowy kierunek bo nie chcialem grac dwoch swiatow na raz a mialem zaproszenia. Ale na (nie)szczescie rzucilo mnie na cwiartke moich Najemnikow. Tylko ze ponad pol kontynentu dalej niz plemie (nie bylo rozbite na cala cwiartke tylko bardziej w kupie). I tak sobie gralem przez kilka miesiecy jako samotna awangarda najemnikow i bylo miodnie ;)
Do samego NY zreszta zrekrutowalem sie na swiecie bez farmienia kilka lat wczesniej, ktory to byl pierwszym gdzie mi sie na prawde dobrze gralo (mozna powiedziec ze bylem wtedy nubem ale nauczylem sie tak grac zeby byc w top 50 jak mnie przyjmowali).


Imo challenge juz dawno zrobilem bo gralem na farmieniu i bezfarmieniu a nie urodzilem sie przeciez "radnym stivensem" tylko nikim i dopiero musialem kontakty pozdobywac
 
Ostatnia edycja:

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Panie ale nie opisuj histori z 40 światów temu to było 4 lata temu xd czasy się zmieniły niestety
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Ale zobaczysz jak bardzo różni się gra jako anonim na świecie bez farmy a z farma. Ja z wiadomych powodów gram ciągle na nowych nickach i powiem że na światach z farma nie mam żadnych problemów z wybiciem się.A na światach bez farmienia wszystko zależy jak się trafi.Na 133 np udało mi sie wybić ale np na 121 nie,ubilem z 10 grubych dreamsom,kilka offow skontrowalem,ale nie da się pokonać bandy noobków solo,masa robi swoje co innego na świecie z farma.
Oczywiście na 121 i na 133 bez darm grałem.
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
Jak dobrze ze ja nie musze sie ukrywac ;)

Perspektywa anonima w sumie srednio mnie obchodzi
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
No dobra ale teraz spójrz z innej perspektywy,czemu niby na światach bez farmy jest wyższy poziom skoro poziom umiejętności nie ma tam takiego znaczenia. Mogę się zgodzić że na światach bez farmy ważniejsza jest współpraca plemienia ale to nie oznacza że poziom tego świata jest większy,skoro słabi gracze w ekipie z masą darm potrafią coś tam ugrać
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
No dobra ale teraz spójrz z innej perspektywy,czemu niby na światach bez farmy jest wyższy poziom skoro poziom umiejętności nie ma tam takiego znaczenia. Mogę się zgodzić że na światach bez farmy ważniejsza jest współpraca plemienia ale to nie oznacza że poziom tego świata jest większy,skoro słabi gracze w ekipie z masą darm potrafią coś tam ugrać


Zdefiniuj umiejetnosci... Ja tam na bezfarmieniu robiłem najlepsze akcje indywidualne w mojej karierze. Technicznie i psychologicznie ogrywajac wrogow.

I co to jest slabsza ekipa? Playerki sprzed 3 lat niby? (Bo nie wiem jak teraz graja)

A na takim s100 to bylem jednym z lepszych farmerow ale caly proces ograniczal sie do klikania 24/7 AF. Zero umiejetnosci, tylko poswiecony czas.

Jesli dla Ciebie umiejetnosci to farmienie gracza, ktory nie mial czasowo podejscia do ciebie a zatem nie mial szans na tak silne wojsko jak ty to "XD"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Chodzi o etap kilku wiosek kiedy można robić fajne zagrania dzięki temu że jest farmienie,a na bez farmieniu wszystko sprowadza się tylko do farmienia i burzenia co najwyżej. Wiesz jak pracowałem w pracy na 4 brygady to ludzie nie mieli życia koło mnie bo non stop byłem praktycznie na koncie xD a ludzie myśleli że no life 3 nocki to 3 dni męczenia,potem dzień przerwy znowu pierwsze zmiany i znowu męczenie od 4 rano xD
Skoro światy bez farmienia są lepsze od z farmieniem to czemu na szybkich są tylko z farmieniem?
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Szybkie to takie dużo szybsze wolniejsze światy,więc trochę to dziwne,że w grze wprowadzamy takie coś jak brak farmienia a na szybkich tego nie ma.
Ja tam nigdy nie miałem bólu pupy,jak farmisz to masz dużo więcej wojska od deffowca i wchodzisz w niego jak w masło.
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
Szybkie to takie dużo szybsze wolniejsze światy,więc trochę to dziwne,że w grze wprowadzamy takie coś jak brak farmienia a na szybkich tego nie ma.
Ja tam nigdy nie miałem bólu pupy,jak farmisz to masz dużo więcej wojska od deffowca i wchodzisz w niego jak w masło.

Chyba ze nie wchodzisz. My w APK w srodku nocy bunkry robilismy i sie rano najty dziwily ze zm wojsko zniknelo ;)

Nie wyobrazam sobie formatu szybkich bez farmienia
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Nie wyobrazam sobie formatu szybkich bez farmienia

O i widzisz dochodzimy do końcowych stwierdzeń.Ja nie wyobrażam sobie plemion bez farmienia,to tak jakby wydać grę,okroić ją z połowy możliwości i wydać potem dlc co dodaje farmienie.
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
O i widzisz dochodzimy do końcowych stwierdzeń.Ja nie wyobrażam sobie plemion bez farmienia,to tak jakby wydać grę,okroić ją z połowy możliwości i wydać potem dlc co dodaje farmienie.

Nie dochodzimy do koncowych stwierdzen. To tak jakby z calego obrazu sytuacji wyciac kawalek i cieszyc sie rezultatami xD
Jak ktos swoja wiedze o s100 opieral tylko o kroniki Kermitto to pewnie teraz mysli ze GEH wygralo ;) taki przyklad

Ja wole szersze spojrzenie
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
No dobra,ale co komu przeszkadza farmienie,przecież nikt nikogo do tego nie zmusza,można grać na światach z farmienia i nie farmić,a nie można na świecie bez farmienia farmić,trochę to nie fair.

@musaraj skomentujesz?
 
Ostatnia edycja:
Do góry