Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Opis
Zjednoczona Koalicja Republik Speed i Sabat: US 133

Dwa mocarstwa, SPEED oraz Sabat, zawarły sojusz zakładający wspólną dominację świata, postępując zgodnie z oklepanym już motywem większości światów Plemion - osiągnięcie wygranej. Unia, która została zawarta zaledwie miesiąc po starcie serwera, przetrwała postawioną próbę czasu. Żadna kosa jej nie przezwyciężyła. Ani śnieg, ani wiatr, ani wzrastające włosy w pępku nie powstrzymały nas w zrealizowaniu planu zwycięstwa.

Naturalnie, jak przystało na wspaniałych ludzi, którymi wszyscy przecież jesteśmy, próżno szukać między nami jakichkolwiek kłótni - żyjemy w spokoju i pełnej harmonii, a każdy wzajemnie się szanuje. Tak właśnie jest, przyrzekam. Wszyscy cieszymy się, że możemy wspólnie zamknąć ten świat - w miłym, rodzinnym gronie, bez żadnej spiny. To kiedy ta wojna?

***

Kilka słów od SPEED, od ShadowTouch.

Na odchodne Speedki składają szczególne podziękowania dla:

• Głównego Arbitra, Najwyższego Przywódcy, Pierwszego Rozjemcy, Keymila I Wielkiego: KeymilLoveOrHate, wraz z jego nowonarodzonym Kacprem, Synem Królewskim.

• Naszego plemiennego bota Andrzeja™ 7.1.5b z wbudowanymi funkcjami dogrywania ataków do milisekundy, dodawania bonusów do inwentarza, oraz automatycznego wyszukiwania pustych wiosek u wrogów.

• Wszystkich naszych weteranów wojennych, którzy musieli przedwcześnie odejść, a także wszystkim, którzy nie mogli zmieścić się do grona zwycięzców. W szczególności chcielibyśmy uhonorować Gegol25, nieobecnego już z nami, którego pomoc w pierwszych miesiącach gry była dla nas nieoceniona.

• Dzielnych koordynatorów off, którzy tworzyli dla nas spektakularne akcje: Buck Boony, Nitro Cee, a także koordynatorów deff, którzy perfekcyjnie ustawiali każdą obronę: Snuffy83, viru666.

• jayall oraz skydwayler, za atmosferę heart

• Nezus i Nuntek, za bycie wiecznymi przyjaciółmi SPEED heart

• ShadowTouch składa też podziękowania dla ShadowTouch, za bycie fajnym i skromnym. Niestety nie pojawił się w zwycięskim składzie, ponieważ uznał, że nie potrzebuje już czwartej blaszki za wygrany świat ¯\_(ツ)_/¯

AVE SPEED

***
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Kilka wersetów Sabat-owskich, od Ochrona Wioski.


Zanim OW zacznie wers Sabatowski to Sabaciki z główną Czarownicą na miotle VonDee chcą serdecznie podziękować:

Ochrona Wioski naszemu wodzowi- za wspaniałe prowadzenie plemienia. Za to, że od początku do końca byłeś przywódcą na którego każdy Sabatowiec mógł liczyć. Byłeś przykładem dla wielu z nas i liderem którego nie jedno plemię może nam pozazdrościć:)
Dla mnie osobiście tworzyliśmy świetny duet na plemionach i będę wspominać ten świat bardzo miło. Stworzyłeś to plemię od zera, bo Sabat w tej formie i sile to głównie Twoja zasługa.
W imieniu całego Sabatu bardzo Tobie dziękujemy!

Na koniec chce przytoczyć słowa Mahazelusa- "Sabat to jak amerykański sen...od pucybuta do milionera!"

A teraz już Ochrona Wioski

Wielkie podziękowanie dla wszystkich osób zaangażowanych w projekt Sabat'u na tym świecie i nie tylko! heartbeat

• 27-ce, która znalazła się w finalnym składzie:

1) adeq123 - Owca T
2) Ochrona Wioski + Predatoree
3) Nezus
4) SixOneNine
5) Doktor House
6) dziara198922
7) TurboGM
<cfaniak> Ohtar1
9) Jaszann
10) VonDee
11) Echestratus
12) Tabalugatoja
13) Matrix and Saigetsu
14) Bolec4
15) Mahazelus
16) Victor Dankl
17) tadziug
1<cfaniak> Roobal Gugiel King
19) Lord Dext3r
20) szpok
21) *KARMENA*
22) robifilos12
23) arek620011 + Lord Nasher
24) 1234rycho + rickuś
25) Ulysses Simpson Grant + Pawelllp
26) niko79
27) gangster32123

• Wszystkim Sabacikom, którzy wygrali ten świat ale znaleźli się poza finalnym składem:


1. 96tomek
2. Afrodyta29
3. andzeju94
4. Anonymous?
5. Carateli
6. Człowiek małej wiary
7. darekst
8. Diabeł73
9. doris 5
10. dragowicz
11. Dziora1987
12. Empuu
13. Groszek.?
14. Henryk Pio Sandomierski
15. heragron
16. Heymitch
17. Hi i am Gosu
18. hombre
19. Hotarti
20. hunterd
21. IamBatman
22. iluminati1992
23. ItsOnlyMe2
24. Kluchson
25. konradkk77
26. Kopernik Astronauta
27. kunio1998
28. loedarek
29. Lord Cosmo
30. Lord sir foster
31. Mario 1994
32. MateoDżiovani
33. Matrido
34. Mroczek77
35. MysterSebko
36. napal
37. no way...
38. oogi1
39. piootrekx
40. piterosek27
41. pitras006
42. popieuszko
43. Prezes Kraft
44. ruch135
45. Sadharvester
46. Sencherib
47. Shanti Bella
48. SlepyJabol
49. suchymwa
50. SvarT Varg
51. szewa2522
52. Tańczący z laskami
53. Tom ward
54. UFENCJUSZ
55. VeriXxX99
56. Why so serious ?
57. xIncognitus
58. zioms2
59. Zjarany Polak
60. zukukoksu
61. Programerus
62. JoteSKa
63. Zloty Mag
64. Zech Chcial
65. skalads92
66. F111
67. Nuntek
68. Bednarr
69. chudyyyyy

• Sabacikom, którzy grali z nami na tym świecie, lecz z różnych powodów musieli zakończyć wcześniej grę. Bez Was tego sukcesu również by nie było. Każdy z Was włożył jakąś cegiełkę do tego, że wygraliśmy ten serwer. W szczególności podziekowania dla:
*Jeśli ktoś nie znalazł się na liście pomimo sporego wkładu to przepraszam. Staraliśmy się aktualizować listę na bieżąco ale mimo wszystko kogoś mogliśmy przeoczyć.


1. Okonek
2. Freya
3. okejokej
4. cosiedzieje
5. MING
6. Trzydziestu Tyranów
7. Fereont
8. pawelww.
9. PennyLook
10. ankaa
11. Bahamut
12. hubertgross
13. ...ToMójNick...
14. katarina07
15. Johncian
16. sobieski30
17. kk3a
18. Anavilla
19. Wisnia
20. Pr0pheT.
21. CzemuMiToRobisz?
22. OjciecWszystkichNarodów
23. don arturo
24. eziomus
25. danieliasia
26. hose9
27. Dusari123
28. Adam
29. pasjonat
30. łizipizi
31. wiking40
32. markusss696
33. majkelnr1
34. sir wallenrod
35. natanisko2000
36. zabujcaaaaaaa
37. PlaX97
38. boshi1
39. IFOC
40. Supi10 (siusiak10)
41. maciszka.m
42. Shiva0
43. Maciejowy
44. G.point
45. MeFF.
46. Pawelllp
47. Przyczajony Gołąb
48. pokerowiec1928
49. Marxn
50. RikudoSennin
51. darek900
52. DESLOD
53. JuzPoTobie123
54. Filipowski1995
55. Riccot
56. kunio1998
57. heragron
58. TeeSzz
59. luc560
60. Aventurion
61. Powiedz SER
62. Thuriax
63. los1
64. Krawels
65. mlody00909
66. czesław 3 powrócił
67. piootrekx
68. Klegier
69. Inspired by Music
70. Anonymous
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
• Wszystkim Sabatom, którzy byli z nami na poprzednich światach, a zwłaszcza na 59, 67 i 91. Skład na tym świecie jest praktycznie nowy, a dawniej grające u nas osoby albo grają sobie na różnych światach, w różnych ekipach albo zakończyli już grę. Wszystkich pozdrawiamy! Również dołożyliście swoje cegiełki do historii Sabat i tego, że wgl. tutaj powstał. Za brak informacji o starcie Sabat'u na tym świecie przepraszam. Nie było tego w planach a decyzja o reaktywowaniu plemienia pojawiła się już po starcie serwera.

• Założycielce Sabat ze świata 32 - MataHari7. Bez Ciebie nie byłoby Sabatu, nie było by tego zwycięstwa. Poznałem Ciebie Kasiu oraz Sabat na świecie 55 jak byliście malutkim plemionkiem, gdzie bardziej angażowaliście się w karczmę niż grą a ja jeszcze prowadziłem w tym czasie Spokojnych (~SI~) na świecie 50. Postanowiłem dać coś od siebie na następnym świecie i od świata 59 jestem już z Wami jak współzałożyciel/założyciel Sabat. AVE Sabat!

• Radnym Sabat z dawnych lat, którzy byli tu z nami: hombre, *KARMENA* oraz Carateli.

Bequez (hombre / współzałożycielu) dziękuję za wspólną grę przez lata. Szkoda, że na tym świecie w późniejszym etapie nie miałeś za dużo czasu i niestety znalazłeś się poza finalnym. Jednak nie jest to najważniejsze bo i tak wygrałeś ten świat razem z nami! Dziękuję Ci Pawle, że w początkowym etapie potrafiłeś bardzo mnie odciążyć i wziąć na siebie południowy front z Elite/Stefany oraz później gdy pomogłeś w organizacji północy.

Karmeno dziękuję przede wszystkim, że byłaś tu razem z nami i zawsze można było liczyć na Ciebie. Może nie jesteś frontowcem, może to co robisz nie rzuca się w oczy jednak cały serwer po cichu pracowałaś na rzecz Sabat. Fajnie, że możemy tak skończyć ostatni serwer grany razem.

Carateli (współzałożycielko Sabat obok MataHari) dziękuję za to, że zawitałaś do nas. Jesteś z Sabatem od świata 32, gdzie stworzyłaś Sabat razem z Kasią (MataHari7). To świetnie kończyć ten świat mając Cię w składzie!

• Tym bez, których zwycięstwa na tym świecie mogłoby nie być, a nie zostali wymienieniu w punkcie wyżej:

JoteSKa - de facto to dzięki Tobie postał Sabat na tym świecie. Znamy sie od świata 50, gdzie graliśmy po przeciwnych stronach świata. Tutaj ja wystartowałem zobaczyć jak nowe ustawienia, przeglądając mapkę znalazłem Ciebie w kwadracie obok. Szybka wiadomość, Ty z chęcią powołania "Cafe Joteska". Dobra to trzeba założyć plemię. Tak powstał Sabat, początkowo by stworzyć karczmę globalną, gdzie w sumie na dawnych światach karczma była profesją Sabat. W okolicy jednak nuda, nie było mocnych ekip w bezpośrednim otoczeniu, więc ja zająłem się reaktywacją plemienia już na poważnie a Ty karczmą i atmosferą. Dziękujemy!

VonDee - leaderka i moja prawa ręka na tym świecie z prawdziwego zdarzenia. Bardzo się cieszę, że na tym świecie Cię Edytko poznałem. Bez Ciebie i Twojego zaangażowania ciężko mi sobie wyobrazić Sabat obecnie. Włożyłaś w Sabat na tym świecie wiele serca, czasu i zaangażowania i śmiało możesz określić się jako współzałożycielka tego sukcesu. Jesteś pierwszą osobą poznaną na tym świecie jaka przychodzi mi na myśl, jeśli ktoś miałby koontynować historię Sabat. Bardzo pasujesz do genezy Sabat, gdzie plemię założyły kobiety. Dziękuję za dobre rady, współprowadzenie Sabatu, zastępowanie mnie gdy być aktywny nie mogłem, dziękuję za wszystko!

Tabalugatoja - po raz 2 w radzie Sabat. Tutaj o tyle ciekawie, że na początku byliśmy sojusznikami. Fajnie, że udało mi się przekonać do wspólnej gry ponownie, choć początkowo miałeś inne plany. Dziękuję za zaangażowanie, rozmowy na Discord/ts. To, że po raz drugi zgodziłeś się reprezentować Sabat!

Mahazelus - dziękuję za dobre rady. Zawsze wnosiłeś do rady głos rozsądku i stałeś się jednym z filarów Sabat na tym świecie. Dziękuję także, za pomoc w ogarnięciu północy, choć teren był trudny początkowo.

TurboGM - nie można odmówić Ci wkładu, jaki wniosłeś w to plemię. Fajnie, że grałeś tu razem z nami!

Inspired by Music - bardzo miło Cię wspominam. Dziękuję za współpracę w okresie naszego paktu o nieagresji, rzadko spotyka się tak słownych ludzi, tym bardziej, że nie mieliśmy sojuszu. Później bardzo pomogłeś w ogarnięciu terenu, które wcześniej Twoje plemię zajmowało, brałeś aktywny udział w sesjach rady, wnosiłeś bardzo cenne rady. Szkoda, że w pewnym momencie przestałeś mieć czas na dalszą grę. Dziękujemy!

Owieczka Timmy - fajnie, że oferowałeś swoją pomoc np. przy rozpisywaniu akcji czy współprowadzeniu członu.

Nezus - dziękuję za zaangażowanie podczas wspólnej walki z Wpadką, rozpisywanie akcji oraz pomoc w prowadzeniu plemienia.

Empuu - Pan koordynator. Chociaż przez większość serwera byłeś mniej widoczny to rozpisałeś konkretne akcje, które przybliżyły nas do pokonania =DUE= czy dobrego otwarcia frontu z Wpadką. Później było już nam łatwiej rozpisywać akcje wzorując się na tym co nam pokazałeś.

• Wszystkim koordynatorom (zarówno off jak i deff), osobom rozpisującym akcje (m.in. arek620011, hombre, Empuu, Pawelllp, adeq123 - Owca T, TurboGM, Nezus), osobom pomagającym przy zastach (m.in. hunterd, TurboGM, hombre, Victor Dankl, UFENCJUSZ, ... oj sporo ich było, zwłaszcza, gdy wprowadzili limit) i wszystkim którzy w jakikolwiek sposób bardziej angażowali się w funkcjonowanie plemienia jak np. skalads92 za statystyki.

• Świetnym frontowcom, którzy robili różnicę i dzieki nim wszystkie wojny zostały przez nas wygrane, m.in.: SixOneNine, Zjarany Polak, arek620011, dziara198922, adeq123 - Owca T, Doktor House, szpok, Jaszann, tadziug, Supi10, rickuś, Victor Dankl, Lord Dext3r, Echestratus, Groszek.?, Pawelllp, Bednarr, Kopernik Astronauta, eziomus.. i inni + Ohtar1 jako najlepsza offówka top30 :D

• Naszym sojusznikom: SPEED, -W-, End oraz ON, z którymi mieliśmy bardzo w porządku pakt o nieagresji. Świat kończymy razem ze SPEED a gracze pozostałych wymienionych plemion tutaj kończą ten świat w naszych szeregach. Dziękujemy!

• Naszym oponentom: Birlik, PN, ZONA, WATAHA, STAR, Elite, Stefan, =DUE=, WPADKA i BN (GOŁĄB). Zwłaszcza dziękujemy =DUE= i WPADKA za dobrą walkę!

Dzięki Wam wszystkim!
AVE Sabat!

***

Ave Sabat
Ave SPEED[/spoiler]
 
Wynik reakcji
1.151
5.
Dawno i mnie tu nie było :D
Siema ekipa.

Wojpil mordo Ciebie to bym się w życiu nie spodziewał :)

Sunia weź lepiej trzymaj ten jęzor za zębami a ja sie z Tobą małolacie nie będę patyczkował mimo to że jesteś modkiem grubo mi to powiewa.

Teraz czas na gruby odpoczynek od gry ;D
Aduś zapomniałeś o mnie ?

Toczka co tam u Cb ?
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
0. Ech pamiętam te czasy gdy WD coś znaczyło,ale po tej zdradzie na N stracili cały szacunek ludzi
 
Do góry