Dyskusja

Czy chciałbyś wziąć udział w turnieju sp??


  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .
Wynik reakcji
2.950
easy zjechany xDDDD

Prawdziwego mężczyznę rozpoznaje się nie po tym jak zaczyna, ale po tym jak kończy.

W ogóle jesteście bardzo nerwowi i agresywni. Radzę udać się na jakąś terapię przeciw agresji czy coś w tym stylu. Wbiłem na kanał, życzyłem powodzenia na końcu a Wy atakujecie. Eh.. Nie ładnie.
No cóż, obraza administratora = ban, radzę zapamiętać wbijając na ten serwer TeamSpeak
 

DeletedUser199849

Guest
Czy będzie możliwe podbijanie wiosek barbarzyńskich podczas walk w grupach ?
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
272
Fajnie żeby drugi etap był Sobota/Niedziela bo w piątek do 22 pracuje tak ze uprzedzam kogo trafię w piątek że będę chciał termin zmienić :/
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
W ogóle jest ktoś komu piątek pasuje?? Nie ukrywam, że pasowałoby ustawić 2 mecze. Ale jak wszystkim nie pasuje to nic na siłę nie będę ustawiała. Proszę o zgłoszenie się jak, której drużynie pasuje piątek.
 

DeletedUser199633

Guest
Mi pasuje ale tak żeby się skończył przed 18, od 18.20 nie ma mnie ;)

Gwiazdeczko, czy gdyby dwóm drużynom z grupy pasował termin przed weekendem, to czy jest możliwość ustawienia takiej rundy w dzień powszedni?
 

DeletedUser199633

Guest
W takim razie ja wyrażam chęć zagrania w dzień powszedni. Jeśli jesteście z mojej grupy i wam też bardziej pasowałoby wtedy zagrać, to napiszcie do mnie żeby dogadać termin ;)
 
Do góry