rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524

DeletedUser198393

Guest
barca jak chcesz to mogę Ci pokazac moje umiejętności :) nie ma problemu

a jeśli chodzi o turniej to jeszcze nie wiem czy wbije narazie czas mi na to nie pozwala
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199262

Guest
  • Zamilcz! ! ! Jeśli wypowiadasz ten nick, to wiedz ze ziomków jest sporo :)
pzdr szumix pozdri erwin
Ale jak to kolegów jest dużo? Na rundach ciągle słychać płacz jak dziś, że chcecie tylko 1vs1. Się zastanówcie, albo straszycie kolegami, albo wyzywacie 1vs1, trochę konsekwencji...

I tak jak mówiłem, będzie bolało erwin:
jsakjdadsakdsalkdaskldksajldkj.PNG
Pozdrawiam, chcecie toksycznej atmosfery na szybkich, będzie toksyczna atmosfera.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.752
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199262

Guest
Boli serduszko co? No bo nie było tak, że ja też mogłem grać offem?
Nie medal, po prostu lubię rozliczać krzykaczy forumowych i ludzi którzy stosują nieczyste zagrywki jak fake sojusze. Ma boleć.
Śmieszne jest to, że najpierw straszycie kolegami, a później jak wy zobaczycie krzyżyk od więcej niż jednego gracza, to już płaczecie żeby grać 1vs1. Ludzie szanujmy się, ja wiem że jesteście bezczelni, ale są pewne granice bezczelności których się nie przekracza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199633

Guest
Szumix, pchełka ja jestem gotowy zagrać przeciw wam, bo nie mogę was spotkać na rundzie. W sobotę lub niedzielę wieczorna pasuje wam? Oczywiście nie sam;)

Wracam w sobotę wieczorem więc mogę nie zdążyć, ale jak jesteście chętni to mogę dać znać wcześniej na FO.
 

erwin3532

Miecznik
Wynik reakcji
38
Niemedal... Szkoda, że się z basherami lalem, jesteście najlepsi ;D zacząłem od nowa i ramajad przejął wieś na 2 razy ;d
Ps. Czemu nie dałeś innych rapków ;D
 
Wynik reakcji
6.752
Boli serduszko co? No bo nie było tak, że ja też mogłem grać offem?
Niemedal, po prostu lubię rozliczać krzykaczy forumowych. Ma boleć.
Mnie boli? Po prostu twierdze,ze to zaden wyczyn wyslac na offiarza katy xD Chyba,ze dla Ciebie to fajna super pro taktyka,jezeli tak to przepraszam bardzo.W sumie z Twoim doswiadczeniem... to mozesz tak sadzic wiec przepraszam.
 

DeletedUser199633

Guest
Pasuje wam ustawienie rundy takie jak sugeruje Ceiter? Ja jestem elastyczny, byle tylko nie rycerz z nowymi przedmiotami.
 

DeletedUser199262

Guest
Możemy zagrać 2 vs 3 jak chcą żeby szansę były jakieś :D
Ty nadal nie rozumiesz, że nie chodzi o to kto jest lepszy, tylko o to kto używa nieczystych zagrywek w trakcie rund. Fake sojusz z Szumixem na piątkowej wieczornej rundzie niewątpliwie był nieczystym zagraniem. Tak jak mówiłem, nie toleruję takich zagrań i zawsze wymierzam karę ludziom którzy kombinują i za grosz honoru nie posiadają, stąd też pomogłem ci dziś iść spać szybciej. Starczyła dokładnie jedna runda żeby wyjaśnić ci, że nieczyste zagrania wśród normalnych graczy nie są tolerowane. Mam nadzieję, że czegoś cię to nauczyło :) Mimo wszystko, mam też nadzieję że się dogadacie z Szumixie, starczy "przepraszam za fake sojusz, więcej nie zachowam się niehonorowo".
Pchełka skończ kiedyś runde chociaż w top3, albo wbij na rundę bez Ramajda póki co też nie powinieneś pisać tu bez pozwolenia
Proszę, szybka odpowiedź, pierwsza runda jaką grałem odkąd poprosiłeś (nie, nie twierdzę że jestem super graczem na szybkich, tylko potwierdzam to że to co piszesz, lub to co próbujesz zarzucać jako swoje "argumenty" to zwykłe farmazony) Wbiłem 20 minut po rozpoczęciu rundy, i nie byłem ani z Szumixem ani z Ramajadem w plemieniu, wziąłem jakiegoś randoma: https://www.plemiona.pl/page/speed/round/14171/ranking/player
Mnie boli? Po prostu twierdze,ze to zaden wyczyn wyslac na offiarza katy xD Chyba,ze dla Ciebie to fajna super pro taktyka,jezeli tak to przepraszam bardzo.W sumie z Twoim doswiadczeniem... to mozesz tak sadzic wiec przepraszam.
No i drugi raz ci napiszę, skąd wiesz że też nie grałem samym offem i offiarz nie zaatakował offiarza?
No taktyka jak taktyka, możesz się śmiać że taka słaba och ach, tuptaj dalej nóżkami, ale jakoś starczyło żeby pomóc koledze iść dziś spać wcześniej po piątkowym występku wobec Szumixa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Widzę że komuś e-tuba urosła, też chętnie w sobotę na wieczór wejdę ale jako bierny obserwator chociaż nie umiem spokojnie grać jak jest ramajad i pchelka na rundzie aż łapki swierzbią żeby ich poprowokowac atakami
 
Wynik reakcji
6.752
Zaatakowałeś sama lekka to chyba logiczne,ze deff+lk xD

A jeżeli Erwin złamał soja to racja,jakaś tam lekcja mu się należy :d Ale żeby od razu wbijac w 3 na 1 gracza? W dodatku chwalić się na FO,że posłałes na niego katy... :D

Ja mam nadzieje,ze pokażecie się na turnieju i chociaż jakiś opór postawicie... Bo tak jak pisałem wcześniej, na poprzednim nie pokazaliście nic ale troszkę czasu minęło kto wie może i przegram z Wami :)
Tak jak pisałem wiele razy, prosem żadnym nie jestem i nie byłem, ale znam co niektórych umiejętności i jak widzę jakieś durne teksty to mnie krew zalewa:d

Prawda jest taka jak grałem regularnie to taki szumix czy ramajad byli zwykłymi pionkami nawet na tsie... (nie ma na celu to Was obrazić) zreszta przyznacie chyba sami,ze tak właśnie było... :)

Na tym poście kończę ta cała śmieszna spine na FO bo jak na razie dużo piszemy a na sp nawet się nie spotykamy xD
 

erwin3532

Miecznik
Wynik reakcji
38
Fake sojusz xDDD

Szumix może się wypowiesz na ten temat ?
"sojusz na zjechanie bash?" tak napisał.
Wypowiedz się szumix :>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry