rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
6.752
Nom, wygrałem tylko 3 światy, + zdobyłem top1 na jednym z nich, ale nic nie osiągnąłem. Ty za to dużo osiągnąłeś, tak dużo, że wbiłem na jedną runde szybkich na której byłeś, JEDNĄ RUNDĘ podkreślam, i cię wielka legendo poskładałem bez większego wysiłku, na tyle cię to zabolało że mnie w grze zwyzywałeś i na forum wrzuciłeś uciętą rozmowę ;) Zabolało co?
Hahhahahahah Ty mnie pojechales czlowieku :D Jestes zwyklym noobem,wysylam karete nie trace offa i wioseczka wpada :)

Btw rozmawiamy tutaj o szybkich nie o wolnych ;)
 

DeletedUser199633

Guest
Wrzucanie na Ceitera lub kogokolwiek na to że przegrał rundę z niemcami/czechami grającymi na tsie i wrzucającymi kontry w 30ms jest nieadekwatne i śmieszne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199633

Guest
Nie wyszłoby XD naprawdę chyba powinniście się skupić na graniu przeciw zagranicznym skrypciarzom zamiast walce przeciw sobie
 

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
Czytam te wypociny I widze pchelka znowu w szczytowej formie na FO. Wbije raz na jakis czas poddefuje ramajada, a szczeka do kogo sie da jakby cos osiagnal na tych spXD
Ps. Pchelka nie wyzywaj mnie prosze :(((
 
Wynik reakcji
6.752
Ja nie osiągnąłem nic xDDDD? Chłopczyku, mógłbyś mi buty czyścić najwyżej. Powiedz co ty osiągnąłeś? Ja wygrałem 3 światy, byłem na jednym znich top1 i top1 wspierającego, top2 RA. Gdzie nie gram, tam moje plemię wygrywa. Czym ty się dziewczyno możesz pochwalić? No napisz, czym ty się w tej grze możesz pochwalić oprócz bycia największym mitomanem (zaraz po Molterku) na forum ogólnym?
Czytac nie potrafisz? Piszemy tutaj o szybkich nie o wolnych xD To,ze jestes nierobem i siedzisz non stop pilnujac wolnych swiatow to jest Twoj wybor,co ja osiagnalem? Wygralem 1 runde na szybkich to i tak juz wiecej niz Ty xD
 

DeletedUser199262

Guest
Czytam te wypociny I widze pchelka znowu w szczytowej formie na FO. Wbije raz na jakis czas poddefuje ramajada, a szczeka do kogo sie da jakby cos osiagnal na tych spXD
Ps. Pchelka nie wyzywaj mnie prosze :(((
A co ty osiągnąłes na SP albo na wolnych? Jesteś no namem. Nik cię nie zna. Na prawdę tak cię boli, że ja i Ramajad potrafimy ze sobą współpracować i wysyłac sobie deffa xDDD? Boli serduszko, że z tobą nikt nie chce grać, czy jak?
 

DeletedUser199262

Guest
Czytac nie potrafisz? Piszemy tutaj o szybkich nie o wolnych xD To,ze jestes nierobem i siedzisz non stop pilnujac wolnych swiatow to jest Twoj wybor,co ja osiagnalem? Wygralem 1 runde na szybkich to i tak juz wiecej niz Ty xD
Jak na razie spotkaliśy się na jednej rundzie, i na tej jednej rundzie to ja byłem górą chłopczyku, na tyle cię to zabolało że przyleciałeś z płaczem na FO.
 

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
A co ty osiągnąłes na SP albo na wolnych? Jesteś no namem. Nik cię nie zna. Na prawdę tak cię boli, że ja i Ramajad potrafimy ze sobą współpracować i wysyłac sobie deffa xDDD? Boli serduszko, że z tobą nikt nie chce grać, czy jak?
Nie wiesz kim jestem, wiec nie osadzaj :)
Ale zaufaj mi ze na sp nie masz do mnie najmniejszego podjazdu :p Jestesmy na FO sp przypominam
 

DeletedUser199633

Guest
Nikt:
Dosłownie nikt:

Pchełka: Jesteś nonamem nic nie osiagnales turturtur
 
Wynik reakcji
6.752
Ceiter piszesz, że nic nie osiągnął. Pchełka Ci pisze co osiągnał w tej grze a ty najwidoczniej nie potrafiąc się z tym pogodzić zaczynasz pisać że piszemy o szybkich.
Plemiona to jedna gra, niezależnie od wolnych czy szybkich :)
A co mnie obchodza wolne jezeli piszemy o szybkich?;d Ja twierdze,ze na sp nie potrafi grac i tyle a duzo szczeka ;] Wolne to wolne szybkie to szybkie jak tego nie rozumiesz to nie moja wina ;d
 

DeletedUser199262

Guest
A co mnie obchodza wolne jezeli piszemy o szybkich?;d Ja twierdze,ze na sp nie potrafi grac i tyle a duzo szczeka ;] Wolne to wolne szybkie to szybkie jak tego nie rozumiesz to nie moja wina ;d
Ja np. twierdzę, że ty nie potrafisz grać i co? Graliśmy jedną rundę razem, jest 1-0 dla mnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry