Punkty Premium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser199671
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tym żeby obniżyć cenę Punktów Premium


  • W sumie głosujących
    25
  • Głosowanie zakończone .

Gawryluk

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.236
W praktyce wiele to nie zmieni. Zmniejszenie kosztów punktów premium nie wpłynie na większe szanse wygrania, bo obniżka by dotyczyła każdego a nie jednej osoby więc każdy miałby wciąż te same szanse. Wpłynęłoby to może na szybsze rozgrywanie światów.

Jedynie wyszłoby na to, że KP, MK i AF byłyby tańsze.
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Nikt nie mówi o większych szansach. Po prostu nasze biedne portfele mniej schudną:)
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.279
W zasadzie jestem za, wiem że Support liczy tylko na kase, ale chociaż trochę to obniżyć.
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Lol serio kogoś nie stać by kupić sobie 430 pp na kp ,menadzera i af?? Chyba tylko jakieś dzieciaki co nie zarabiają a jak ktoś nie chcę kupować to spokojnie sobie można zarobić pp sprzedając surke za pp
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.279
Lol serio kogoś nie stać by kupić sobie 430 pp na kp ,menadzera i af?? Chyba tylko jakieś dzieciaki co nie zarabiają a jak ktoś nie chcę kupować to spokojnie sobie można zarobić pp sprzedając surke za pp


Tu nie chodzi o KP i mk dziewczynko, tylko o granie na światach z pp. Gdzie trzeba dużo więcej pp mieć na start...

Przykro mi że nie stać mnie by ładować kilkaset złotych na dobry start na takich światach.. Ja zarabiam na innych oczywiście, ale nie każdy tak sobie dorabiz
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
Tu nie chodzi o KP i mk dziewczynko, tylko o granie na światach z pp. Gdzie trzeba dużo więcej pp mieć na start...

Przykro mi że nie stać mnie by ładować kilkaset złotych na dobry start na takich światach.. Ja zarabiam na innych oczywiście, ale nie każdy tak sobie dorabiz


Takie swiaty sa dla leszczy. ; *
 

DeletedUser196760

Guest
Uważam, że obniżenie cen premium, spowoduje większą ilość osób które będą korzystały z owej usługi.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Wtedy i tylko wtedy, gdybyśmy odwrócili jakimś cudem inflację, byłoby to możliwe. Na tę chwilę wartość pieniądza jest jaka jest, płace są jakie są, zatem ceny też muszą być adekwatne do całej tej układanki :)
 
Do góry