Światy 143 i 144 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Drodzy Gracze!

Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 143 i 144 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Chciałbym ogłosić,że po długiej przerwie od gry wystartuje na 143 świecie :) ,więc bójcie się,jedyne co mi się nie podoba to nie ograniczone farmienie,a liczyłem na jakiś z limitem. No i te morale dla noobków. Zawiodłem się na Pani Kmic
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.454
1 z najgorszych ustawień od wielu światów.
handel bez ograniczeń, wsparcie wojskowe bez ograniczeń, ataki na własne plemię odbywają się normalnie.
faworyzowanie graczy grających na darmach i masówkach.
 

DeletedUser183051

Guest
Świat 143 jeden z najlepszych ostatnimi czasy. Jedyne co mi się nie podoba to te pkt plemienia i te poziomy. A tak to fajnie.
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.185
Chciałbym ogłosić,że po długiej przerwie od gry wystartuje na 143 świecie :) ,więc bójcie się,jedyne co mi się nie podoba to nie ograniczone farmienie,a liczyłem na jakiś z limitem. No i te morale dla noobków. Zawiodłem się na Pani Kmic

Kolejna rozbiorka silowa na horyzoncie.
 
Wynik reakcji
40
143 chyba najgorsze ustawienie jakie mogą być. Nieograczniczone farmienie, czyli albo gracz na bocie, albo tracisz godziny, wsparcie nieograniczone, czyli dodatkowo oprócz standardowych darm niektórzy będą robic deffówki. Milisekundy niskie więc gracze na pewno będą się wspomagać. Piękny świat, nic tylko bota szykować
 

DeletedUser189232

Guest
Mam nadzieję, że uda mi się grubo wystartować po 2 letniej przerwie i lekkim obadaniu sytuacji na 142. Świat naprawdę ma spoko ustawienia, nie wiem o co ten cały płacz. Nieograniczone farmienie bez funkcji premium na świecie = love <3. Jakiś dobry stary Wariat się znajdzie, żeby razem pograć ;)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
Ale piękne ustawienia :( szkoda że nie mogę ze speed ruszyć bo ustawienia pod nas :) świat z farma i idealny dla bociarzy pierwsze kilkadziesiąt światów tylko takie były i jakoś ludzie grali. Spokojnie ten co sobie zrobi darmy czy prześlę surke to tylko na początkowym etapie. Świat wygrywają ci najlepsi pod względem umiejętności no chyba że ktoś ma farta w dyplomacji :)
 

Deleted User - 1121182

Guest
Ustawienia 143 bardzo dobre jak na świat z farmą. Będzie można zaszaleć z farmą jak za starych dobrych czasów, a do tego try hardować manewry. Poziomy technologii jak zwykle pozwolą szybko wyjaśnić noobków.
Ogółem dinozaury powinny być zadowolone. :)
 

Legross

Miecznik
Wynik reakcji
76
Wraca Ekipa ZHK ogarniętych graczy z doświadczeniem zapraszam, ogarniemy ten świat razem :) ! 144
 

DeletedUser188502

Guest
@nulia tyle że Kmic ani mainsin ani Jarq tych światów nie ustalają tylko niemcy.
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.654
Chciałbym ogłosić,że po długiej przerwie od gry wystartuje na 143 świecie :) ,więc bójcie się,jedyne co mi się nie podoba to nie ograniczone farmienie,a liczyłem na jakiś z limitem. No i te morale dla noobków. Zawiodłem się na Pani Kmic
 

DeletedUser199604

Guest
Ale piękne ustawienia :( szkoda że nie mogę ze speed ruszyć bo ustawienia pod nas :) świat z farma i idealny dla bociarzy pierwsze kilkadziesiąt światów tylko takie były i jakoś ludzie grali. Spokojnie ten co sobie zrobi darmy czy prześlę surke to tylko na początkowym etapie. Świat wygrywają ci najlepsi pod względem umiejętności no chyba że ktoś ma farta w dyplomacji :)

A startujesz na 143 ?
 

Oski

Człowiek demolka
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
137
Zapraszam chętnych. ;)
Świat 143.
Nick: Oski 1234
plemię: Nazwa potem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry