ZROZNICOWANIE RUND

DeletedUser172015

Guest
zgadzam sie rudny jak rundy ale czas w kolko ten sam... moze troszke jakiejs fantazji np rundki 2 godzinne ciesyzly by sie popularnoscia :) a nie najlepiej wstawic klasik one day i meic z bani... nie dobrze powinny byc np od 18 do 20 czasami i wioska 8-10 k , wiecej rudnek 2 tys one tez zawsze ciesza sie popoularnoscia kiedys dawne 2138. ewentualnie 4k. rundy po 1,5-3 h moim zdaniem byly by ok. przyklad poranne np 8-11 , 11:30 - 13:30 , 14-16 , 16:30 - 19:30 , 20-22 , no i np 22:30 - 1:00
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Niedługo wracam do gry na Szybkich z nowym internetem także do zobaczenia :D
Loser szykuj się :p
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
zgadzam sie rudny jak rundy ale czas w kolko ten sam... moze troszke jakiejs fantazji np rundki 2 godzinne ciesyzly by sie popularnoscia :) a nie najlepiej wstawic klasik one day i meic z bani... nie dobrze powinny byc np od 18 do 20 czasami i wioska 8-10 k , wiecej rudnek 2 tys one tez zawsze ciesza sie popoularnoscia kiedys dawne 2138. ewentualnie 4k. rundy po 1,5-3 h moim zdaniem byly by ok. przyklad poranne np 8-11 , 11:30 - 13:30 , 14-16 , 16:30 - 19:30 , 20-22 , no i np 22:30 - 1:00

Rundki były inne i gracze byli inni. Nie ma rundy aby ktoś nie grał na botach. Jak można cieszyć się ze zwycięstwa ,które się zdobyło oszukując. Czasami to mi się odechciewa jak patrze na taką rundę, szczególne te poranne.
 

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
20
jest jakas mozliwosc urozmaicenia rund? troche starego stylu od czasu do czasu nikomu nie zaszkodziło.
kiedys byl temat z propozycjami rund, wiec moze warto do tego wrocic?
 

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
jest jakas mozliwosc urozmaicenia rund? troche starego stylu od czasu do czasu nikomu nie zaszkodziło.
kiedys byl temat z propozycjami rund, wiec moze warto do tego wrocic?
+ , dodajcie rundki jak kiedys bo juz sie grac nie chce jak caly czas sa te same rundy :/
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Masz tematy na sp nawet w tym dziale np grafik rund. O ile wypiszesz w tym poniższym schemacie to raczej nie widzę problemu z ustawieniem rundy. Bo oczywiście jak ktoś mi napisze np ustaw eko na 3, 4 w plemieniu i poziom wioski 4 to na pewno nie ustawie ale jak są wypełnione według tego poniżej i tylko kopiuje i wklejam ustawienia, to no problem.

<li>Ochrona trwa: 20 minut
<li> Wioska startowa: <a href="https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/rundy-sp-poziomy-wiosek-startowych.124110/">Poziom 7 </a>
<li>Produkcja surowców: x3
<li>Wioski barbarzyńskie na gracza: 2
<li>Chłopi: Nie
<li>Łucznicy: Tak
<li>Rycerz: Tak, stare przedmioty
<li>Kościół: Nie
<li>Ilość Graczy w plemieniu: 2
<li>Możliwość opuszczenia plemienia: Nie.
<li>Ataki na sojusznika traktowane jako odwiedziny: Tak
<li>Technologia: proste
<li>Zwiadowcy: Widzą wszystko.
<li>Fake limit: 1%
<li>Maksymalny zasięg szlachcica: 1000.
<li>Szlachcic zbija poparcie :20-25
<li>Reguła zagrody: brak
<li>Podbijanie wiosek barbarzyńskich : Tak
<li>Przesyłanie wsparcia tylko w ramach plemienia: Tak.
<li>Szlachta: Monety
 

DeletedUser172015

Guest
mam prosbe do adminow wezcie wy badzcie bardziej kreatywni i wymyslajcie jakies rundki po 2 h czy tam po 1 h itp itd a nei dzoeinnie te same godziny te same ustawienia. powinno byc zroznicowanie nie kazdemu sie cche siedziec 3 h i nei kazdy ma czas o tych waszych stalych porach.. to smieszne jest schemat 8-11 , 12-15,16-19,i 20-23 i koniec... codziennie to samo. kiedys jak bylem w temacie to pisalem do adm jakike rundy co i jak albo byl tak zwany grafik i wiadomo bylo przychodizl czwartek jest runda 7:30 do 8:30 i wtedy byla jaks 2138 lub 10 k i czesc :) a teraz? codziennie to samo monotonia jakas skonczcice z tym bo to nei zacheca kiedys po kilku minutach bedac bez premki tzreba bylo kupic sobei bo sie nie wbilo bo bylo 100 osob teraz jak wchdoze na runde 50 to jest maks bo niekt nie chce wbijac na rundy co codziennie sa takie same. no czesc
 

DeletedUser172015

Guest
idziecie na latwizne i to ostro tyle w temacie a moglo by byc np zalozmy przychodzi jakis dzien od 6 do 8 pozniej 9-12 nastepnie 12-16 16-19 pozniej 20-22 no i jakas tam nocka 23-2 w nocy i juz mopzna z tym kombiniowac to sa szybkie
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Jest też inna opcja :D Zawsze zamiast według schematu (by było cokolwiek) to po prostu mogę nie ustawić, żadnej rundy. Wtedy to przynajmniej czasowo zaoszczędzę :D Ta opcja bardziej mi się podoba.
 

DeletedUser172015

Guest
ale cos sie zadzialo w tym temacie bo widze zroznicowane czasy i rozne rundki np dzis :) swietna sprawa

ps i jutro tez widze cos ciekawego sie pojawilo wygalda to naprawde ciekawie i zachecajaco
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Nic się nie zmieniło. Rundy ustawiam według tego ile mam czasu. Jak go mam, to mogę pobawić się ustawieniami, a jak nie mam, to ustawiam tak jak mi łatwiej.
Może i dla Ciebie nie ma znaczenia czy są rundy, czy ich nie ma. Ale są ludzie, którzy chcą by były i od razu piszą jak ich nie ma, więc jak będę musiała ustawić coś na szybko, to na pewno będę to robiła.
 

DeletedUser172015

Guest
nei chdozi mi absoltunie o czas ustawiania i czy ustawiasz do prozdu czy raz na 1 dzien... poprostu chcialem zroznicowanych rundek a nie wedlug scheamtu dzien w dzien. i sie doczekalem :) bo widze sa rundy extreme np i 3 godiznne rundki o ROZNYCH porach. jeszcze tylko rundki 2138 p i gicio bo one ciesyzly sie zawsze najwiekszym wziecem wg mnie. ale teraz co widze to mi sie podoba dajesz rade gwiazda
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
A mi chodzi o czas ustawiania.

Jeśli chcesz jeszcze popisać to zapraszam na pw - tam możemy sobie pogadać.
 

DeletedUser199633

Guest
jak wchdoze na runde 50 to jest maks bo niekt nie chce wbijac na rundy

detox co ty bredzisz, plemiona nie są popularne tak jak kiedyś, nie jest to w żaden sposób wina ustawiającego rundy. Można jakoś zachęcać ludzi do grania w szybkich i dlatego gwiazdeczka zorganizowała super turniej dzięki czemu można było pograć na poziomie.

Co do ustawiania rund, to ustawianie rzadsze z dłuższym wyprzedzeniem zgromadziłoby znacznie więcej ludzi. Sądzę że problem co jest lepsze byłby rozwiązany, gdyby gracze sp zagłosowali czy wolą rzadkie rundy gdzie się zbiera więcej ludzi lub częste gdzie jest mniej osób. Jeśli rzadsze, to dla Gwiazdeczki byłoby mniej roboty i frustracji, a jeśli częstsze to już takie są.

Jeśli chodzi o zmiany w ustawieniach rund, godzin, grafików, to żeby postulować takie rzeczy to wypadałoby napisać konkretne propozycje lub zachęcić do dyskusji, a nie narzekać że nie jest tak jak ty chcesz.
 
Do góry