rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Ma ktoś może screen raportu z wczorajszej rundy bash z ataku Frostbeule szlachtą?
 

DeletedUser180001

Guest
Hm to już chyba nie można wbić sobie pograć rundek by go potem nie obsmarowali na forum ?
Zapomniałem, że każdy wie najlepiej kto atakował nawet jak nie grał danej rundy.
 
Wynik reakcji
6.791
To prawda, a skad wiesz jakie mam stanowisko?
Jesli nie masz do powiedzenia nic konkretnego to zamilcz bo wlasnie pokazales ostatnio swoj poziom 2vs1 i zadowolony buhaha
Wyczyscilem Cie sama lekka i zostala ponad połowa wiec nie wiem czym się chwalisz XD A no tak ludzie,którzy wbijali na mnie bez skanu sama lekka to tez nie od Ciebie xD Jaki Ty jesteś przykry to szkoda gadac, zryty leb przez plemsy ;) Do zobaczenia na rundach jak bede mial czas bedzie taki sam placz jak teraz bo przeciez nikt Cie nie jedzie 1v1 zawsze w kilku :)
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Wyczyscilem Cie sama lekka i zostala ponad połowa wiec nie wiem czym się chwalisz XD A no tak ludzie,którzy wbijali na mnie bez skanu sama lekka to tez nie od Ciebie xD Jaki Ty jesteś przykry to szkoda gadac, zryty leb przez plemsy ;) Do zobaczenia na rundach jak bede mial czas bedzie taki sam placz jak teraz bo przeciez nikt Cie nie jedzie 1v1 zawsze w kilku :)
No, bo tak jest co man nagrywac teraz?
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
244
Chyba nie ma za dużo graczy z topki w wieku szkolnym, w upał po pracy myśli się tylko o łóżku zimnym napoju i wiatraku
 
Wynik reakcji
703
Mnie denerwuje, że wchodzą sobie jakieś kasztany z niemiec i anglii i jadą na skryptach i wysyłają po 200 ataków w sekundę. Nic im to nie daje, ale tak czy inaczej wkurza mnie to
 

DeletedUser180001

Guest
Spytaj losera on ma pewnie takie same skrypty bo gra cały czas to nie możliwe by ręcznie tak wygrywał każdą rundkę :p:p
 
Do góry