Najlepszy obecny gracz sp

Kto wedlug Ciebie jest obecnie najlepszym graczem sp

  • Ksentia/ramajad

    Głosy: 5 7,4%
  • CoTyTutajRobisz?

    Głosy: 16 23,5%
  • k4mi1

    Głosy: 12 17,6%
  • Happyy dayss. ?

    Głosy: 2 2,9%
  • .TwójPechowyDzień.

    Głosy: 1 1,5%
  • wojtas1244

    Głosy: 0 0,0%
  • barca2c

    Głosy: 9 13,2%
  • GettoWorkOut

    Głosy: 1 1,5%
  • Vialle

    Głosy: 8 11,8%
  • -one loser

    Głosy: 14 20,6%

  • W sumie głosujących
    68

DeletedUser178225

Guest
Prawda jest taka ze coty ma 80%serwera ktory pod niego gra smutne to jest. Natomiast ja mam wieceej wrogowvnq serwie niz on pozdro 601
Ech, loser nic tylko płaczesz. Może i mam kilka sojków ale tylko ze znajomymi... A Ty za to sprzedajesz każdemu skrypty za hajs, masz boty na farme itp XD Więc płacz dalej, jednak to nie ja atakuje na longach tak jak Ty z kumplami na jednego jak na ostatnim... We 3 czy 4 biliście. Gdzieś mam na to co mówisz, ale zanim zaczniesz coś mówić popatrz co robisz sam. SS-y mamy porobione jak za 100zł chcesz sprzedać nam bota angielskiego XD
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Ech, loser nic tylko płaczesz. Może i mam kilka sojków ale tylko ze znajomymi... A Ty za to sprzedajesz każdemu skrypty za hajs, masz boty na farme itp XD Więc płacz dalej, jednak to nie ja atakuje na longach tak jak Ty z kumplami na jednego jak na ostatnim... We 3 czy 4 biliście. Gdzieś mam na to co mówisz, ale zanim zaczniesz coś mówić popatrz co robisz sam. SS-y mamy porobione jak za 100zł chcesz sprzedać nam bota angielskiego XD
Ciekawe, bo zadnego angiwlskiego bita nie mam kazdy potrafi przerobic ssa wiec jedynie co mozesz to powiesic sobie na scianie i powzdychac. Ja mam ssy jak mowisz ze z bota atakujesz na longu za to dostales bana na longu chyba cie wyjasnilem?
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Co tu robi Barca I pechowy? Ja obstawiam między Kamil a CoTy, głos na Kamila. Powinien być jeszcze Total score I the szumix dodany, bo chyba każdy z nas kojarzy ich nicki z sp i z topki.
K4mil dlatego że zszokowal mnie jak sklinowal I skontrowal kilka karet z bliskiej odległości
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser198393

Guest
Oczywiście że CoTy a ty loser jakby nie te twoje skrypty byłbyś jeszcze większym leszczem jakim jestes:) Ile razy próbowałeś mi sprzedać bota lub skrypty??? chcesz ss?


chciałeś 1vs1 to kiedy cwaniaczku?
 

DeletedUser178225

Guest
Akurat prawda, na każdym longu cała topka dostaje bana tylko Vito sobie klepie powoli wioski
 

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
Nie wiem czemu wszyscy napinacie się do losera jak 90% z was gra na tym samym co on xDD, widać było po ostatnim longu ;D
 

DeletedUser184281

Guest
Co tu robi Barca I pechowy? Ja obstawiam między Kamil a CoTy, głos na Kamila. Powinien być jeszcze Total score I the szumix dodany, bo chyba każdy z nas kojarzy ich nicki z sp i z topki.
K4mil dlatego że zszokowal mnie jak sklinowal I skontrowal kilka karet z bliskiej odległości
Dzięki dzięki :D

Ps. Loser to dzieciak jakich mało na sp.
Ostatnio chyba chcial zebym bana wylapał to wmawiał mi ,że inni mowią ,że lece na bocie i zebym mu sprzedal XD
Jak go zjade na sp to jego przydupasy typu PolenKaput wgl nie wiem kto to jest , słaby jak uj i inni walą w 3-4-5 we mnie i sie loser szczyci :D
Tak w ogóle to moim zdaniem z grających teraz to k4mi :p
 

DeletedUser178225

Guest
PodKapturem to konto loser xr
Jak dostał perma na - one loser założył PodKapturem xD
 
Do góry