Światy 139 i 140 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser197112

Guest
Eh, czyli trzeba czekać dalej :( Pewnie prędzej projekt plemsów zostanie porzucony niż doczekam sie swiata z limitem i bez morali :( O ile mnie pamiec nie myli to nigdy nie bylo takiego, może czas najwyższy...

No przynajmniej sam wiesz że się nie doczekasz ;p
musisz troszkę obniżyć swoje oczekiwania co do plemion bo zawsze będziesz rozczarowany
 

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
"Komendy: brak milisekund" Zmienić na 25ms lub 10 ms jak na starych światach czyli kareta w 75ms lub w 30ms
W światy bez ms nie poklinujesz w 1 sekunde a niskie ustawienia komend były ciekawym urozmaiceniem
 
Wynik reakcji
2.580
"Komendy: brak milisekund" Zmienić na 25ms lub 10 ms jak na starych światach czyli kareta w 75ms lub w 30ms
W światy bez ms nie poklinujesz w 1 sekunde a niskie ustawienia komend były ciekawym urozmaiceniem

Fajnie jakby 150 dali z normalnymi ms a nie te 100 ms jak teraz. Może by mnie to skusiło by zagrać jeszcze jeden świat.
 

Deleted User - 699428456

Guest
Trzeba przetestować 139 choć nie mam czasu na farmienie to chwilkę można się zabawić :)
 

Messien

Szlachcic
Wynik reakcji
3.326
Eh, czyli trzeba czekać dalej :( Pewnie prędzej projekt plemsów zostanie porzucony niż doczekam sie swiata z limitem i bez morali :( O ile mnie pamiec nie myli to nigdy nie bylo takiego, może czas najwyższy...
Ostatni świat bez morale to bodajże 83 także nie licz na zbyt wiele :D
 

DeletedUser189366

Guest
Osoby, które wystartuja na świecie 139 ze wstępnego logowania maja w inwentarzu przeniesienie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Podobno wszyscy mają mieć przeniesienie wioski obojętnie w jaki sposób się zalogujesz na świat.
 

DeletedUser198781

Guest
Wyjaśni mi ktoś jak kolejkują się ataki i wsparcie na świecie bez milisekund?
 

DeletedUser7845

Guest
Wyjaśni mi ktoś jak kolejkują się ataki i wsparcie na świecie bez milisekund?

Pierwszy dochodzi rozkaz wydany jako pierwszy, dalej kolejne, ostatni dochodzi wydany najpóźniej. Niezależnie od tego czy to atak czy wsparcie.

Świat bez ms jest ekstra, trzeba myśleć, a nie tepo wbijać kliny. Gdyby jeszcze był bez farmienia to wgle cacy :) ale podobno nie można mieć wszystkiego
 

DeletedUser198081

Guest
Jakaś ciekawa ekipa startuje na 139? Chętnie bym gdzieś się przykleił ;]
 

DeletedUser194331

Guest
Osoby, które startują ze wstępnego chyba nie mają przeniesienia:)
 

feverned

Chłop
Wynik reakcji
0
niby fajny ten 139 świat, ale jakoś brakuje mi nieograniczonego farmienia, bo ten limit strasznie niski się wydaje.
przydałyby się jeszcze wioski bonusowe i rozwój rycerza, no wtedy to świat idealny. ;D

a rycerz bez rozwoju to jak to będzie wyglądało, taki goły bez niczego? ;D nuda trochę.
 

DeletedUser164037

Guest
niby fajny ten 139 świat, ale jakoś brakuje mi nieograniczonego farmienia, bo ten limit strasznie niski się wydaje.
przydałyby się jeszcze wioski bonusowe i rozwój rycerza, no wtedy to świat idealny. ;D

a rycerz bez rozwoju to jak to będzie wyglądało, taki goły bez niczego? ;D nuda trochę.
To idz Pan na 140
 
Status
Zamknięty.
Do góry