Światy 139 i 140 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Drodzy Gracze!

Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 139 i 140 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.467
To było do przewidzenia :)
No to kolejna zbieranka asza zawita na świat xD
 

jas-fasola66

Chłop
Wynik reakcji
0
(proszę nie sugerować się godziną widniejącą po zalogowaniu się w czasie wstępnej rejestracji)
Ja rozumiem że small indie company, ale moglibyście się tym zająć w końcu :D
 

DeletedUser184783

Guest
Jak ktoś wystartuje ze wstępnego to ma przedmiot przeniesienia wioski czy tylko Ci co po wstepnym?
 

DeletedUser197112

Guest
Podobno terror i nomady(a przynajmniej marseusz ekipę zbierał) startują na 140 to wciąż aktualne czy nie za bardzo?

Ewentualnie czy jakaś ciekawa ekipa jeszcze tam ma plany startować?
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Oba światy wygladaja dużo lepiej z ustawieniami niż św 137/138. I szkoda mi trochę ze ruszylem na 138, bo po 120 czekałem na serwer z farma z przyspieszone prędkością. A 1'4 to chyba da rade offy w 8 dni odbudować, czy 7 z boostami, wiec agresorzy mają jak się wykazać.
Może się skuszę na któryś z tych swiatow, bo ograniczonej farmy tez dawno w sumie nie było, a predkość tez fajna. Najchętniej na 2 by się zagralo w sumie :))
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Podobno terror i nomady(a przynajmniej marseusz ekipę zbierał) startują na 140 to wciąż aktualne czy nie za bardzo?

Ewentualnie czy jakaś ciekawa ekipa jeszcze tam ma plany startować?

Tak, Nomadzi startują:) Co do TM(bo o tych terrorach pisałeś?) to oni na s138 grają więc nie wiem czy zawitają na s140.
 

DeletedUser197112

Guest
Tak, Nomadzi startują:) Co do TM(bo o tych terrorach pisałeś?) to oni na s138 grają więc nie wiem czy zawitają na s140.
tak,tak o nich pisałem i teraz tak patrzę i rzeczywiście tam grają
zbieram tam pp od początku świata i nawet ich nie zauważyłem xD

To na wstępnym startujecie czy jakiś czas po starcie świata będziecie wybijać?
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
kilka dni po. Ostatni świat mieliśmy w centrum więc by nie było monotonnie to teraz obrzeża:)
 

DeletedUser164037

Guest
Eh, czyli trzeba czekać dalej :( Pewnie prędzej projekt plemsów zostanie porzucony niż doczekam sie swiata z limitem i bez morali :( O ile mnie pamiec nie myli to nigdy nie bylo takiego, może czas najwyższy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry