Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

Status
Zamknięty.

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.722
Aż szkoda mi was czytać, tyle ludzi wypowiada się na temat zastów, a wy dalej swoje "Uwierzcie będzie wam lepiej".

Takie hasła kiedyś ludzie już słyszeli :)

Przepraszam czy możecie naprawić to że naciskając w symulatorze "Ta wioska" dla obrońcy to wpisuje wszystkie wojska, a nie tylko te co należą do wioski?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser198597

Guest
Czy to tylko u mnie i powinienem szukać problemu, czy to ogólnie, że oznaczenie filtru na raporty: "Twoje napady bez szkód dla Ciebie" nie działa? Pomimo zaznaczonej opcji i tak dostaję po dzisiejszej aktualizacji raporty, których wcześniej nie dostawałem.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.959
Masakra :) ciągle popełniacie jeden błąd, na siłę chcecie żeby było jak najmniej oszustów w grze, czyli pomysły bez wyboru kierunków, przenoszeniem do przyjaciela jak na 133 czy z tymi zastami, każdy ma tych pomysłów dosc, jak ktoś oszukuje niech sobie oszukuje i tak w późniejszym etapie wygrywa ten o lepszym skillu a nie ten który zrobił sobie jakieś darmy. Każde plemię z czołówki robi sobie darmy , a więc to się wyrównuje . A jak to wprowadzacie to chociaż na pierwszy miesiąc świata choć też pamiętam przy etapie jednej wioski gegol brał po 10 Zastów na noc żeby wysłać ataki na akcje.a teraz te 7 osób więcej by musiało wstać w nocy :)
 

DeletedUser40095

Guest
No i to są właśnie idealne posty uzasadniające zasadność wprowadzenia tego limitu. Dziękuję.
Podpowiem: ograniczenie będzie obowiązywało nie tylko Was, ale także Waszych wrogów. Więc jeśli obie strony "ucierpią", to w ogólnym rozrachunku bilansu sił to nie zmieni.
Durnota.
Przecież celem ograniczenia nie było balansowanie czegokolwiek. Celem niby ma być ograniczenie nadużyć. I niby nadużyciem miałby być to że jeden "cwany" obskoczy rzeszę kont a reszta mu się przygląda. Niby co tu jest nadużywane? Przecież to zgodne z regulaminem.
Za to, w ten sposób, cudownie żeście pozbyli się nowych graczy. Po co taki ma zostać na dłużej, skoro przy pierwszej akcji na niego istnieje ryzyko, że nie przetrwa. Jakie plemię będzie trzymało rozwalonego trupa? Dlaczego? Ano dlatego, że zapewne gracz który będzie siedział nockę, będzie miał u siebie te trzy konta do farmienia i nie przyjmie zastępstwa od nowego, ponieważ nie będzie miał jak.
Kmic, głupoty piszesz :p

To i tak nic nie zmieni.Niby jak to ma polepszyć gre,przecież nadużyć z zast nigdy nie było.
Nadużyć z zastępstw była cała masa. Ile razy gracz budził się z wojskiem wystrzelonym na drugi koniec mapy? Jeśli to nie jest nadużycie, to czym takie coś jest?

A co ty przyszły modek jesteś,ze z takim tekstem wylatujesz .(gimbazy)
Ja już modkiem byłem - wystarczy. Jak piszesz głupoty, to nie dziw się, że ktoś Ci je wytyka.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
I trauma po modkowaniu Ci została,nic dziwnego OldBer. (raczej nie kojarzę tego nicku by był modkiem,chyba jakiś nieznaczący i krotko to musiało trwać)Głupoty to raczej piszesz ty,za nadużycia był ban,a od niedawna można było sobie zablokować wojska.I zast daje się osobie tylko zaufanej,a nie komu popadnie.
 

DeletedUser28034

Guest
Za każdym razem jak zajmujecie się rynkiem to "ulepszacie" w złym kierunku aby utrudnić grę.
Poprzednio w opcji wezwij w rynku, można było z każdej wioski ściągać surowce oddzielnie.
Obecnie działa jedynie zaznaczanie ilości surowców w poszczególnych wioskach a ściągać trzeba za pomocą kliknięcia "masówki" w Poproś o surowce, do której odnośnik jest na samym dole listy.
Wprowadzający tę zmianę chyba nigdy nie grał na plemionach, albo posiadał co najwyżej jedną wioskę.
Strasznie to utrudni grę na kontach z większą ilością wiosek.
Gra ma być prosta w obsłudze, aby sprawiała przyjemność. Im więcej wiosek przy takim ustawieniu rynku tym ta obsługa będzie bardziej skomplikowana, będzie coraz mniej przyjemności z gry... Na starość robię się już drażliwy i jak mi coś nie daje przyjemności to to rzucam...
Zamiast ulepszać w dobrym kierunku, utrudniacie grę i zniechęcacie do niej.
Pozdrawiam
Szekler
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser197622

Guest
Dokladnie usuniecie wezwij przy kazdej wiosce to kolejny wasz bubel !!
Z zastami juz jest problem bo mialem slac z 5 kont offy na akcje a teraz nie ma jak tego puscic :/ Nie dlugo bedziecie sami w ta gre grac !!
 

DeletedUser160901

Guest
Z tym rynkiem to faktycznie słabizna ! Zaznaczam powiedzmy 6 wiosek, w każdej wpisuje ilosć, klikam Popros i... reset ! bo w jednej dałem więcej surki niż jest kupców dostępnych - i weź to od nowa to wpisuj...
a jak wybiorę jakis szablon i się okaże że w jednej wiosce nie ma tyle, to też całosć nie zadziała ? (jeszcze tego nie sprawdziłem)

Jak już tak ktos bardzo chciał te szablony, to nich sobie będą, ale obok niech będzie ikonka "Wezwij" - tylko z tej jednej wioski.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sosh-in-lit

Chłop
Wynik reakcji
7
popieram przedmówców. Doprowadźcie rynek do poprzedniego stanu (szablony mogą zostać). W tej chwili ściąganie surowców i reczne oblicznie to katorga!
 

DeletedUser28034

Guest
Dzisiaj już w ogóle nie idzie ściągać surowców.
Automatyczne uzupełnianie w wezwij działa tak, że nerwicy można się nabawić. Nie uzupełniają się surowce proporcjonalnie do ilości w danej wiosce, ale wg jakiegoś widzi misie. Gliny np mam najmniej w danej wiosce a uzupełnianie automatyczne bierze jej najwięcej.
Komu przeszkadzały poprzednie ustawienie rynku? Po co to zmienialiście i zrobiliście chaos i syf taki, że rynek zniechęca do tej gry?
Od kilku dni mieszacie i kombinujecie robiąc niepotrzebny syf i chaos, zamiast powrócić do wcześniejszych ustawień.
Nerwy mi siadają.
xg8186n72bz6

https://tinypic.pl/xg8186n72bz6
xg8186n72bz6

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser194511

Guest
W końcu masowe ustawianie flag. Brawo! Jeszce tylko poproszę możliwość zwalniania grubasów, oraz masowego ich zwalniania.
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
podpisuję się pod powyższym postem ręcmi i nogmi

tak tylko z ciekawości... Robicie aktualizacje tylko we wtorki?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser197690

Guest
A mnie się tam zasty podobajo, plemiona to ma być gra zespołowa a nie że jeden gracz weźmie se 15 kont i będzie jeszcze się chwalił tym że wróg może mu naskoczyć bo jest nolifem!

I wogole to kocham support który tak dba o to żeby w plemionach nie było nadużyć, gracze nie oszukiwali a PP wydawało się szybciej! O takie plemiona walczyłem <3
 
Wynik reakcji
2.087
A mnie się tam zasty podobajo, plemiona to ma być gra zespołowa a nie że jeden gracz weźmie se 15 kont i będzie jeszcze się chwalił tym że wróg może mu naskoczyć bo jest nolifem!

I wogole to kocham support który tak dba o to żeby w plemionach nie było nadużyć, gracze nie oszukiwali a PP wydawało się szybciej! O takie plemiona walczyłem <3

Ale bredzisz.
 
Wynik reakcji
106
Ogólnie po ostatniej aktualizacji, przynajmniej u mnie, co chwilę jest problem np. z kolejką budowy - klikam raz, dodało się, patrzę jeszcze są surki, klikam drugi i nagle okazuje się, że jednak brakuje - wcześniej u mnie tego nie było ;P To samo z rekrutacją wojsk
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
Teraz do mnie dotarło znaczenie tego paragrafu:

1.11. Zabronione jest zwracanie się do innych graczy z prośbą o wykonanie działania lub udzielenie informacji bezpośrednio lub pośrednio powiązanych z własnością konta, a także szantażowanie, oszukiwanie lub grożenie w taki sposób oraz namawianie do łamania zasad gry w jakikolwiek sposób.


Czyli nie mogę nawet zmusić graczy by brali udział w akcjach ofensywnych czy defensywnych? Zawsze było tak, że kto nie bierze udziału w akcjach ten jest rozbierany. Czyli kolejny szantaż. Tego też nam nie wolno?

Czy w ogóle za cokolwiek mogę wywalić graczy z plemienia?


A teraz najlepsze. Skoro zabroniona jest PROŚBA do graczy to jest mega niewykonalne.

-ej pomożesz mi się obronić?
-ban

-kolego wyślesz ze mną offy na kogoś?
-ban

-wziąłbyś ode mnie zasta?
-ban

Kto to pisał?


Widze ze niewygodne pytania pozostaja bez odpowiedzi. Ale w sumie lepiej tak niz łgać ze tak sie da grac w chociaz w minimalnym stopniu powaznym plemieniu
 
Status
Zamknięty.
Do góry