Ciekawy temat z francuskiego forum - świat międzynarodowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser192125
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz?

  • Jestem za.

  • Jestem przeciw.

  • Nie mam zdania.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser192125

Guest
Hejka, natrafiłem na francuskim forum na pewien ciekawy temat, z maja 2018r. - chciałbym go tu przytoczyć i prosić o wasze opinie na ten temat, może nawet polski plemiona team się wypowie w tej kwestii ;), oto temat --> https://forum.guerretribale.fr/index.php?threads/big-world-suggestion.48589/
(W języku angielskim)

W skrócie...
użytkownik zapytał - czemu by nie zrobić świata międzynarodowego?

-Podsumował, łączną pulę graczy na najnowszych światach z każdego kraju, gdzie pula graczy przekraczała 2000, i wyszło mu niecałe 120.000 (120 tysięcy)


-Użytkownik zaproponował, również by świat międzynarodowy był wyświetlany w każdej wersji językowej gry tj.
na polskiej wersji obok świat 137,świat 138, INTERNATIONAL 1
na niemieckiej wersji obok Welt 162, Welt 163, INTERNATIONAL 1
i tak dalej...

-Autor zaproponował również, aby:
a)zwiększyć mocno limity osób w plemieniu - bo ludzi na takim świecie grałoby znacznie więcej
b)Zwiększyć trochę prędkość
c)dominację ustawić na 65% i przynajmniej 300.000 posiadanych wiosek przez plemię

-Autor zaznaczył również, że byłoby to bardzo opłacalne dla twórców, gdyż rywalizacja na takim świecie zdecydowanie była by wyższa - a za tym więcej osób by tam ładowało punkty, i częściej. Dodatkowo sama liczba osób które kupuje jedynie konto premium na takim świecie byłaby ogromna.

-Ostatnią rzeczą jaką użytkownik dodał w swojej wypowiedzi była propozycja wydania ~10000 $ na reklamy u twórców internetowych, którzy mają po kilkaset tysięcy-milion subskrypcji, gdyż to koszt rzędu 1000-1500$ od twórcy. (osobiście ten ostatni podpunkt mi się nie podoba, co prawda - dla InnoGames było by to mocno opłacalne, ale wtedy tych ludzi wbiło by o wiele więcej niż te potencjalne 100 000, znacznie więcej gdyż można tylko spekulować ile osób by sobie przypomniało o "swojej grze dzieciństwa" oraz ile dzieci oglądających tych twórców by się pokusiło o "sprawdzenie giereczki" - liczby już i bez takich reklam byłyby duże na takim serwerze)
...
...
...
Możliwe, że powstały już kiedyś podobne tematy/propozycje aczkolwiek, zrobiłem krótki research i nie znalazłem nic takiego w ostatnim czasie, a zakładając nawet, jeżeli kiedyś powstawały podobne propozycje to biorąc pod uwagę, że kiedyś nawet na pojedynczym polskim świecie pojawiały się liczby graczy zbliżone do 100 000 (prawda?) to sumując razem z innymi krajami w piku popularności plemion, coś takiego raczej wykraczało poza możliwości serwerów na jakie może sobie pozwolić innogames.
(jeżeli gdzieś walnąłem głupotę, albo nie mam racji to proszę o skorygowanie)

Pozdrawiam

#EDIT 03-02-2019 ----> Dodana ankieta. Przepraszam, że nie dodałem wcześniej :(.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser184352

Guest
Jedyne co mi przychodzi do głowy na nie, to to, że inno musialoby miec dość dobrą maszyne na te 100k osob zeby to ogarnac. Tak to super, byle zeby bez farmienia <3
Cieżkoby bylo ogarnac forum, bariery językowe by byly miedzy graczami, ale to mysle ze po londonsku kazdy powinien dac rade :)
 

DeletedUser193326

Guest
Pewnie byłby z GP bo tyle kasy by na tym zarobili ;p tim plemion by nie odpuścił takiego zarobku :D
 

DeletedUser196868

Guest
Fajny pomysł . Zwłaszcza te jego dwa aspekty :
,,-Użytkownik zaproponował, również by świat międzynarodowy był wyświetlany w każdej wersji językowej gry tj.
na polskiej wersji obok świat 137,świat 138, INTERNATIONAL 1
na niemieckiej wersji obok Welt 162, Welt 163, INTERNATIONAL 1
i tak dalej...

-Autor zaproponował również, aby:
a)zwiększyć mocno limity osób w plemieniu - bo ludzi na takim świecie grałoby znacznie więcej "
 

DeletedUser192125

Guest
Lecz szefowie, również chcą zarobić ^^. To przecież można stwierdzić ponad wszelką wątpliwość, że przychody z takiego świata były by większe niż gdyby każdy kraj wystartował swoje dwa światy i by zsumowano ich przychody. I nie liczę oczywiście na to, że gdy napiszę taki post na naszym forum to wkrótce coś się stanie, ale osobiście nie wątpię w siłę efektu motyla i mam nadzieję, że ten post będzie swego rodzaju "rosnącym dominem" - które będzie powolutku przewracało coraz to większe klocki.
(Trochę przesadziłem z kwiecistością wypowiedzi, ale mniejsza :X)
 

DeletedUser190024

Guest
Xevizz, a jak to wypali to kupię Ci pączuszka
PS. Był taki pomysł w przeglądarkowej grze o wampirach i wilkołakach ]:->, i serwery zostały połączone :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry