Światy 137 i 138 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Drodzy Gracze!

Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 137 i 138 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 
Wynik reakcji
8.446
ile negatywnych komentarzy na temat paczek musi wpłynąć żebyście w końcu przestali ich używać? monety były i będą o wiele lepszym systemem :/
 

DeletedUser195566

Guest
Technologia, kościół i paczki. Najgorsze ustawienia jakie mogą być.
 

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.540
podpinam się pod kolegów wyżej
kościoły jeszcze ujdą
ale technologia i paczki to niewypał tej gry
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Technologia i paczki ... :( :(

Czyli dokładnie tak jak wyglądały pierwsze światy... Gdzieś uciekli w tym momencie wszyscy podpowiadający przy każdej okazji "dajcie stare ustawienia a zobaczycie ilu legendarnych graczy się pojawi na takim świecie"? :)
 

Deejjay Monster

Zwiadowca
Wynik reakcji
159
Powinien być, ostatnio pisali w nagłówku jak nie było.
Czyli dokładnie tak jak wyglądały pierwsze światy... Gdzieś uciekli w tym momencie wszyscy podpowiadający przy każdej okazji "dajcie stare ustawienia a zobaczycie ilu legendarnych graczy się pojawi na takim świecie"? :)

to prosze o rozreklamowaie serwera ;)
myślisz,ze" stary" gracz codzień patrzy czy rusza świat jak za ich czasów ?
Nie oszukujmy się ale bez reklam na yt ta gra nie osiągnie tego co kiedyś
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.558
Czyli dokładnie tak jak wyglądały pierwsze światy... Gdzieś uciekli w tym momencie wszyscy podpowiadający przy każdej okazji "dajcie stare ustawienia a zobaczycie ilu legendarnych graczy się pojawi na takim świecie"? :)
Ja zdecydowanie nie byłem zwolennikiem pisania o "starych ustawieniach". :p
Rozumiem, że na 137 jeżeli wystartuje się ze wstępnego to dostaniemy przedmiot do przenoszenia. Tak jak to jest w aktualnym regulaminie?
 

DeletedUser198826

Guest
Masakra. Normalnie Każecie ludzią grać na światach z premium i sypać kasą.
Czy to naprawdę tak trudne żeby zrobić świat z min. prędokościa 1, z farmą i zwykłymi złotymi monetami? Zniechęcacie ludzi do gry jakimiś głupimi paczkami,technologiami,kościołami i innymi badziewiami. Nie wiem jak inni, ale ja nie bedę wywalał kasy na grę która sprawia mi przyjemność po to by jak najszybciej się rozwinąć, a chętnie bym pograł:) ŻENADA
 
Status
Zamknięty.
Do góry