Świat bez wyboru kierunku/zapraszania przez e-mail

Świat bez możliwości wyboru kierunku/zapraszania graczy przez e-mail


  • W sumie głosujących
    108

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
lipa pomysl, dlaczego mam zaczynac gre indywidualnie i dojsc do jakiegos noob plemienia lub zaczynac gre z nieznajomymi. nie masz ekipy to placzesz i masz wała tyle.
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.550
lipa pomysl, dlaczego mam zaczynac gre indywidualnie i dojsc do jakiegos noob plemienia lub zaczynac gre z nieznajomymi. nie masz ekipy to placzesz i masz wała tyle.
Ja płaczę bo nie mam ekipy? XD najsik
Właśnie wyszły dwa światy o takich ustawieniach, więc chyba jednak komuś pomysł się spodobał ;)
 

DeletedUser180750

Guest
A co z graczami mającymi swoje ekipy, dlaczego mam nie grać z kolegami, skoro gramy razem od lat w jednym i tym samym plemieniu, chyba że przedmiot do przeniesień będzie dostępny, ale w takim razie jaki w tym sens?
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.550
A co z graczami mającymi swoje ekipy, dlaczego mam nie grać z kolegami, skoro gramy razem od lat w jednym i tym samym plemieniu, chyba że przedmiot do przeniesień będzie dostępny, ale w takim razie jaki w tym sens?
no to wtedy nie grasz na takim świecie, proste
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.550
No na farmach nigdy nie grałem, ale z reguły światy startują tak, że jeden jest z farmą, a drugi nie.
no nie do końca, bo jednak na każdy świat bez farmy przypadają trzy światy z farmą. więc omijasz sporą ilość światów ze względu na ustawienia. Więc takie również możesz omijać
 

DeletedUser180750

Guest
no nie do końca, bo jednak na każdy świat bez farmy przypadają trzy światy z farmą. więc omijasz sporą ilość światów ze względu na ustawienia. Więc takie również możesz omijać
No jeśli by takie ustawienia były jedynie na światach z farmą, to nie mam nic przeciwko
 

Bonnie i Clyde

Łucznik
Wynik reakcji
267
W sumie ja mógłbym i na światach bez farmy z takim ustawieniem pograć.
Aktualnie duża część darm jest przenoszona z obrzeży w okolice gracza, co powoduje nieuczciwą przewagę nie tylko na światach z farmą.
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.550
No jeśli by takie ustawienia były jedynie na światach z farmą, to nie mam nic przeciwko
Są też na światach bez farmy, przykład: 133
W sumie ja mógłbym i na światach bez farmy z takim ustawieniem pograć.
Aktualnie duża część darm jest przenoszona z obrzeży w okolice gracza, co powoduje nieuczciwą przewagę nie tylko na światach z farmą.
jak napisałem: świat 133, zapraszam xd
 
Do góry