Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
123
Specjalnie teraz sprawdziłem, żeby przypadkiem nie opluć niewinnego panie Hercules of Night :D

Herkulesik, mi wraz z nickiem zmienił się nick na FO, ale ja doskonale pamiętam, jak na 125 wsadziłeś kosę razem z większością koleżków z Badge, a wcześniej nie chciałeś uczestniczyć w akcjach żeby mieć pełne offy (naturalnie na FO byłeś pierwszy do wypierania się, to wcale nie było zaplanowane, ani trochę, a te offy były wszystkie pełne przypadkowo!) :D Nazwanie Cię wykonawcą najstarszego zawodu świata to dla mnie obraza dla przedstawicieli tegoż zawodu. Jesteś takim samym gatunkiem ludzi co Kartony i Morfus, wszyscy pasujecie doskonale do jednego wora, a to jak ciągle próbujesz się wybielić nazywając mnie pionkiem jest żenadą. Jesteś kłamcą i zdrajcą i Twoje miejsce jest poza tą grą, do czego mam nadzieję zdążyć się przyczynić ;) Nikt Cię w tej chwili nie będzie brał na poważnie, a sąsiadom z plemienia zalecam trzymać przy Tobie pełne offy, bo nie wiadomo kiedy i gdzie uciekniesz, jak się przy pośladkach zapali :D

Przez przypadek zmazał się mój tekst w Twoją stronę,który pisałem 20 minut. Dodały się 2 odpowiedzi z czego jedną tylko zmazałem i zniknęły dwie. Czary, co nie? Podobnie, jak Twoje zaczarowane legendy o mnie.
Powiem Ci teraz krótko i na temat. Jeżeli jesteś tym KO ze Sverów, który mi kazał czyścić inny front moimi offami to masz średni przyrost inteligencji od świata 125. a jeśli już się różni to na pewno jest to bilans ujemny. Wytłumaczyłem tam sytuację każdemu. Nawet wrogowie mnie zrozumieli, przyznali mi rację i nie chcieli dłużej tego słuchać już,a do Ciebie, jak do słupa. Powiem Ci coś jeszcze. Z ludźmi ze Sver wymieniłem się kontaktami z myślą o grze na przyszłych światach, a wiesz co mi powiedzieli na koniec oddania moich wsi? Że mnie rozumieją doskonale dlaczego od Was odszedłem na ostatni tydzień wiedząc i mając dowody na kosę od tamtych w moją stronę. Pluj sobie jadem, ale skończ ten temat i wymyśl coś nowego, bo z chęcią bym podyskutował, ale na poziomie o czymś sensownym. ;) Na każdym świecie robię sobie wrogów, ale nie niehonorowymi działaniami, ale dyskusją, bo się ślicznie denerwujecie, jak jem Was na argumenty i potem ganiacie za mną w te i we wte głosząc, co to nie ja :D
Podrzuć jeszcze na koniec swój nick i wszyscy będziemy zadowoleni Świetlisty Władco xd Może spędzisz trochę czasu na froncie i jakaś tam lampka w głowie Ci się zapali by ten nick pasował. :)
 

DeletedUser197509

Guest
Dobra to ja jestem już u siebie xD No to siemanko nikt nie wiem kim jestem to może i nawet lepiej hehehehhee xD
 
Wynik reakcji
2.392
Przez przypadek zmazał się mój tekst w Twoją stronę,który pisałem 20 minut. Dodały się 2 odpowiedzi z czego jedną tylko zmazałem i zniknęły dwie. Czary, co nie? Podobnie, jak Twoje zaczarowane legendy o mnie.
Powiem Ci teraz krótko i na temat. Jeżeli jesteś tym KO ze Sverów, który mi kazał czyścić inny front moimi offami to masz średni przyrost inteligencji od świata 125. a jeśli już się różni to na pewno jest to bilans ujemny. Wytłumaczyłem tam sytuację każdemu. Nawet wrogowie mnie zrozumieli, przyznali mi rację i nie chcieli dłużej tego słuchać już,a do Ciebie, jak do słupa. Powiem Ci coś jeszcze. Z ludźmi ze Sver wymieniłem się kontaktami z myślą o grze na przyszłych światach, a wiesz co mi powiedzieli na koniec oddania moich wsi? Że mnie rozumieją doskonale dlaczego od Was odszedłem na ostatni tydzień wiedząc i mając dowody na kosę od tamtych w moją stronę. Pluj sobie jadem, ale skończ ten temat i wymyśl coś nowego, bo z chęcią bym podyskutował, ale na poziomie o czymś sensownym. ;) Na każdym świecie robię sobie wrogów, ale nie niehonorowymi działaniami, ale dyskusją, bo się ślicznie denerwujecie, jak jem Was na argumenty i potem ganiacie za mną w te i we wte głosząc, co to nie ja :D
Podrzuć jeszcze na koniec swój nick i wszyscy będziemy zadowoleni Świetlisty Władco xd Może spędzisz trochę czasu na froncie i jakaś tam lampka w głowie Ci się zapali by ten nick pasował. :)

Ta, jeszcze mnie oskarż, że Ci te dwa teksty usunąłem XDDD

Typie, doskonale wiedziałeś kiedy uciekniesz, dlatego nie chciałeś wysyłać offów i nie pleć mi bzdur, bo uciekłeś dokładnie w tej samej chwili, w której uciekli Twoi koledzy, bo zaczęliście się bać o poślady :)) wymówka nie ma w tej sprawie absolutnie znaczenia, przyjmując ofertę przejścia zgodziłeś się świadomie na nasze zasady. To bardzo dobrze że oddałeś swoje wsie, szkoda, że powjeżdżałeś w nas niedługo po tym, jak w obronie Twojej i Twoich koleżków (przede wszystkim Twojej, bo Stefany najbardziej były cięte na Ciebie) dorobiliśmy się dodatkowych wojen, bo nie zostawiam graczy którzy są pod moją władzą na lodzie bez powodu. Kiedy odmówiłeś wzięcia udziału w akcji miałem zamiar Ci zrobić siłóweczkę o 7 rano, niestety moi naiwni radni się ze mną nie zgodzili. Im to sobie mogłeś podawać kontakty i mydlić oczy, ja jako założyciel miałem dostęp do wszystkich informacji i szkoda, że wtedy Cię nie rozebrałem wbrew ich propozycjom.

Mając dowody na czyją kosę? Naszą wobec Ciebie? Żałosny człowieku, nie wsadziłem przez obydwa światy ani jednej kosy, jakby mnie bardzo nie świerzbiło, ani razu, a dostałem za Ciebie i Twoich koleżków dwie po kolei i trzecią od Was, kiedy uciekliście. Zapytaj Wolfika, bo wiem że czyta ten temat o kogo były największe spiny z ich strony, zachowałeś się jak niewdzięczny śmieć i tak będziesz traktowany przeze mnie, bo na to sobie zasłużyłeś zachowując się tak w stosunku ludzi, którzy zagrali va banque w Twoim interesie i zgodnie z etyką, o której tak ochoczo bredzisz.

Ten nick jest aktualny, konta nie zmieniałem, co najwyżej awatar i sam nick. Po TWStatsach powinieneś dojść, a jak nie, to tą samą drogą, jaką ja zweryfikowałem Twoją tożsamość :D już widzę jak młócisz innych na argumenty. Na te ad personam może nawet ze mną wygrasz, bo takie przerzucanie się epitetami szybko mnie nudzi :D
 
Wynik reakcji
123
Ta, jeszcze mnie oskarż, że Ci te dwa teksty usunąłem XDDD

Typie, doskonale wiedziałeś kiedy uciekniesz, dlatego nie chciałeś wysyłać offów i nie pleć mi bzdur, bo uciekłeś dokładnie w tej samej chwili, w której uciekli Twoi koledzy, bo zaczęliście się bać o poślady :)) wymówka nie ma w tej sprawie absolutnie znaczenia, przyjmując ofertę przejścia zgodziłeś się świadomie na nasze zasady. To bardzo dobrze że oddałeś swoje wsie, szkoda, że powjeżdżałeś w nas niedługo po tym, jak w obronie Twojej i Twoich koleżków (przede wszystkim Twojej, bo Stefany najbardziej były cięte na Ciebie) dorobiliśmy się dodatkowych wojen, bo nie zostawiam graczy którzy są pod moją władzą na lodzie bez powodu. Kiedy odmówiłeś wzięcia udziału w akcji miałem zamiar Ci zrobić siłóweczkę o 7 rano, niestety moi naiwni radni się ze mną nie zgodzili. Im to sobie mogłeś podawać kontakty i mydlić oczy, ja jako założyciel miałem dostęp do wszystkich informacji i szkoda, że wtedy Cię nie rozebrałem wbrew ich propozycjom.

Mając dowody na czyją kosę? Naszą wobec Ciebie? Żałosny człowieku, nie wsadziłem przez obydwa światy ani jednej kosy, jakby mnie bardzo nie świerzbiło, ani razu, a dostałem za Ciebie i Twoich koleżków dwie po kolei i trzecią od Was, kiedy uciekliście. Zapytaj Wolfika, bo wiem że czyta ten temat o kogo były największe spiny z ich strony, zachowałeś się jak niewdzięczny śmieć i tak będziesz traktowany przeze mnie, bo na to sobie zasłużyłeś zachowując się tak w stosunku ludzi, którzy zagrali va banque w Twoim interesie i zgodnie z etyką, o której tak ochoczo bredzisz.

Ten nick jest aktualny, konta nie zmieniałem, co najwyżej awatar i sam nick. Po TWStatsach powinieneś dojść, a jak nie, to tą samą drogą, jaką ja zweryfikowałem Twoją tożsamość :D już widzę jak młócisz innych na argumenty. Na te ad personam może nawet ze mną wygrasz, bo takie przerzucanie się epitetami szybko mnie nudzi :D

W zasadzie to z wiadomości tej można wywnioskować kim jesteś.
Ogólnie mnie bawisz strasznie i właśnie się uśmiecham za co dziękuję :D Nie będę robił dymów o stary świat, bo wystarczająco nabazgrałem się o tym na forum 125. Serio lataj sobie za mną na każdy świat i powtarzaj tę bajkę dookoła każdemu kogo znasz i jeśli mi ktoś powie coś równie podobnego po gadce z Tobą nie wiedząc o wszystkim to zareaguję równie podobnie.

Mówiłem, że chcę podyskutować na poziomie to mnie wysłuchaj. Skoro nie wiesz o jakiej mowie była kosa, a jesteś założycielem SVER to co Ty tak właściwie wiesz? Bałem się o poślady idąc do plemienia na które miałem dowód, że za tydzień,dwa dostanę rozbiórkę od nich? To zdanie mówi o Tobie wszystko...

Stefany były na mnie cięte, bo potem sam jeszcze dyskutując z nimi dolewałem oliwy do ognia za ich obelgi w moją stronę. Nie argumentuj czymś takim, bo to o gadanie o czymś, co jest oczywiste i co każdy wiedział grając na tamtym świecie i mogę pisać takie rzeczy bez przerwy. Byś m wjechał siłówką na 7 rano to wynik byłby taki sam, jak zaatakowanie mnie po odejściu, czyli zerowy. Zresztą jedna osoba od Was próbowała mnie przez noc przejąć i potraciła offy tym samym kończąc grę. wszystkiego i nie musisz mi wierzyć ani dziś ani jutro. Plujesz wulgaryzmami w moją stronę zamiast pójść tamtego dnia na pw i sobie to wytłumaczyć. To jedynie świadczy o Tobie. Wbiłeś sobie coś w głowę i chodzisz, jak nakręcona kukła. Odpuść albo przyślij kogoś kto mnie zaskoczy jakimkolwiek sensownym argumentem, a przede wszystkim prawdziwym.
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
1.995
Emocje tak buzują, że jak tylko wystartuje świat to w centrum dojdzie do jednej, wielkiej orgii :D


Już nie mogę się doczekać :p
 

DeletedUser187854

Guest
Ooooo, spiny o to kto zdradził i gdzie - tego jeszcze nie było :rolleyes:
s125 jest totalnym dnem...a w zasadzie dnem POD dnem mułu, nad którym jest wysypisko śmieci. Po grzyba je wywlekać tutaj? xD
 
Wynik reakcji
2.392
W zasadzie to z wiadomości tej można wywnioskować kim jesteś.
Ogólnie mnie bawisz strasznie i właśnie się uśmiecham za co dziękuję :D Nie będę robił dymów o stary świat, bo wystarczająco nabazgrałem się o tym na forum 125. Serio lataj sobie za mną na każdy świat i powtarzaj tę bajkę dookoła każdemu kogo znasz i jeśli mi ktoś powie coś równie podobnego po gadce z Tobą nie wiedząc o wszystkim to zareaguję równie podobnie.

Mówiłem, że chcę podyskutować na poziomie to mnie wysłuchaj. Skoro nie wiesz o jakiej mowie była kosa, a jesteś założycielem SVER to co Ty tak właściwie wiesz? Bałem się o poślady idąc do plemienia na które miałem dowód, że za tydzień,dwa dostanę rozbiórkę od nich? To zdanie mówi o Tobie wszystko...

Stefany były na mnie cięte, bo potem sam jeszcze dyskutując z nimi dolewałem oliwy do ognia za ich obelgi w moją stronę. Nie argumentuj czymś takim, bo to o gadanie o czymś, co jest oczywiste i co każdy wiedział grając na tamtym świecie i mogę pisać takie rzeczy bez przerwy. Byś m wjechał siłówką na 7 rano to wynik byłby taki sam, jak zaatakowanie mnie po odejściu, czyli zerowy. Zresztą jedna osoba od Was próbowała mnie przez noc przejąć i potraciła offy tym samym kończąc grę. wszystkiego i nie musisz mi wierzyć ani dziś ani jutro. Plujesz wulgaryzmami w moją stronę zamiast pójść tamtego dnia na pw i sobie to wytłumaczyć. To jedynie świadczy o Tobie. Wbiłeś sobie coś w głowę i chodzisz, jak nakręcona kukła. Odpuść albo przyślij kogoś kto mnie zaskoczy jakimkolwiek sensownym argumentem, a przede wszystkim prawdziwym.

Ja nie mam zamiaru za Tobą latać. Przyszedłem na ten świat i jak przeczytałem Twój tekst o krzykaczach, to prawie oplułem herbatą ekran. Ja nie powtarzam bajek, żadnemu z Was pod moją władzą nie stała się krzywda, za co mi pięknie podziękowaliście.

Nie, nie wiem o jakiej kosie jest mowa, może dlatego, że ta kosa nie istniała? Nie pomyślałeś o tym? A jednak poszedłeś do Kartonów i poleciałeś zaraz z pełnymi offami które specjalnie po to przekisiłeś na ludzi, którzy próbowali uratować Twoje cztery litery. Dopóki siedzieliście u nas mogliśmy się jeszcze pewien czas bronić z szansami na wytrwanie przez określony czas, Wasza kosa nam to uniemożliwiła. Co potem robiłeś to mnie nie interesuje, bo wleciałeś offami w moich graczy, a wioski zdałeś Kartonom, Stefanom, czy kto tam jeszcze siedział. Ciśnie mi się na usta słowo "półgłówek" zaraz obok "mitomana", bo tłumaczę Ci to trzecią wiadomość, a do Ciebie nadal nie dociera jak do słupa i nadal piszesz o rzeczach, które nie miały miejsca bądź nie odnoszą się do sytuacji.

Stefany były na Ciebie cięte już w momencie kiedy Was przyjęliśmy, to co było później już nie miało znaczenia, bo byli już wtedy do Ciebie nastawieni tak jakbyś zjadał nienarodzone dzieci na śniadanie. Gdybym Ci wjechał siłówką na 7 rano to nikt by Cię nie uratował, Twoi koledzy też nie, bo nic by o tym nie wiedzieli, a miałem na tyle dobrych graczy, że nie byłoby czego z Ciebie zbierać. Wynik był taki a nie inny, bo nagle zaczęły na nich latać offy od osoby, która jeszcze chwilę wcześniej była z nimi w plemieniu.

Za słownikiem SJP:
wulgaryzm - wyraz lub wyrażenie będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie.

Nazywanie rzeczy po imieniu nie jest wulgaryzmem.

Wszystkie powyższe informacje są prawdziwe i mogę znaleźć świadków, którzy ich prawdziwość potwierdzą. Nie mam czego sobie z Tobą tłumaczyć, bo nie jesteś w stanie dostarczyć tłumaczenia, które uzasadniałoby wsadzenie kosy plemieniu, które zrobiło dla Ciebie więcej niż byłeś wart. Ja skończyłem z Tobą dyskutować, nie jestem szambonurkiem, żeby tykać się takiego elementu.

Emocje tak buzują, że jak tylko wystartuje świat to w centrum dojdzie do jednej, wielkiej orgii :D


Już nie mogę się doczekać :p

No myślę, że pierwsze dwa miesiące to będzie najchaotyczniejszy świat w historii, choć sporo rozwiąże się przez fuzje, ciche sojusze i inne brudne zagrywki bez których trudno teraz uświadczyć świata.
 
Wynik reakcji
123
Miałem Ciebie nie wyzywać,ale...dobra, nie będę wciąż. Po prostu jesteś chory, a moja tolerancja to jeszcze obejmuje.

Nie potrafiłeś ustawić żadnego frontu. Nie masz bladego pojęcia o prowadzeniu dyplomacji. Wygraliście jeden świat, a 125. nie wyszedł Wam po całości. Zganiasz na nas winę tylko z tego powodu Ci się świat nie udał i płaczesz, że to on, to przez niego, dlatego nam wszystko tak wyszło. Żaden aspekt po przejściu u Was nie grał. Jeden gracz za zachodzie obstawiał grube defem za każdym razem, a nie dostał ani jednego klina. Wstawiał rapki, jak Twoi gracze czyścili go czym? Defem :)

Piszesz mi o czytaniu ze zrozumieniem i ja doskonale wiem o czym mówisz i ciągle się do tego odnoszę, ale Ty wciąż nie rozumiesz, bo mówię o kosie Kartonów w moją stronę, a nie Waszą, który to punkt sam sobie wymyśliłeś by mieć do czego się odnieść mając dalszą możliwość swoich kłamliwych ideologii.
Doszedłem do Was tylko za namową tego gościa, któremu oddałem wioski. Decyzja była wstępna by odpuścić świat, bo i tak nie było żadnej przyszłości + chęci po odpuszczeniu znajomych. To już wtedy była zapieczętowana decyzja co do mnie, jeśli chodzi o Kartony i Stefany. Pierwsza namowa to znajomy,a druga to jaka? Wy. To Wy mnie również namawialiście na przejście do Was, ja nie poprosiłem Was o żadną rzecz. Nawet o defie nie wspomniałem byście go posłali na atak :D Niestety muszę się śmiać z części Twoich graczy, ale taka jest prawda. Zebraliście słaby skład, a do tego doszła Wasza odmowa współpracy z Bellumami.

i gościu, weź czytaj to co ja pisze albo wyłącz ten notatnik z którego kopiujesz te bzdety mózgu. Mówię Ci, że wjechałem dopiero po Was uprzedzając, że ode mnie do tego czasu ataku nie zobaczycie, bo poszedłem oddać wsie. Przełamał się front przez Waszą pajacerkę co to nie Wy i zaniedbanie spraw plemienia, bo potem nie było wiadomo kto nawet tam rządzi. Jedyne miejsce gdzie widziałem radę to pisząc do niej na pw podczas frontu dookoła plemienia i jak mam dobre zdanie o części graczy od Was tak nazywam Was ogólnikowo, bo jeden błazen przyszedł wystąpić pokazując się w internetach.

Nie byłoby co ze mnie zbierać? W takim razie, jak to się stało, że orałem swoimi offami całą okolicę i leciałem po Was, jak na grzybobraniu siedząc na koncie 24/7 od momentu Waszego pierwszego ataku. Mówię Ci, że ktoś od Was się odważył przyczaić na mnie w nocy, a Ty dalej swoje, że na 7. rano to bym nie dał rady, bo miałeś na tyle dobrych graczy. o_O Coś tam kłapiesz, coś tam tego, a dowodów, jak nie było tak nie ma. Byle by oblepić błotem dla swojego ego.

Odezwij się, jak zaczniesz kolejny tom swojego świata Panie Brzechwa, jednak proszę o jakąś kopię na pw. Wpisz sobie tylko jakieś terminy i ich uzasadnienia. To będzie jedyny wątek, w którym jest zastosowana prawdomówność. Niech on będzie jednak już poparty dowodami, bo to strata czasu tłumaczyć zaprogramowanemu botowi swoich tłumaczeń. Nie jestem informatykiem.
i żeby była jasność... mam dość rozmowy z Tobą również, cya :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser40095

Guest
Ilość graczy, nawet najbardziej jakościowych nie jest w stanie wyrównać przewagi jaką daje organizacja. To, plus to co napisał wyżej byczos, bo pod tym mogę się podpisać, mniej więcej o to samo mi chodziło.

No nie wiem. Poruszamy się w sferze przypuszczań - nic więcej. Ty i Byczos uważacie, że taka zmiana nie zmniejszy wieloczłoności na S133, a jedynie zwiększy poziom nieuczciwości. Muszę przyznać, że Wasza ocena społeczeństwa jest bardzo niska, a jednocześnie smutna. Osobiście mam inne zdanie.
Raz, że jednak niewiele znam plemion, które są aż tak otwarcie nieuczciwe. Co oznacza że jednak tych kos nie będzie tak wiele. Dwa, że mimo wszystko, startowanie na wiele członów będzie mimo wszystko utrudnione. Raczej uważam, że gracze którzy czasu mieć nie będą zrezygnują, zamiast kombinować. Natomiast inni jednak zdecydują się na grę w osobnym plemieniu - tym samym, jednak konkurencja będzie większa. I powtórzę, nie tylko sam start ma tu znaczenie, ale również kwestia zamknięcia świata.

Źle mnie zrozumiałeś. Wytłumaczę może na przykładzie.
Zawieramy sojusz. Piszemy sobie w regulaminie, że nie wolno przyjmować graczy z plemienia X i jest ono generalnie do zjechania jako jeden z celów krótkofalowych tego sojuszu. Tymczasem dochodzą do mnie pewne informacje, że dogadujesz się z plemieniem X w celu wbicia mi kosy. Dlaczego wówczas mam nie kopnąć niewiernego sojusznika w cztery litery bez żadnych pertraktacji? Dopóki druga strona się stosuje do tego co podpisała, dopóty jestem skłonny samemu przestrzegać zasad. Z podobnego toku rozumowania wywodzi się termin obrony koniecznej chociażby i tylko o to mi chodzi.

Raz, obrona konieczna ma inne zadanie, nie prewencja przed potencjalnym atakiem. Nie tłuczesz kijem gościa z nożem, ponieważ może Cię zaatakować. Czy jednak? No, ale dobra - powiedzmy, że czepiłem się słówka. To ja Ci może dam pewną wskazówkę. Jeśli dochodzą do Ciebie słuchy, że dogaduję się z plemieniem X, to czy wbicie mi kosy zanim ja to zrobię, powoduje że jesteś lepszy ode mnie? Bardziej uczciwy? Ja uważam, że zwyczajnie zniżyłeś się do mojego poziomu. Czy nie jest tak, że jednak pomimo mojej nieuczciwości powinieneś pokazać swoją supremację i zwyczajnie wypowiedzieć sojusz? Dochować zasad, na które przystałeś?

Trochę czytelniej rozpisałeś to co miałem na myśli na początku. To, że człony będą mniejsze i rozrzucone nie przeszkadza w niczym, wystarczy ukryć fakt bycia członem nr dwa, trzy, cztery czy dwanaście.

Jedyne co można dodać, że zmniejszenie się liczby graczy dało większą przewagę wieloczłonowcom, chociaż wydaje mi się, że to już logiczna konsekwencja tego stanu rzeczy :)

Przewagę wieloczłonowcom? Hmm... ja naiwny myślałem, że większa liczba członów wynika z tego, że ekipy startujące się powiększają. Co jest logiczne, dłużej grasz, spotykasz więcej ludzi, tym samym Twoja paczka się zwiększa. Zawsze mi się wydawało, że tak to wyglądało... Tymczasem cynicznie stwierdzasz, że większa liczba członów wynika z zimnej kalkulacji w stylu "kupa złego na jednego".
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
paść po 2-3 miesiącach startu świata jak 60% plemion w tamtym okresie i jeszcze narzekać na zdrady, kosy
Jezu święty
 

DeletedUser153359

Guest
No nie wiem. Poruszamy się w sferze przypuszczań - nic więcej. Ty i Byczos uważacie, że taka zmiana nie zmniejszy wieloczłoności na S133, a jedynie zwiększy poziom nieuczciwości. Muszę przyznać, że Wasza ocena społeczeństwa jest bardzo niska, a jednocześnie smutna. Osobiście mam inne zdanie.
Raz, że jednak niewiele znam plemion, które są aż tak otwarcie nieuczciwe. Co oznacza że jednak tych kos nie będzie tak wiele. Dwa, że mimo wszystko, startowanie na wiele członów będzie mimo wszystko utrudnione. Raczej uważam, że gracze którzy czasu mieć nie będą zrezygnują, zamiast kombinować. Natomiast inni jednak zdecydują się na grę w osobnym plemieniu - tym samym, jednak konkurencja będzie większa. I powtórzę, nie tylko sam start ma tu znaczenie, ale również kwestia zamknięcia świata.

Nie, nie, nie. Chyba strasznie nie chcesz zrozumieć o co chodzi. To nie tak że zwiększy poziom nieuczciwości, ten będzie identyczny jak na wszystkich innych światach bez farmy, to co się zmieni to ilość możliwości jaką niedoszli kosiarze otrzymali. I zapamiętaj jedno, to jest gra, a nie życie nie próbuj na siłe wciskać zasad/reguł z życia realnego. ;)


Przewagę wieloczłonowcom? Hmm... ja naiwny myślałem, że większa liczba członów wynika z tego, że ekipy startujące się powiększają. Co jest logiczne, dłużej grasz, spotykasz więcej ludzi, tym samym Twoja paczka się zwiększa. Zawsze mi się wydawało, że tak to wyglądało... Tymczasem cynicznie stwierdzasz, że większa liczba członów wynika z zimnej kalkulacji w stylu "kupa złego na jednego"

To czemu najemmnicy, ojki itd. które miało za sobą tak wiele światów zawsze startowało na te 1/2 człony? Doświadczenie jasno potwierdziło fakt że tu nie chodzi o spotykanie większej ilości ludzi, a o 2 czynniki które wymieniłem. ;)
 

DeletedUser137804

Guest
Nie wiem czy już padło to pytanie ale nie znalazłam info o przedmiotach rycka. Stare nowe czy będzie goły i wesoły? Sorry jak zdublowane. Zaczęłam czytać po kolei ale wymiękłam
 

DeletedUser197509

Guest
Ja przeczytałem wszystko prócz słów Oldbeara bo po kłótni Spartakusa z kimś tam z sver mam dość xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry