rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178225

Guest
No i mam z tego powodu płakać?
Napisał chociaż jeden czy zagramy longa normalnie, bez nasyłania bez zgłaszania? nie XD
A widząc wasz płacz na forum jak i w grze to trochę śmieszne XD
 

DeletedUser178225

Guest
Właśnie o to mi chodziło:) dla mnie czy ze skryptem czy bez i tak was pojadę XD tylko ze skryptem szybciej XD
ale jak będzie long i będę miał czas a będziecie grali to możemy się mierzyć XD
 

DeletedUser129924

Guest
No i mam z tego powodu płakać?
Napisał chociaż jeden czy zagramy longa normalnie, bez nasyłania bez zgłaszania? nie XD
A widząc wasz płacz na forum jak i w grze to trochę śmieszne XD

Śmieszne jest to że mówisz o jakiejkolwiek normalności, gdzie dziś normalni gracze bez skryptu mieli po 50-70 wiosek a ty wbiłeś sobie 150 ze skryptu po 30 min gry, wysyłając oczywiście ze skryptu offy z grubymi na te 50 wsi gracza w ciągu kilkunastu sekund.

Zgłaszanie takich rzeczy śmiało można nazwać normalnością i możesz być pewny że od razu będzie to zrobione na długiej rundzie!
A jeśli chcesz się mierzyć to wchodź na rundy od 26pkt wtedy pokażesz jakie dno sobą reprezentujesz bez skryptów.
 

DeletedUser178225

Guest
Śmieszne jest to że mówisz o jakiejkolwiek normalności, gdzie dziś normalni gracze bez skryptu mieli po 50-70 wiosek a ty wbiłeś sobie 150 ze skryptu po 30 min gry, wysyłając oczywiście ze skryptu offy z grubymi na te 50 wsi gracza w ciągu kilkunastu sekund.

Zgłaszanie takich rzeczy śmiało można nazwać normalnością i możesz być pewny że od razu będzie to zrobione na długiej rundzie!
A jeśli chcesz się mierzyć to wchodź na rundy od 26pkt wtedy pokażesz jakie dno sobą reprezentujesz bez skryptów.

Uwierz mi twoja era dawno się skończyła :D
Chętnie wbiję na taka rudne któregoś wieczoru może jak się wyrobię :) i pokaże Ci co potrafię.
Ludzie trochę ogarnijcie się, a co do dzisiejszej rundy możesz wierzyć albo i nie ( wiem że nie wierzysz bo sam nie potrafisz tak grać ) można w 30 minut ręcznie podbić więcej niż 150 wiosek , ale takiej sprawności nie masz bo nie potrafisz ogarnąć co z czym się je i sugeruję zacząć robić grubych w kilkunastu wioskach a nie w jednej bo mówiąc że inni mają po 30 minutach gry mają 50 wiosek (czyli 0:29minuty robi się szlachcic , w minute zaokrąglić wystarczy 2 grubych czyli pomnóż sobie razy minuty i masz 60 wiosek :) więc skończ płakać bo to żałosne. A wrócę do tego "dan na rundach od 26pkt" zacznij sam atakować a nie z przydupasami bo to jest już trochę przereklamowane jak TY :)


Wiesz nie każdy ma czas na granie powiedzmy 4-5h ciągle bo ma też robote :) ALe jeśli kiedyś Cię spotkam chętnie zamknę Ci te morde na dłużej i będziesz znów płakał "gra na skryptach to jest żałosne"


A każdy i tak gra jak chce, nikt wam nie zabrania używania skrypotetki czy jakiś innych botów, chociaż sądząc po yuukim to sam jest płaczącym botem :D
Mówisz na longu zgłaszasz? A zgłaszaj ja Ci nie zabraniam, bo jeśli ktoś nie umie wygrać z jedną osobą w kilka to jest problem. Aż żałuję że nie mam tego bota co mają niemcy , bo wtedy byście płakali już na potęgę .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187391

Guest
Coty wez nawet na logike,przeważnie Ceiter nad toba byl wyzej i cie jechał,nie zawsze ale bardzo często,a teraz majac przewage nie potrafi nic zrobic,nic w tym dziwnego cos?
Wcale niczym nie pomagasz sobie :)
 

DeletedUser178225

Guest
Coty wez nawet na logike,przeważnie Ceiter nad toba byl wyzej i cie jechał,nie zawsze ale bardzo często,a teraz majac przewage nie potrafi nic zrobic,nic w tym dziwnego cos?
Wcale niczym nie pomagasz sobie :)


A czy ja gdzieś powiedziałem że nie był? Wiem że był lepszy ode mnie i tego nie ukrywam i nie będę , tylko od tego czasu sporo się nauczyłem ... Lepszy komp druga sprawa i necik już nie ten co kiedyś :D też idzie lepiej, teraz nie przesądzam że wygram , ale wydaje mi się że nawet jeśli by wygrał to nie miał by łatwo tego zrobić :) kliny z cofki opanowałem do perfekcji ( przy kilku karetach jestem w stanie sklinować wszystkie ) a z cofki klinuję w 20 sekund więc wydaje mi się że to daje sporo , ale znając życie powiecie że to nie jest klinowanie ręcznie . A co do losera, Ciebie nigdy nie będę brał pod uwagę bo jesteś tyle wart co sojusz z bajusem czyli całe nic :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.752
A czy ja gdzieś powiedziałem że nie był? Wiem że był lepszy ode mnie i tego nie ukrywam i nie będę , tylko od tego czasu sporo się nauczyłem ... Lepszy komp druga sprawa i necik już nie ten co kiedyś :D też idzie lepiej, teraz nie przesądzam że wygram , ale wydaje mi się że nawet jeśli by wygrał to nie miał by łatwo tego zrobić :) kliny z cofki opanowałem do perfekcji ( przy kilku karetach jestem w stanie sklinować wszystkie ) a z cofki klinuję w 20 sekund więc wydaje mi się że to daje sporo , ale znając życie powiecie że to nie jest klinowanie ręcznie . A co do losera, Ciebie nigdy nie będę brał pod uwagę bo jesteś tyle wart co sojusz z bajusem czyli nic :D
Klinowanie to nic trudnego uwierz mi.. Piszesz,ze zmieniles sprzet i internet,ja to samo xD z 3 mb przeszedlem na 500 mb ;) Internet wyczylem wiec wystarczy mi 1 proba na klina i siedzi.. Ale klinowanie to nie wszystko ;) Wiec jezeli chcesz z checia sie z Toba zmierze i jak przegrasz wrzucisz ten skrypt do MainSin zeby go zablokowala ;] deal? Jak ja przegram wrzucam Ci 1k pp :)
Wiecej nie bede sie prosil o pojedynek 1v1 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
i tak sie nie okaże kto jest lepszy:D musielibyscie zagrac chociaz z 5 razy:D a i tak wynik móglby byc 3-2 :)
a gra 1 na 1 to co innego niż gra na rundzie :D
dlatego nigdy nie bylem zainteresowany pojedynkami:)

kurde to tylko ja chyba zostalem ze slabym netem:p
 
Ostatnia edycja:
Do góry