Wydarzenie: Bestia z Czarnej Góry - komentarze

DANIU 997

Zwiadowca
Wynik reakcji
124
lepiej dla was jak w nagrody wsadzicie jakiś dekret bo ostatnio nie było i nikt wiosek nie podbija
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
lepiej dla was jak w nagrody wsadzicie jakiś dekret bo ostatnio nie było i nikt wiosek nie podbija

giphy.gif
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.655
znów światy bez giełdy premium są dyskryminowane, a potem zdziwienie, że gra tam kilkukrotnie mniej osób, skoro nic się tam nie dzieje
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
znów światy bez giełdy premium są dyskryminowane, a potem zdziwienie, że gra tam kilkukrotnie mniej osób, skoro nic się tam nie dzieje

Dla jednych jest to "dyskryminacja", dla innych "wyróżnienie" :) Tak czy siak - skoro wydarzenie zawiera elementy Premium, to siłą rzeczy nie powinno trafić na światy bez dodatkowych funkcji Premium.
 

DeletedUser194907

Guest
Witam, czuje sie oszukany. Wykorzystalem pp by być w rankingu numero uno - a teraz mowi sie mi ze ranking byl zły nic nie mi sie nie nalezy.
Przepraszam czy to moja wina???
Wszyscy dostaja premie za to ze rankig jest zły? przeciez mozna sprawdzic po logach pp kto wykorzystywal na krysztaly i zrobic ranking.
Jesli nie bedzie obiecanych nagord rozumiem ze bedzie zwrot pp.

Pozdrawiam serdecznie w ten upalny dzień.
 

DeletedUser197533

Guest
Witam, czuje sie oszukany. Wykorzystalem pp by być w rankingu numero uno - a teraz mowi sie mi ze ranking byl zły nic nie mi sie nie nalezy.
Przepraszam czy to moja wina???
Wszyscy dostaja premie za to ze rankig jest zły? przeciez mozna sprawdzic po logach pp kto wykorzystywal na krysztaly i zrobic ranking.
Jesli nie bedzie obiecanych nagord rozumiem ze bedzie zwrot pp.

Pozdrawiam serdecznie w ten upalny dzień.

i spodziewasz się, że ktoś Ci odpisze? xD

Do dzisiaj nie ogarnęli nagród za te śmieszne turnieje (nie było nagrody z bonusowym wydobyciem drewna), a wiadomości z tego typu problemami są systematycznie zlewane w supporcie.

To innogames. Obudź się.
 

DeletedUser194907

Guest
i spodziewasz się, że ktoś Ci odpisze? xD

Do dzisiaj nie ogarnęli nagród za te śmieszne turnieje (nie było nagrody z bonusowym wydobyciem drewna), a wiadomości z tego typu problemami są systematycznie zlewane w supporcie.

To innogames. Obudź się.
Mnie by było zwyczajnie wstyd i oddal bym poszkodowanym pp.
Jednak masz racje sa rózne osoby.
Jednak liczę na to, że są w supporcie ludzie którzy szanuja graczy i ich grę.
 

DeletedUser197533

Guest
Mnie by było zwyczajnie wstyd i oddal bym poszkodowanym pp.
Jednak masz racje sa rózne osoby.
Jednak liczę na to, że są w supporcie ludzie którzy szanuja graczy i ich grę.

Pisałem zarówno kilka lat temu jak i niedawno - nic się nie zmieniło niezależnie od tego kto by odpisywał.

Przykro mi.

Notabene, był bug który pozwalał mi czytać czat wcześniejszego plemienia, po miesiącu uznali że błąd sam się naprawił i przeprosili że kazali długo czekać.

Myślicie że błąd się naprawił? Otóż nie, tamto plemię zostało po prostu rozwiązane :D
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Witam, czuje sie oszukany. Wykorzystalem pp by być w rankingu numero uno - a teraz mowi sie mi ze ranking byl zły nic nie mi sie nie nalezy. (...) Jesli nie bedzie obiecanych nagord rozumiem ze bedzie zwrot pp.

Nagród za ranking nie będzie, bo zostały one zresetowane i nie ma żadnych informacji na ich temat. Zresztą i tak były one uszkodzone, więc stanowią średnią wartość. Natomiast w kwestii zwrotu PP wydanych na bonusy eventowe w pierwszym dniu jego trwania, to jak najbardziej jest to wykonalne - w takiej sprawie prosimy o kontakt z supportem i przyjrzymy się danej sytuacji.
 

DeletedUser197078

Guest
gdzie eventy dla świata 125? nam się już nie należy?
 

Raven91

Chłop
Wynik reakcji
0
Smutne, że oficjalny komunikat jest sprzeczny z rzeczywistością. Napisaliście, że "Dodatkowo, co 12 pokonanych przeszkód otrzymujesz przedmiot, który nie jest dostępny w sklepie". NIE JEST DOSTĘPNY W SKLEPIE. W związku z tym zakupiłem za krystzałki przywilej, ze świadomością, że nie będzie on dostepny w nagrodach za przeszkody bo zarówno wczoraj był jak i dzisiaj jest dostepny w sklepie. Tymczasem okazuje się, że nie można ufac oficjalnym komunikatom, bo dzisiejsza nagroda to przywilej...
 
Do góry